Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Użytkuje się ją dobrze, specjalnie nie mam co narzekać, myślę, że wszystkie wymienione przez Ciebie modele będą podobne w użytkowaniu, nie wiem tylko czy w tych z łagodnymi bokami woda nie będzie się "wychlupywać" :) Jedyna uwaga - gdybym mogła cofnąć czas chyba dołożyłabym do powłoki Reflex, być może umywalka dłużej utrzymywała by świeży wygląd po umyciu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuje się ją dobrze, specjalnie nie mam co narzekać, myślę, że wszystkie wymienione przez Ciebie modele będą podobne w użytkowaniu, nie wiem tylko czy w tych z łagodnymi bokami woda nie będzie się "wychlupywać" :) Jedyna uwaga - gdybym mogła cofnąć czas chyba dołożyłabym do powłoki Reflex, być może umywalka dłużej utrzymywała by świeży wygląd po umyciu...

 

Dzieki za odpowiedz, zapytalam, bo jeszcze ani jednej nie widzialam "na zywo" ;). Kiedys miala taka jedna upatrzona w necie, ale jak ja zobaczylam, to wymieklam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałabym pokazać Wam moją łazieneczkę :)

[ATTACH=CONFIG]205213[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]205214[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]205215[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]205216[/ATTACH]

 

a co to za jasne kafelki no i czy mogłabyś pokazać całą wannę zabudowaną? mnie też czeka pod skosem i mam uskok kominowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elle bardzo ładną łazienka :-) zdradz proszę co to za bateria wannowa, podoba mi się :-)

 

Mam też pytanie do użytkowników umywalki koło twins 50cm, jak się ona sprawdza, nie wypada za mała? 60cm widziałam na żywo i wydaje się bardzo dużą. u mnie na szafke potrzebuje 2 umywalki i pomyślałam o twins 50siatkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elle bardzo ładną łazienka :-) zdradz proszę co to za bateria wannowa, podoba mi się :-)

.

 

Bateria wannowa to Ferro Torino BRT1

 

@Ladybird76

udało mi się jeszcze coś takiego znaleźć

IMG_1597a.jpg

 

 

@Duś - dzięki za uwagi krytyczne. Generalnie wanna jest ustawiona odwrotnie niż oryginalny zamysł producenta, by wpasować się w komin i żeby nie uderzać głową w baterię, trzeba ją było przerzucić na drugą stronę. A tam konieczna była dodatkowa zabudowa, żeby w ogóle wylewka wanny trafiała do wanny, podobnie jak prysznic :) Niestety wówczas nie wiedziałam, że są takie fajne rączki prysznicowe, które można chować w zabudowie :)

Ale mam nadzieję, że jak na totalną amatorkę w projektowaniu wnętrz i amatora, który plany amatorki musiał wcielać w życie - efekt da się znieść :)

 

@Misisimi - bardzo mi się podoba Twoja łazienka, moje estetyczne klimaty :)

Edytowane przez elle1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o ocenę projektu łazienki. Płytki Domino Toscana.

 

[ATTACH=CONFIG]206173[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]206194[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]206195[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]206196[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]206197[/ATTACH]

 

No jedno mam tylko skojarzenie - zbyt ciapato :( Dekor, dekorem poganiany :bash: a wiadomo - co za dużo to niezdrowo :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z-paul - plytki dekoru - poziom, plytki ciemno-jasne - pion, niepotrzebny dekor nad lustrem i na scianie od drzwi, niepotrzebne zaakcentowanie grzejnika plytkami w dwoch kolorach, to samo przy wannie (jezeli juz, to obniz do wysokosci parawanu, albo daj jasne). Poza tym duzo, za duzo tych plytek (ale to tylko, takie moje widzi mi sie...). Sprzedawca pewnie sufit by chcial tez wykafelkowac;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za miłe komentarze.

Do kompletu na lustrze mam już zamontowane oświetlenie, jak tylko zrobię fotkę to pokażę. Łazienka mała, więc jest problem z uzyskaniem na zdjęciu całości w należytym aranżu:yes:.

Na mój gust łazienka potrzebuje jednak, jakiegoś mocnego akcentu kolorystycznego aby przełamać biel i popiel, może coś doradzicie?

 

Ewa 72_krakow: producent płytek to z całą pewnością SALONI format 60x60 ( całą logistykę płytkową załatwiał projektant i nie mam pewności co do nazwy serii ale wieczorem sprawdzę i napiszę ) wanna Koło Supero , umywalka Villeroy Memento 60 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem co zrobić...

 

Z-paul jeśli Ci się podoba tak jak jest, to nie musisz sie martwić niczyimi opiniami... Ale jeśli sam nie wiesz czy Ci się to podoba czy nie, to wskazanie od nas dostałeś jasne - odchudzić łazienkę z dekorów, faktur i kolorów. Masz nawet konkretne wytyczne np. od Ewy - spróbuj zrobić lżejszy projekt i wtedy ewentualnie zastanawiaj się dalej... :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą szafkę słupek przerzuciłabym w róg między WC, a drabinką. Drabinkę - na ścianie obok umywalki. Ciemnie pasy pionowe bym zlikwidowała, cały poziomy dekor też, podłogę rozjaśniła. Wannę też bym nie robiła całą w dekorze, prędzej w tej ciemnej kafli, skoro już musi być :p

 

Pokombinuj jeszcze trochę, bo jak zostawisz taką ciapatą łazienkę to szybko będziecie chcieli ją zmieniać :( a szkoda by było... :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...