Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Agatah lazienka cudna, dlaczego je nie wpadłam na nia rok temu:(, też tak bym urządziła swoją. Jest cudowna.

Oszołom, ty faktycznie oszołom jesteś.

agatah nie słuchaj oszołoma, nie dodawaj kolorów i dodatków pstrokatych.

 

Zona.m - zgodnie z Twoim mottem. Jestem OSZOŁOM i dobrze mi z tym.

 

33 lenia Reni, masz oryginalne zdjęcie łazienki z pokoju w którym nocowałem, zrobiłem bo mi się "podobuje"20121120_172959.jpg - no ale takiej samej w domu nie chciałby mieć.

 

A tutaj łazienka zbiorcza (przy recepcji), tutaj zrobiłem WOW jak wszedłem pierwszy raz.

20121120_213950.jpg20121120_214005.jpg

 

Ale dla mnie dom to nie hotel....kurdę może ja już starej daty jestem?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

julianna

 

dziękuję za namiary, piękne rzeczy :)

a ta łazienka jest przepiękna

 

http://czasnawnetrze.pl/i/dz02ODMmaD05MDA=/743d747c/9060-_szafki_kolekcja_Aveo.jpg

 

jak myślicie, z czego jest ta kula obok wanny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatah bardzo ładnie,w moim guście.Też mam te płytki w małym wc tylko połączyłam je z my way naturale noce.Potwierdzam że są kruchę.A czy wiedziałaś że są kierunkowe? Bo nasz "fachowiec" musiał zrywać i układać od nowa.

Na wątku projektowym pytałam o inspiracje do górnej łazienki i niestety cisza,może tutaj ktoś widzał taką łazienkę z grafitowe błyszczące + biała cegiełka +drewnopodobna.

Proooszę pomóżcie coś znależć.

 

adibu mozesz wklecic swoja łazienke??tez bede miała noce plus signum.nie wiedziałam , ze sa kierunkowe. mozesz napisac jaką fugę macie do noce i signum??

dziekuje

Edytowane przez marnajola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatko :) doczekałam się łazienki :D. Jest niemal taka jak na wizkach :D - to znaczy ładniejsza :D :D :D

Mim zdaniem wyszło super :yes: Ogromnie podoba mi się jej surowość. Nie dodawałabym żadnych "pierdółek", ale korci mnie by ozdobić wyraźnym akcentem ścianę nad wc / wanną :D. Pasowałby tam piękny obraz / grafika. Może być też surowa, albo z kolorem - jak Ty sama wolisz :).

 

Tak na szybko coś - tak - jakoś - tak - w tym kierunku - byle Tobie się podobało :)

http://images40.fotosik.pl/2033/658cb84a3ceea994gen.jpg

http://images48.fotosik.pl/681/8353e89e17118504gen.jpg

http://images44.fotosik.pl/681/3c6ba76979f71412gen.jpg

 

W przyszłości jak będziesz potrzebowała odmiany to na szybko i bez kucia możesz wprowadzić nieco drewna :)

http://czasnawnetrze.pl/i/dz02ODImaD05MDA=/86f00286/9062-_akcesoria_z_drewna_tekowego.jpg

Źródło

 

http://images.sklepy24.pl/70234985/2489/medium/teaktile-mata-drewniana-45x70-293498274-tania-wysylka-odbior-osobisty-poznan-obok-galerii-malta-.jpg

Źródło

 

A gdyby Ci się jednak odechciało samodzielnej pracy, to TUTAJ masz taniuśki pojemnik z drewna na chusteczki (do pomalowania). Widziałam chyba coś podobnego w Empiku :).

 

Generalnie muszę napisać, że zarówno Twoja kuchnia jak i łazienka ogromnie mi pasują :yes: Widać w nich dobrą rękę, głowę na karku i smak :D :hug: Chwaliłaś się jeszcze czymś? (bo ostatnio mniej mnie na "ogólnych" wątkach ;))

 

julianno, dziękuję za dobre słowa :)

Niczym więcej się nie chwaliłam.:rolleyes:

Przedpokój wymaga jeszcze sporo pracy, obrazki, lustro skońćzyłam robić jakiś miesiąc temu i prosi się o powieszenie, ławeczki nie mogę dokończyć, pokój dziecia zagrzybiony czeka na poprawki...:eek::rolleyes:

 

Obrazki, które pokazałaś są całkiem niezłe, ale boję się, że cokolwiek tam powieszę, szybko się znudzi.:rolleyes:

A tak mam szaro i nudno, ale nuda jest jednostajna :lol:

 

Pudełko na chusteczki też znalazłam i doszłam do wniosku, że nie opłaca mi się robić. A zanim skończę robić ławkę to niczego nowego nie ruszam :lol2:

 

 

A mnie sie bardzo podoba.Uwielbiam takie klimaty surowe przez to łazienka zawsze wydaje sie sterylnie czysta

 

Dzięki!

 

 

Agath chetnie bym w takiej " hotelowej" :D zamieszakła, cudna!!! ( kuchnia zreszta tez, czekam teraz na pokoj dziecka)u mnie gala sg 12 juz czeka- na podłodze masz 12 czy 13???u Ciebie jakoś ładniej wyglada. mozesz napisac jaką wysokośc ma zabudowa geberita?tez planuje zrobic na rowni z zabudową górną wanny. i na jakiej wysokośc jest blat pod umywalke??czy krawędz gorna umywlaki ma byc na 90cm? masz tez scianę niezabudowana płytkami- jak jest połączona z płytkami na podłodze- jakas cienka listwa??

 

dziekuje!!

 

Zapraszam :D

 

Na podłodze mam SG13.

Zabudowa 120 cm, 4 płytki po 30 cm.

Blat pod umywalkę na wysokości 80. PLus umywalka chyba 13 cm. Dla mnie jednak troszkę za nisko...

 

Przy podłodze jest aluminiowa listwa. Z konieczności.

Miało nic nie być, ale płytki przy ścianie ze względu na ich kruchość nie są idealnie docięte i musi być listwa.

 

DSC_0306.jpg

 

 

Agata piękna łazienka, prosta, surowa i bez udziwnień,

Oszolom średniej klasy hotel:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2: człowieku Tobie chyba inna łazienka się wyświetla:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

 

swoją drogą super że w takich porządnych hotelach bywasz i są one jeszcze niskich lotów twoim zdaniem

 

Dzięki Reni!

 

 

Agatah lazienka cudna, dlaczego je nie wpadłam na nia rok temu:(, też tak bym urządziła swoją. Jest cudowna.

Oszołom, ty faktycznie oszołom jesteś.

agatah nie słuchaj oszołoma, nie dodawaj kolorów i dodatków pstrokatych.

 

Żona, a gdzieś można Twoją zobaczyć?

Rok temu moja jeszcze nie była w takim kształcie. Dlatego :D

 

 

Agatah bardzo ładnie,w moim guście.Też mam te płytki w małym wc tylko połączyłam je z my way naturale noce.Potwierdzam że są kruchę.A czy wiedziałaś że są kierunkowe? Bo nasz "fachowiec" musiał zrywać i układać od nowa.

Na wątku projektowym pytałam o inspiracje do górnej łazienki i niestety cisza,może tutaj ktoś widzał taką łazienkę z grafitowe błyszczące + biała cegiełka +drewnopodobna.

Proooszę pomóżcie coś znależć.

 

Kierunkowe... z tego co pamiętam chyba faktycznie są i tak je układali. Chyba jest dobrze :)

 

 

julianna

 

dziękuję za namiary, piękne rzeczy :)

a ta łazienka jest przepiękna

 

http://czasnawnetrze.pl/i/dz02ODMmaD05MDA=/743d747c/9060-_szafki_kolekcja_Aveo.jpg

 

jak myślicie, z czego jest ta kula obok wanny ?

 

Z drzewa? hmmm...

 

julianno, jak patrzę na tę łazienkę to coraz bardziej nakręcam się na zmianę szafek na fornir i dołożenie blatu z dębu po umywalkę:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marnajola do signum sg12 fuga mapei 113 szary,a do noce 141 karmel.Aha i radzę położyć my way na minimalną fugę bo i tak wychodzi grubsza przez te fazki na brzegach.Fotek na razie nie mam bo to jeszcze budowa i wszechobecny kurz i bałagan.A poza tym jest to małe wc i nie wiem czy będzie coś widać.Jak ogarnę temat oświetlenia to postaram się wkleić.A my way będziesz kładła na podłodze czy na ścianie?Ja przed naklejeniem wyjełam wszystkie z kartonów i na podłodze ułożyłam je tak jak chciałam zróżnicowanie.Bo na przykład w jednych paczkach były same jasne a w innych bardziej ciapate.Mam ułozone chaotycznie bez żadnego przesunięcia,bo tak mi się podobało najbardziej.Teraz rozmyślam o drugiej łazience i niestety pustka w głowie.Wiem tylko że chcę białą z grafitem i drewnem.

Mam nadzieje że bez fotek też pomogłam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mojej łazienki, tak na szybko :)

 

IMG_2098.jpg

 

IMG_2096.jpg

 

IMG_2099.jpg

 

IMG_2101.jpg

 

IMG_2104.jpg

 

IMG_2113.jpg

 

IMG_2121.jpg

 

IMG_2138.jpg

 

IMG_2139.jpg

 

IMG_2142.jpg

 

IMG_2144.jpg

 

IMG_2152.jpg

 

IMG_2155.jpg

 

Mi się podoba, ale brakuje jeszcze jakichś dodatków tworzących domowy nastrój, bo póki co dość chłodno tam

 

Ale chciałam zapytać o drzwi. Chcę takie same. To simple z polskone?

Jaka jest szerokość futryny na ścianie (w sensie tej części zachodzącej z boku na ścianę?) Nie wiem, jak się to fachowo nazywa...10-12cm czy więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agatah lazienka piekna... na poczatku pomyslalam sobie, ze to kolekcja paradyz taranto... bo mam ja na oku i w podobnych odcieniach mysle sobie zrobic u siebie..ale dalej sie waham...

Twoj klimat jest rowniez moim klimatem i rowniez nic bym tam nie dodawala...wystarcza reczniczki i szampony;)

 

gratuluje raz jeszcze pieknej realizacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agatah, mnie również podoba się twoja łazienka:) ale faktycznie chciałoby się "rzucić" jakiś kolor, może dywanik, może coś nad kibelek/wannę, jak proponowała julianna, ale w tym wypadku raczej w stonowanych kolorach, nawiązujących do łazienki, żeby się nie znudziło;)

Czy umywalka to cersanit caspia? Jak sprawdza się bateria przy niej? Chodzi mi o długość i wysokość wylewki. Zastanawiam się nad taką umywalką ale nie wiem jaką dobrać baterię, boję się że będzie za mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MyszaAj zdjęcia są tak iepskie (jakość i kadry), że nie da się nic na temat łazienek powiedzieć (zwłaszcza tej małej). Jedno co mi się rzuciło w oczy to na obudowie wanny białe drzwiczki??? Nie dało się tego inaczej zrobić???

 

Agatah ty nie masz brodzika? Z tego co kojarzę to mieszkasz w bloku- nie boisz się, że będzie Ci przeciekać??

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z dużą wanną i jeszcze bez szafki z umywalką, ale za to ma dwa okna a druga malusieńka z prysznicem i niestety progiem do prysznica, bo wykonawcom spadek nie wyszedł... Obie robione ekonomicznie, z założenia minimalistycznie... Ciekawa jestem, co myślicie :-)

 

Fajnie,skromnie,bez nadęcia,tylko ta lampa wydaje mi się że zabiera zbyt wiele przestrzeni(i czy ona ma jakąś szczelność łazienkową przynajmniej ip44,bo łazienka dosyć mała i wilgotność przy kąpieli będzie duża,a ona tak nad tym prysznicem....).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...