Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

a ja żałuję, że kupiłam dozownik w markecie, ale na szybko potrzebowałam czarny i wyszło jak wyszło

mydła z niego nie można "upompować" na dłoń, a jak się trafi gęste mydło, to już całkiem kiszka :mad:

a jak mydło rozrzedzę troszkę wodą, to kapie i leje się po całej butelce :bash:

a drugiej łazience mam droższy i kolosalna różnica jest :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a ja żałuję, że kupiłam dozownik w markecie, ale na szybko potrzebowałam czarny i wyszło jak wyszło

mydła z niego nie można "upompować" na dłoń, a jak się trafi gęste mydło, to już całkiem kiszka :mad:

a jak mydło rozrzedzę troszkę wodą, to kapie i leje się po całej butelce :bash:

a drugiej łazience mam droższy i kolosalna różnica jest :yes:

 

Ja wciąż bez dozownika, ale jego zakup mogę odłożyć w czasie, ponieważ okazało się, że nie mam szafki pod zabudowę umywalki. Stolarz brał pomiar na szafkę i drzwi szklane we wnęce z pralką, realizację drzwi musimy niestety odłożyć w czasie, a Pan Stolarz roboty częsciowej nie bierze :o może jest ktoś z Łodzi i pomoże znaleźć fajnego sumiennego fachowca od mebli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze łazienki czekają na drobne dokończonie, impregnacje, szafki, umywalki. I z tej okazji mam pytanie - szklarz robił nam kabiny na zamówienie - i kojarzę że któraś z dziewczyn podpowiadała co zrobić żeby na kabinie nie osadzała się woda itp. Kojarzę że to była aniula_bl. Proszę podpowiedzcie jak zabezpieczyć kabinę bo nie mamy na niej żadnej powłoki zabezpieczającej przed zabrudzeniami. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak koleżanki córka zabiła mi cukiernicze za 150 zł i prosiłam żeby mi odkupiła to powiedziała ze trzeba być nieformalnym żeby cukier w cukiernicze za tyle kasy trzymać.Kolezankami juz nie jesteśmy a cukiernicze nie odkupiła.:(

Co to jest "cukiernicze"?

Myślałam, że cukier trzymam w cukiernicy, ew. cukierniczce... ale chyba źle myślałam :D

I chyba nie "nieformalnym", ale "niereformowalnym"... choć jedno i drugie do kontekstu wypowiedzi średnio pasuje :)

Co za ludzie tu piszą? Przedszkole?

Edytowane przez Kamila_len
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest "cukiernicze"?

Myślałam, że cukier trzymam w cukiernicy, ew. cukierniczce... ale chyba źle myślałam :D

I chyba nie "nieformalnym", ale "niereformowalnym"... choć jedno i drugie do kontekstu wypowiedzi średnio pasuje :)

Co za ludzie tu piszą? Przedszkole?

Nie nie przedszkole tylko pisze z I pada i niestety jest to takie perfidne urządzenie ze przekreca wyrazy które chce sie napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest "cukiernicze"?

Myślałam, że cukier trzymam w cukiernicy, ew. cukierniczce... ale chyba źle myślałam :D

I chyba nie "nieformalnym", ale "niereformowalnym"... choć jedno i drugie do kontekstu wypowiedzi średnio pasuje :)

Co za ludzie tu piszą? Przedszkole?

 

Klasy i taktu nie masz za grosz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowa naszej łazienki :D

Musimy jeszcze z mężem zrobić drzwiczki do wnęki i szuflady na pranie oraz położyć listwy przypodłogowe.

 

lazienka_1.JPG

 

lazienka_2.JPG

 

lazienka_4.JPG

 

Obrazek do wymiany. Praca wykonana ołówkiem niestety nie sprawdza się w łazience :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee?

Oświeć mnie :lol2:

 

FANTASTYCZNEEEEEEEE mnie się bardzo podoba jedynie co to wolę kibelki podwieszane:) ale to już kwestia gustu

pomysł z ramkami super i genialnie kolorystycznie

Beato, dzięki.

Podwieszany wc uniemożliwiłby zrobienie wnęki i zabrał zbyt dużo miejsca. Tam jest ciut ponad metr kwadratowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam wczoraj w Castoramie bardzo ładny domowników biały pikowany koszt niecałe 25 zł.Ja bym brała.:yes:Na droższe tez mi kasy szkoda zwłaszcza ze babce od sprzątania co jakiś czas wpadają z rak i sie tluka.No zaryczalabym sie chyba gdyby mi zabiła dozownik za150zl:cry:

 

wejcik co to???

 

 

To moja łazienka. Paradyż Amiche Beige.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...