Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tyle stron samego pitu pitu o tym kto kogo obraża i żadnej nowej łazienki... phi ;P

 

Co do umywalki - to mam hmmm przyjemność użytkować Koło Coctail i kiepsko jest z tym - mycie jak mycie - luz- ale po prostu woda lecąca z kranu nie oplukuje rogów, przez co zaraz robią się brudne - zwłaszcza, że ciągle płuczę w niej ściery. Może jak przejdę na normalne użytkowanie będzie lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

mam prośbę czy wiecie kto może zrobić takie meble łazienkowe? Chodzi mi o kolor przede wszystkim, może ktoś z Was interesował się lub ma? Marzy mi się szafka podumywalkowa z dwoma szufladami w takim kolorze... Najlepiej Warszawa Łódź ale jeśli faktycznie taki kolor jest gdzieś dostępny to w zasadzie wszystko jedno gdzie...d66f30a6525791c52f27a77ebfbd988b.jpgdrewno_w_lazience4_632x0_rozmiar-niestandardowy.jpgwspolczesne_lazienki_600x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EwelinaMaz, bardzo zbliżone słoje ma akacja.

tu na rysunku ;) wybarwiona na kolor (niestety nie pamiętam jaki... ale mogę odszukać). zarówno wokoło wanny jak i szuflady są z drewna.

obecnie jest jeszcze bardziej ciemna, w kierunku mahoniowym i taka podoba mi się najbardziej

yummyyummy

urzekła mnie Twoja łazienka, pokaż więcej, ładnie proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam dylemat na etapie projektowania łazienki.

Będę miał wnękę gdzie planowany jest prysznic.

Wersja bez brodzika z odpływem liniowym lub z płytkim brodzikiem, ale nie o tym chciałem.

Mam problem z kabiną, a właściwie z częścią kabiny.

Szerokość wnęki będzie około 80cm a głębokość krótszej ściany około 30-40cm, dalej planowane jest przedłużenie 40-to cm. boczną ścianką.

Znalazłem takie ścianki na necie ale nie wiem czy one będą pasować do drzwi czołowych od prysznica, poza tym większość takich bocznych ścianek jest goła - tzn. krawędź jest bez niczego.

Moje pytanie jest takie,czy da się na gołą krawędź samemu zamontować listwę gumową z magnesem w środku?.

I czy w ogóle jakiś producent ma w programie takie rozwiązanie w komplecie - ścianka boczna 40cm i drzwi do kabiny?.

 

płytki 2.jpg

płytki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zamówić ścianki u jakiegoś szklarza, przytnie je na żądaną miarę, obłoży uszczelką z magnesem, zamontuje.

Mam u siebie prysznic z trzema ściankami, w nietypowych wymiarach - więc zamówiłam szkło na miarę w firmie szklarskiej.

 

A tak na marginesie - jak duża jest ta wnęka za ścianką? Może warto pomysleć o zagospodarowaniu na prysznic całej wnęki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a ja mam prosbę o wyjasnienie jak macie montowane szyby prysznica w przypadku gdy stykaja sie z obydową stelaża wc lub innej ścianki. Czy w szybie wycinany jest prostokat tak aby opierała się na tej obudowie, czy jest dosunięta do obudowy? Tylko jak wtedy macie ją uszczelnioną aby nic się nie dostawało między szybę i obudowę. Dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a ja mam prosbę o wyjasnienie jak macie montowane szyby prysznica w przypadku gdy stykaja sie z obydową stelaża wc lub innej ścianki. Czy w szybie wycinany jest prostokat tak aby opierała się na tej obudowie, czy jest dosunięta do obudowy? Tylko jak wtedy macie ją uszczelnioną aby nic się nie dostawało między szybę i obudowę. Dziękuję.

 

Jest to pewien problem jak dostawisz szybę to nie wiem jak to uszczelnisz to pojawi się wilgoć i w konsekewencji zielenina. Z wycięciem jest problem przynajmniej w moich okolicach kilku szklarzy mówi to samo,że takie wyciecie odbija się negatywnie na wytrzymalości szkła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...