Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dziewczyny jestem tu nowa, a stoję teraz przed wyborem szafek pod umywalkę i kompletnie nie mam pomysłu, na pewno chcę by były białe i w nowoczesnym stylu. może któraś z was pokaże swoje i natchnie mnie jakimś pomysłem. zamieszczam zdjęcia swojej jeszcze nie wykończonej łazienki

DSCN0203.jpg

DSCN0204.jpg

DSCN0205.jpg

DSCN0206.jpg

DSCN0207.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

KC82 a co to są za umywalki? Nie ma do nich dedykowanych szafek? Jak nie to i tak będziesz musiała robić na zamówienie, a kształt masz raczej wymuszony przez kształt umywalek...

 

lolek - pokaż co to dokładnie za płytki... Ja na białych płytkach mam białą fugę, a na czarnych - czarną :p

 

Te umywalki to villeroy&boch, są dedykowane szafki, ale nie podobają mi się. szafki będą robione na zamówienie tylko musze mieć pomysł, bo Pan z firmy proponuje akrylowe fronty, a słyszalam, że lepiej brać lakierowane ( droższe, ale bardziej wytrzymałe). no i brak mi pomysłu na te szafki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Wojgoc

 

Nie wiem co chcesz wiedzieć.

Wg mnie kabiny warte swojej ceny. Produkty na poziomie Huppe , Sanswis, Kermi.

Cały czas pracują nad nowymi patentami, stąd kiedyś było tyko Novellini , obecnie marka wyższa Lysium i podstawowa Novellini.

Co ważne : jest Novellini Polska , a więc szybko dostępny ewentualny serwis i części zamienne.

I teraz się zacznie , że reklama - nie, takie jest moje zdanie o ich kabinach.

Welness i hydro Novellini nie doświadczyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam taki mały dylemat. Czy szuflady w szafce umywalkowej zrobić na głębokość 20 czy 15 cm? Ich długość to 35. W pierwszej opcji byłyby to trzy szuflady po 20 cm głębokości, w drugiej dwie po 15 cm i jedna 30-tka. (a może cztery 15-tki).

Wydaje mi się że te płytsze są wygodniejsze, jeśli chodzi o przechowywanie drobiazgów, kosmetyków typu kredki do oczu itp. bo to w końcu nie zajmuje dużo miejsca i nie trzeba będzie sięgać po to na dno szuflady. Macie jakieś doświadczenia w tej niezmiernie ważnej kwestii? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_4185_bateria wannowa.jpgIMG_4187.jpg

 

To część mojej łazienki, na drugiej fotce widać miejsce na szafkę z umywalka (lustro na będzie wklejane w poniedziałek) i tu mam problem. Szafka będzie z IKEA , taka jak na zdjęciu poniżej. Poradźcie mi BARDZO proszę, czy umywalkę dać nablatową, czy może kupić tę szafkę w komplecie z umywalką (pojedynczą prostokątną)?

Umywalka na blat podoba mi się taka:

IMG_3891.jpg

 

a szafka ta, tylko jeśli z umywalka, to nie z dwukomorową a jedną (prostokatną) - po bokach umywalki będzie po 30 cm wolnego miejsca na blacie. szafka ma mieć 120 szer.

 

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/godmorgon-braviken-szafka-pod-umywalke-z--szufladami__0208232_PE362179_S4.JPG

Edytowane przez ania_zet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...