Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Koza79 ładne łazieneczki :yes:szer płyteczki bardzo lubię :yes: mam dwa pytanka o dolną łazienkę - jakie płytki są za wc ? te szere z falą ? jesli tak to czy mogę prosić o zdjecie tak dolega przycisk od WC na tych plytkach :cool: oraz mam pytanko o płytki drewnopodobne - co to dokładnie i jaki kolor ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

agatah łazienka cudna. Piękna w swojej prostocie. Możesz zdradzić skąd ta aluminiowa listwa? Potrzebuje taką do swojej łazienki i nigdzie nie mogę znaleźć ;/

 

Dziękuję!

Listwa z Castoramy.:D

Sprzedają w długości chyba 250 cm, rózne wysokości. Nasza ma 15 mm, są jeszcze 20 i 25 mm. Kosztują od kilkunastu do 20 kilku złotych.

Są też kątowniki gdybyś potrzebowała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to super, że nie ma dramatu, bo zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia :D Głębsza umywalka i powinno być ok. Dzięki.

 

Piszą, że zalecane ciśnienie wody pomiędzy 1-5 bara - to dużo czy mało? Od ciśnienia zależy "rozprysk" Trza wujka google zapytać...

Edytowane przez m&m niewielki m05b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m&m - bateria baaaardzo ładna, ciekawe tylko, jak z jej myciem (z kamienia zwłaszcza, jeśli masz twardą wodę) od spodu blisko ściany. Jeśli oczywiście interesuje Cię taka niewidoczna cześć baterii, ja osobiście zakamarki potrafię szorować szczoteczką do zębów, więc moja opinia nie jest miarodajna :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna, pawda? Nie wiem, jaka mam wodę, bo jeszcze nie mieszkamy : ) Ale jestem ją skłonna szorować codziennie, zresztą to kwestia dobrych środków.

 

P.S. Zazdroszczę kobietom mega higienistycznym... pracuję nad tym, żeby taką się stać... ale ta szczoteczka do zębów lekko mnie przeraża : ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe tylko, jak z jej myciem

 

Mi też to przyszło do głowy, ale celowo o tym nie pisałam, bo jak się ma twardą wodę to każdą baterię trudno utrzymać w "błysku" i bez zachlapanych, zaschniętych kropel... Z drugiej strony być może gładka powierzchnia tej, o której rozmawiamy może w gruncie rzeczy ułatwi jej czyszczenie. Ja czasem jak mam energię, świeci słońce, mi sie nudzi, a łazienka jest tuż po gruntownym sprzątaniu ;P to potrafię po umyciu rąk wziąć suchą szmatkę i pucować baterię i umywalkę... Do bycia "kobietą mega higienistyczną" baaardzo mi daleko...

 

m&m niewielki m05b (oł maj gasz jaki nick!) jak się zakochałaś to pewnie nic Cię z tej miłości nie wyleczy... Ewentualnie to późniejsze codzienne szorowanie, które obstawiam, że prędzej olejesz (przepraszam, za brzydkie wyrażenie :p) niż się mu poddasz - hihi... A na gościach bateria z pewnością zrobi piorunujące wrażenie! Miałam raz gości - co ciekawe ludzie z Włoch, to byli tak zszokowani tym moim tanim "cudem", że latali do kibelka co 5 minut, a raz jeden nawet przyznał, że "2 x umył ręce, żeby z nią więcej poobcować" - mam nadziję, że to bez podtekstów było :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m&m niewielki m05b (oł maj gasz jaki nick!)

 

Heh... Twój jest też całkiem interestin' : D

 

Piorunujące wrażenie na gościach? O tym nie pomyślałam zupełnie. Dla siebie buduję. No ale jeżeli będą chcieli obcować z baterią... cóż... gość w dom, żona w ciąży czy jakoś tak...

 

Mam cichą nadzieję, że podtynkowe będą prostsze w polerowaniu...

:D

 

Doobra... nie spamujemy wewątka, bo nas wytną...

Edytowane przez m&m niewielki m05b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...