Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

julianno, dziękuję za dobre słowa :)

Niczym więcej się nie chwaliłam.:rolleyes:

Przedpokój wymaga jeszcze sporo pracy, obrazki, lustro skońćzyłam robić jakiś miesiąc temu i prosi się o powieszenie, ławeczki nie mogę dokończyć, pokój dziecia zagrzybiony czeka na poprawki...:eek::rolleyes:

 

Obrazki, które pokazałaś są całkiem niezłe, ale boję się, że cokolwiek tam powieszę, szybko się znudzi.:rolleyes:

A tak mam szaro i nudno, ale nuda jest jednostajna :lol:

 

Pudełko na chusteczki też znalazłam i doszłam do wniosku, że nie opłaca mi się robić. A zanim skończę robić ławkę to niczego nowego nie ruszam :lol2:

 

 

 

 

Dzięki!

 

 

 

 

Zapraszam :D

 

Na podłodze mam SG13.

Zabudowa 120 cm, 4 płytki po 30 cm.

Blat pod umywalkę na wysokości 80. PLus umywalka chyba 13 cm. Dla mnie jednak troszkę za nisko...

 

Przy podłodze jest aluminiowa listwa. Z konieczności.

Miało nic nie być, ale płytki przy ścianie ze względu na ich kruchość nie są idealnie docięte i musi być listwa.

 

[ATTACH=CONFIG]186970[/ATTACH]

 

 

 

 

Dzięki Reni!

 

 

 

 

Żona, a gdzieś można Twoją zobaczyć?

Rok temu moja jeszcze nie była w takim kształcie. Dlatego :D

 

 

 

 

Kierunkowe... z tego co pamiętam chyba faktycznie są i tak je układali. Chyba jest dobrze :)

 

 

 

 

Z drzewa? hmmm...

 

julianno, jak patrzę na tę łazienkę to coraz bardziej nakręcam się na zmianę szafek na fornir i dołożenie blatu z dębu po umywalkę:rolleyes:

 

to byłby moim zdaniem rewelacyjny pomysł !!!

 

Proszę nie brać tego do siebie i z góry przepraszam , ale mnie osobiście tego typu szare łazienki kojarzą się z kamiennymi grobowcami. No takie mam odczucia jak widzę szare płyty dookoła w małych łazienkach, nic na to nie poradzę. Drewno bardzo ociepla. Nie dodatki i pierdółki, które tu wg mnie kompletnie by nie pasowały do minimalistycznego stylu, ale właśnie ciepłe materiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety zdjęcia jakości nokiowej, a drzwiczki to jedna z kilku naszych wykonawczych skuch... Na szczęście łazienka jest kremowo-biała, a i drzwiczki białe, to trudno.... Lampa to jeden wielki eksperyment, miało być coś innego, a ta lampa jakoś tak nam zagrała...

 

oj, żeby jakiegoś nieszczęścia przez tę lampę nie było, tfu tfu... Na 100 % to IP 20, a wisi nad kabiną ...

 

Okienka w wannie bym zmieniła na płytki, jeśli się jeszcze da, to łatwe na magnesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, żeby jakiegoś nieszczęścia przez tę lampę nie było, tfu tfu... Na 100 % to IP 20, a wisi nad kabiną ...

 

Okienka w wannie bym zmieniła na płytki, jeśli się jeszcze da, to łatwe na magnesy.

 

Dzięki, po weekendzie pogadamy z wykonawcami... no i ta lampa chyba faktycznie pójdzie sobie precz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to Simple.

Opaski mają 6 cm. To te ościeżnice http://www.pol-skone.pl/article/futryny-regulowane-system-din, tylko ja brałam malowane za dopłatą, bo standardowo są foliowane i mają inny odcień bieli niż skrzydła drzwi. Taki szczegół ale jednak...

 

A dodatki... mnie wystarcza to co jest :)

 

dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z dużą wanną i jeszcze bez szafki z umywalką, ale za to ma dwa okna a druga malusieńka z prysznicem i niestety progiem do prysznica, bo wykonawcom spadek nie wyszedł... Obie robione ekonomicznie, z założenia minimalistycznie... Ciekawa jestem, co myślicie :-)

 

zrób coś Kochana z tymi zaślepkami/wyczystkami dookoła wanny, bo tak być nie może :yes:

pomyśl o zmianie oświetlenia, bo nieszczęście może być

i na koniec wrzuć lepszej jakości foty :hug:

mimo ekonomicznego założenia wyszło całkiem nieźle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Kozy w ogóle dużo się dzieje, ale wszystko jest fajnie połączone, więc nie ma oczopląsu :) Generalnie jest super, w obu łazienkach - nie podoba mi się jedynie ten biało-mozaikowy pas na podłodze łazienki górnej. Z drugiej strony, on fajnie rozjaśnia podłogę i tworzy taką ścieżkę do prysznica, i jakoś nie mogę sobie wyobrazić tej łazienki bez niego :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koza swietne obie łazienki a górna bardziej w moim typie :) Widze że masz zrobiony fajny patent na podtrzymanie umywalek ( w górnej)

Czy te "nóżki" sa zrobione z g-k czy sa wymurowane? Ma to służyc do podtrzymania wiszacych szafek umywalkowych czy tylko do ozdoby?

U mnie sciana kominowa wiec nie moge zawiesic szafek do sciany a wolalabym tez takie podwieszane niz dochodzace do ziemi dlatego dopytuje o Twoje rozwiazanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koza79 przepiękne obie łazienki

i obie mogłyby być moimi :lol2:

w górnej tylko na tym długaśkim blacie zrobiłabym dwie łazienki, bo miejsca było sporo, a wiem z doświadczenia, że obie się przydają, bo u mnie domownicy lubią wszystko razem robić :D

albo ewentualnie tą jedną, tak jak masz, tylko może większą

a ta mała na dole jest bardzo fajnie udomowiona, bardzo mi się obie podobają :hug:

 

jak tak dalej pójdzie, to będę remontować za rok, bo nie wytrzymam :rotfl: takie tu spotykam piękne propozycje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!,

Już odpisuję na wszystkie posty :yes:

 

asiazett, nazwa12 dziękuję.

mapigeo zaraz wystosuję pw do Ciebie :yes:

marta s-z żyrandola z dolnej lazienki nie oddam za nic bo go uwielbiam:D

Panna Z wersję podłogi przerabiałam w różnych opcjach i ostatecznie stanęło na tej która była pierwsza, czyli z pasem. Bez tego było jakoś tak pusto i chyba też chodziło właśnie o to rozjaśnienie o którym piszesz

kakusku te nogi robił mi stolarz od mebli łazienkowych. Są fornirowane orzechem amerykańskim i podgumowane od spodu żeby nie ciągnęły wilgoci. U mnie też była pierwotnie wersja szafki kotwionej do ściany ale ze względu na to że szafki są długie i są szuflady to stolarz odradził podwieszanie. Podobno na dłuższą metę to ryzykowne rozwiązanie jest. Na dole szafki są krotsze i tu problemu z podwieszeniem nie było.

aniula bl mnie sie forum przy tworzeniu wnętrz bardzo przydało ale teraz chyba też przestanę oglądać bo tak to jest że potem człowiek kombinuje że tu trzeba było zrobić inaczej a tam poprawić itd.:lol2: Co do umywalek to jest nas troje a więc jedna powinna starczyć i zawsze to jedno mniej do czyszczenia:D

marnajola z tą fugą to cała historia u nas była. Kupiliśmy brąz. Po zafugowaniu było ok ale jak wyschła to niestety baaardzo zjaśniała i robiła na płytkach efekt szachownicy co nie wyglądało fajnie. Tak mnie to wkurzało że już kombinowałam jak ją wydrzeć ale płytkarz zamówił w mapei jakiś barwnik do fug i wszystko przejechał i teraz jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...