Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Każdy by chyba usunął....został "pojechany" przez pełne dwie strony tego forum.

 

Trzeba było nie płakać i dręczyć człeka nad rozlanym mlekiem, tylko spróbować pomóc mu.

Na przykład proponując jakieś dodatki, oświetlenie, nie wiem....spróbować coś zmienić aby było lepiej skoro jest tak źle.

 

Gdzie się podziały tamte dziewczyny........

 

Nie każdy, tak jak i nie każdy zamieścił by zdjęcia swoich wnętrz na wątkach, które słyną z pseudokonstruktywnej krytyki domorosłych dizajnerów.

Jedni nie zrobią tego, bo boją się krytyki, inni bo mają w dupie zdanie obcych ludzi, jeszcze inni po prostu nie mają ochoty brać udziału w folwarku próżności (bo to forum od pewnego czasu taką formę przybrało).

Mikolaus miał trzy wyjścia

1 bronić swojego projektu

2 olać jałową gadkę (tym bardziej,że nie prosił o ocenę, a tylko pokazał łazienkę)

3 zwiać - wybrał tę opcję - miał prawo, czyż nie ?? (gdzie te forumowe czasy, gdy nie było opcji edycji postów :rolleyes:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt tu na nikogo nie czyha. ale jesteśmy tu po to, aby gadać, oceniać, konsultować.

 

Gumi albo jest się pewnym swoich wyborów albo nie. Wątek jaki jest każdy widzi, tu się ocenia i ostrzega innych, którzy jeszcze nie podjęli decyzji. Nie chcesz, nie pokazuj - każdy ma wybór :yes:

 

zgodze się od gadania i konsultowania tak ale już niekoniecznie oceniania. w końcu to watek "łazienki nasze " a nie "ocencie moja lazienke" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy bym się pogniewała, ale napewno wiem że byłoby mi przykro....

 

 

Gumisia, no co Ty :lol:

Czy któryś z nadwornych krytykantów , będzie mieszkał w tych wnętrzach ?

Czy któryś/aś z nich włożył serce, pracę czy pieniądze w ich stworzenie ?

NIE

Więc po jaką cholerę przejmować się ich opinią??

 

To tak jakbyś szła ulicą, a jakiś ochlej spod budki z piwem by Ci ubliżył, przejmiesz się tym , czy zlejesz gościa ?

Pewnie puścisz uwagę mimo uszu, jak większość normalnych ludzi.

 

Te sytuacje niczym się nie różnią.

 

A Twoje wnętrza to raj dla oczu :)

 

malka i co ty na to? mnie tu nie było, uwag nie robiłam a afera z krytyką i zabieranie fotek miało miejsce. A ponoć to ja najbardziej gnębię ludziska.

 

 

Żona m, a Ty naprawdę czujesz się jakaś wyjątkowa ? :)

Nie jesteś jedynym frustratem, podnoszącym poczucie własnej wartości poprzez robienie przykrości innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka folwark próżności? może :yes: ale też jest dużo pomocnych osób na forum.

 

nikt tu na nikogo nie czyha. ale jesteśmy tu po to, aby gadać, oceniać, konsultować.

 

zgodze się od gadania i konsultowania tak ale już niekoniecznie oceniania. w końcu to watek "łazienki nasze " a nie "ocencie moja lazienke" ;)

 

TAR tak jak napisałam, jaki wątek jest każdy widzi. W tytule nie ma oceńcie ale to robimy, albo wystawiasz albo nie - nikt nikogo nie zmusza :)

 

A ja prosiłam o pomoc w wątku projektowym łazienki, bo musimy podjąć decyzje, zakupić teraz kafle i inne dynksy (od czwartku jestem na rehabilitacji w szpitalu przez kilka tygodni ze sobą i później przychodzi kafelkarz) i pomocy nie otrzymałam, nikt nic nie podpowiedział, nie doradził, nie pomógł..

A pokazałam i rozmiar, i wizki ze sklepu..

Ja się na tym kompletnie nie znam... jak sroka kupiłabym co by mi w oko wpadło.. ale często od czapki...

Po to prosiłam o pomoc..

I nic..

Ale jakbym zrobiła i pokazała, a było by coś nie tak.. too wylano by kubeł zimnej wody.. tylko tyle, że wówczas było by już po ptokach i pewnych rzeczy nie dałoby się już zmienić za nic...

 

Facet pokazał...Nie podobała się realizacja.. ja bym przemilczała, albo powiedziała, że nie moja bajka... I tak On nic już z tym nie zrobi.. A zranić kogoś można bardzo....

Gumisia.. masz racje... i TARcia i Malka:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika pomoc jest dobrowolna i nie możesz jej wymagać lub mieć pretensji jeżeli jej nie otrzymasz. Dużo wsparcia dostaje się na prywatnych wątkach/galeriach tylko trzeba być stałym uczestnikiem. Dla przykładu ja za zaprojektowanie naszych łazienek płaciłam profesjonaliście, dolną mimo że miałam projekt zrobiłam po swojemu, bo byłam świadoma czego oczekuję od tego pomieszczenia...ale to po czasie ;)

 

Jeżeli nie stać nas na profesjonalistę to zostają nam miliony inspiracji w google, trzeba oglądać :yes: w końcu się coś wyklaruje. Chociaż pracując z projektantem też musiałam wiedzieć co chcę a czego na pewno nie chcę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni.. nie chodzi o pitu pitu...;)

Venus_m... prosiłam.. i jeśli nikt nie odpowiedział .. trudno... nie nalegam i nie nalegałam...

Dużo wsparcia dostaje się na prywatnych wątkach/galeriach tylko trzeba być stałym uczestnikiem.

Raczej jestem uczestnikiem FM , i na prywatnych wątkach też... i trochę czytam wybrane tematy, niejednokrotnie nie zabierając głosu wcale.. bo albo się nie znam, albo.. nie chcę urazić kogoś... czasami też nie chwalę, .. są tu tak super realizacje.. że aż szczęka opada... Niestety nie każdego stać na projektanta.. dlatego jeśli jest możliwość i poprosimy o pomoc i ją dostaniemy to super.. jeśli nie.. to też trudno.. nikogo nie można zmusić do czegokolwiek...

Chodziło mi tylko, że jak poprosiłam o pomoc to nikt nie odpowiedział.. a jakbym łazienkę zrealizowała i bym ją pokazała.. to nie chciałabym gromów dostać.. ot tylko to... Dlatego może coraz mniej osób pokazuje swoje realizacje czy to w łazienkach, czy salonach, czy kuchniach.. może się mylę.. ale bardzo często tam zaglądam... nie klikając nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej a co tu tak ostro się zrobiło.

Dajcie jakąs ładną łazienkę na ostudzenie atmosfery ;-)))

 

ok;)

to moja, absolutnie bezstresowa:D

http://img194.imageshack.us/img194/3934/vcfg.jpg

 

 

Uploaded with ImageShack.us

http://img89.imageshack.us/img89/889/fjm4.jpg

 

 

Uploaded with ImageShack.us

 

planuję kiedyś położyć płytki alabastrino bez żadnych dekorów, umywalka będzie nablatowa na "babcinej" komodzie

 

http://img209.imageshack.us/img209/1133/a55o.jpg

 

 

Uploaded with ImageShack.us

 

w niewidocznym kącie z lewej strony wc będzie wymurowany prysznic i pod skosem naprzeciwko wanny stara komoda

 

nie cierpię modnych laboratoryjnych bezdusznych kanciastych szafek, zwłaszcza białych na wysoki połysk...

Edytowane przez Amelia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...