Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie, zapytam tutaj, bo dużo osób tu zagląda. Wybieram wannę do 2 łazienek, szukam prostokątnej, z odpływem po środku. Biorę pod uwagę Koło Clarissa, Riho Lima, Excellent Crown II, wyszukałam sobie także kilka modeli Ideal Standard i 1 Poolspa, ale nie widziałam ich na żywo. Czy któres z tych marek/modeli znacie i polecacie albo na odwrót? I jeszcze pytanie do użytkujących Kaldewei: czy stalowe wanny nie są zimne? Rozważam Kaldewei do drugiej łazienki.

 

ja w łazience dzieciaków (tej zielonej) mam wlasnie Kaldewei Asymetric Duo, jest baardzo fajna. Ja z kolei balam sie akrylu bo mi sie taki plastikowy wydawal, ale wiem ze duzo osob uzywa i sa bardzo zadowoleni, nie wyobrazajac sobie z kolei zimnej stali :)

 

Lucka fajne te twoje łazienki.Podobają mi się sprzęty w dziecięcej.Zdradzisz co to?

 

Adibu, dziękuję :)

w łazience dzieciaków jest Vitra T4, natomiast brodzik i wanna to Kaldewei

 

Gumisiowa cudna lazienka :) byla moja inspiracja :) wykorzystalam pewne elementy w 2 lazienkach :) bardzo mi sie podoba :)

 

Lucka swietne wc :) najbardziej mi sie podoba :) i wcale nie male ;)

lazienka dzieci fajna, jasna, energetyczna :) podoba mi sie zestawienie kanciastych misek,umywalki i wanny :) trzecia bardzo ladna :) lubie takie kolory :)

 

dzieki slonko :) ta dolna lazienka jest spora, bo pierwotnie mial sie tam zmiescic prysznic, specjalnie ja powiekszalismy, a potem w trakcie budowy mi sie odwidzialo ;) za to zabudowa jest bardzo fajna i jest takim moim skladzikiem na mopa, rure od odkurzacza, itp

 

 

oslo88-te miłe słowa to chyba do mnie:);)-DZIĘKUJE BARDZO:)

 

 

Phii, a ja myslalam ze do mnie :D

 

lucka6 fajne łazienki, zielono-seledynowa bardzo energetyczna. Widziałam te płytki na żywo u znajomej. Bardzo fajnie wyglądają.

 

dzięki żona m, ja szczerze mowiac balam sie tych plytek troche, ale rzeczywiscie fajnie i wesolo to wyszlo. Dodatkowo w zabudowie udalo sie ukryc 2 szafki (na zdjeciu grafitowe). Do tej lazienki tylko nie mam pomyslu jakie dac kinkiety nad lustro i wanne, chcialabym jakies kanciate grafitowe i nic nie moge znaleźć, może pomożecie? Na sufit bedzie kwadratowy grafitowy plafon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram sie wieczorem pstryknac fotke :)

 

Ania, to jest wejscie do łazienki i zakończenie półki - nie ma 50cm, ale ok 30-40cm jest

 

WP_20130715_003.jpg

 

Tutaj z drugiej strony - tam mam skos:

WP_20130715_004.jpg

 

Nie wiem też jakie lampy powiesić nad lustrem - chciałabym jakieś grafitowe kanciate nowoczesne, trzecią potrzebuję nad wannę, doradzicie coś?

 

WP_20130715_009.jpg

 

tutaj kiniet nad wanną:

WP_20130715_008.jpg

 

 

Jak ktoś ma jakieś propozycje będę wdzięczna za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucka - bardzo fajne łazienki -wszystkie :)

 

a co do lamp - zerknij sobie na serię Air z Maxlight. Niestety nie wiem czy nadają się do łazienki, ale pewnie w sieci są te informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, mam prośbę. Przepraszam, że w tym wątku a nie w AGD, ale zaryzykuję tu bo chyba więcej osób ten wątek czyta :) Można przyjąć, że temat trochę łazienkowy, więc nie krzyczcie ;)

 

Do rzeczy: wybieram AGD do domu i mam zagryzkę z suszarką do ubrań. Upatrzyłam dwa modele, obydwa suszą wełnę, ale jeden ma kosz a drugi nie (za to ma inne fajne rzeczy). Pytanie: czy Wy w Waszych suszarkach macie kosze do suszenia wełny czy może taki kosz jest zbędny i bez kosza równie fajnie się ta wełna wysuszy?

 

Doradźcie proszę. Ja nigdy nie miałam samej suszarki i nie mam pojęcia z czym to się je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w Krakowie w salonie Domino spodobały nam się takie płytki. ale za żadne skarby nie chcą powiedzieć jak się nazywają i jaki producent. Tyle że hiszpański wydusili, na wywieszkach są tylko jakieś kody i ceny. Może ktoś wie jak się nazywają?

 

a może są z chin w hiszpańskiej cenie?, w takim przypadku już się spotkałam że nie chcą mówić o producencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia, suszarek używam od 8 lat, ale tak jak ula chyba nie ryzykowałabym. Koszyka w każdym razie nie mam.

Ile masz rzeczy z wełny na raz do wysuszenia - jedną, dwie? ekonomicznie nie opłaci ci się tego osobno suszyć np. chlodnym powietrzem, a razem z resztą ubrań w standardowym programie, chyba nie warto ryzykować.

To co dla mnie było istotne gdy kupowalam ostatnią suszarkę zwracałam uwagę ,w którym miejscu jest umiejscowiony filtr.

Dla mnie najlepszą opcją jest umiejscowienie na drzwiczkach, bo po wyjęciu mogę swobodnie wyczyścić tę komorę na filtr, w przypadku suszarek z filtrem w obudowie suszarki nigdy mi się to do końca nie udawało z powodu utrudnionego dostępu.

Edytowane przez sheenaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reni, Przypuszczam, że nie chcą powiedzieć, żeby klient nie znalazł sobie takich samych 1/3 taniej gdzie indziej.

To standardowa praktyka w wielu salonach z płytkami.

Na Bartckiej w Wawie nazewnictwo można rozpoznać gdy się zgłębi temat. Przykładowo: CEGEF I - Cercom Genesis Fossil Italy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza mała czarna-użytkowana od 20 miesiecy;)

[ATTACH=CONFIG]200451[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]200452[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]200453[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]200454[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]200455[/ATTACH]

 

Super, bardzo fajna łazienka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, sheenaz, że o to chodzi, żeby nie kupić gdzieś o połowę czasami taniej. Jak się człowiek zapytał jaki producent, odpowiadają że hiszpański. Jak się pytam jaki konkretnie bo jest ich kilkunastu to cisza albo bajerowanie o cudownym projektancie i zaliczce na projekt (ok 500zł). Przejrzeliśmy chyba wszystkie katalogi świata w necie i nie znaleźliśmy do tej pory.

Może ktoś rozszyfruje skrót :

DSCF8491.jpg

Edytowane przez jola69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola,

to jest zdjęcie z Domino, prawda?:) - byłam tam dzisiaj:)

Wyślij im mail, że prosisz o podanie producenta płytek z boxu nr.......

Jak nie będą chcieli, to grzecznie odpisz, że klient ma chyba prawo dowiedzieć się, co chce zamówić:) - u mnie zadziałało, podali mi tą informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...