Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pamiętam, że kilka miesięcy temu pokazywałem swoją łazieneczkę na górze. Była jeszcze wtedy bez obrazu szklanego na który czekaliśmy dość długi czas. Dziś już obraz jest i prezentuje się tak:

 

[ATTACH=CONFIG]194199[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]194200[/ATTACH]

Zdjęcia robione z marszu dlatego nie patrzeć na bałagan...

 

Zdjęcie suuuper :) możesz jeszcze zdradzić co to za kafelki masz na ścianach? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka Porcelanosa .ru - jeżeli to jest aranżacja fabryczna, to baterie Noken - Lounge. Meble i umywalki może też Noken, bo to grupa Porcelanosa.

 

 

Biegu - dziękuję za info, niestety śmiem twierdzić, że Noken to wyższa liga i pozostanie w sferze marzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

proszę o radę, przeglądając kiedyś ten wątek wydaje mi się, że natrafiłam na połączenie My Way Noce Naturale z szarymi płytkami, czy ktoś tak ma albo widział i mógłby podpowiedzieć, z jakimi konkretnie szarymi łączył?

Moje wybrane i zakupione wcześniej płytki nie zgrały się z grzejnikiem, dałam ciała i teraz muszę to szybko wyprostować...:-I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę Was o pomoc z bateriami wannowymi. Interesuję mnie bateria Deante Cubic

deante.jpg

Bateria ma być stojąca zamontowana poza wanna na krótszym boku. Ale jestem zrozpaczona, bo nie mogę znaleźć żadnych pochlebnych opinii na temat takich baterii. Podpowiedzcie jakie Wy macie baterie i czy jesteście zadowoleni. Łazienka jest w stylu nowoczesnym.

Błagam Was :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy Cię to w jakikolwiek sposób uspokoi, ale ja mam Deante i w kuchni i w łazience (umywalka) i na razie nie mam z nimi żadnego problemu. Za to z Tres (który jest pod prysznicem) jestem niezadowolona... Niby fajnie wygląda, ale z takich kanciastych baterii nie spływa woda i ciągle muszę pucować żeby nie było zacieków od twardej wody :bash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela i Krzyś ja kupiłam Tres Loft, ale jestem dopiero ledwo po wylewkach więc póki co prezentuje się pięknie, ale w pudełku;P

Nad Deante długo się zastanawiałam, bo wizualnie bardzo ładne do tego cena super, ale marka na razie mało znana i jednak się nie odważyłam. Nikt ze znajomych nie ma, hydraulik żadnych opinii też nie wyraził, na necie raczej niepochlebne i stchórzyłam:/ Wybrałam Tresa, bo też mi się podoba, opinie raczej pozytywne i cena tak bardzo nie zwala z nóg. Jednak czy wybór trafny odpowiem najwcześniej za kilka miesięcy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę Was o pomoc z bateriami wannowymi. Interesuję mnie bateria Deante Cubic

[ATTACH=CONFIG]195135[/ATTACH]

Bateria ma być stojąca zamontowana poza wanna na krótszym boku. Ale jestem zrozpaczona, bo nie mogę znaleźć żadnych pochlebnych opinii na temat takich baterii. Podpowiedzcie jakie Wy macie baterie i czy jesteście zadowoleni. Łazienka jest w stylu nowoczesnym.

Błagam Was :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

mam cała serie z deante cubic taką stojąca właśnie i dwie przy umywalkach i zestaw podtynkowy pod prysznicem użytkuje od roku i póki co jestem zadowolona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę Was o pomoc z bateriami wannowymi. Interesuję mnie bateria Deante Cubic

[ATTACH=CONFIG]195135[/ATTACH]

Bateria ma być stojąca zamontowana poza wanna na krótszym boku. Ale jestem zrozpaczona, bo nie mogę znaleźć żadnych pochlebnych opinii na temat takich baterii. Podpowiedzcie jakie Wy macie baterie i czy jesteście zadowoleni. Łazienka jest w stylu nowoczesnym.

Błagam Was :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

 

deante szału jakością nie robi :/

ja bym nie polecała, ale to TYLKO MOJA OPINIA

wolałabym tresa, hansgrohe, grohe, oras, ewentualnie jeszcze ferro, bądź KFA :wiggle:

a poza tym przy baterii wannowej stojącej trzeba brać poprawkę na możliwość wystąpienia w przyszłości awarii typu wężyk, lub uszczelka, przez co należy zostawić dobre dojście do syfonu i baterii od spodu, bo w razie awarii kaplica !

teraz, po półtora roku użytkowania baterii stojącej na wannie ponownie bym się na nią nie zdecydowała

jest wiele pięknych baterii ściennych, a ze stojącą trochę za dużo zachodu

zresztą przy umywalkach też chciałam ścienne, ale wszyscy się pukali w czoło i się rozmyśliłam

uważam, że nowoczesne ścienne baterie są bardzo ładne, wygodniejsze w korzystaniu i łatwiejsze w utrzymaniu czystości, bo nie osadza się kamień dookoła podstawy :yes:

 

może moja łazienka kogoś zainspiruje

 

http://images50.fotosik.pl/1918/8efac597a556646dgen.jpg

 

http://images47.fotosik.pl/1785/e0d27b5e84c2c7cdgen.jpg

 

http://images44.fotosik.pl/660/83ea80460229d2fcgen.jpg

 

a może komuś się nie spodoba..

 

odważnie z tą czarną ceramiką :wiggle: i faktycznie również polecam przed użyciem łazienki zainwestować w zmiękczacz wody, bo arcydzieło szybko straci swój blask i szyk :p

daj lepszej jakości zdjęcia, bo faktycznie się rozmazuje i nie widać czy Ci ładnie wyszła łazieneczka

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...