Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

są dwa typy, myślą tak samo źle ale jeden powie to głośno, drugi przemilczy lub odpowie wymijająco, pierwszy będzie chamem a drugi hipokrytą, każdy wybiera kim chce być

 

Reni-z całym szacunkiem ,ale to że nie dopierniczam komuś tekstem niegustowna drewnopodobna łazienka lub koszmarek nie czyni mnie hipokrytą(na marginesie drewnopodobna łazienka jak dla mnie BOSKA)

 

Zdaje sobie sprawę ,że moja czarna łazienka dla wielu będzie KOSZMAREM I ZŁEM KONIECZNYM ,ale jestem wdzięczna jeśli ktoś nie rzuci mi tym w twarz....

Jedyną miną ,która mówiła wszystko w temacie mojej czarnej ,bezokiennej łazienki -była mina dziadka,ale on ma 84 lata i ma do tego prawo-chociaż nawet on nie powiedział głośno ze jest koszmarna....TO PEWNIE KWESTIA KULTURY I POKORY DO ŻYCIA JAKĄ NIEKTORZY PREDZEJ CZY PÓŻNIEJ NABIERAJĄ...A NIE HIPOKRYZJI....

 

Ja wam dziołchy tylko gratuluje że jesteście tak pewne swoich wnętrz i uważacie je za ósme cudy świata ,ze na innych to "huzia na Józia"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawę ,że moja czarna łazienka dla wielu będzie KOSZMAREM I ZŁEM KONIECZNYM ,ale jestem wdzięczna jeśli ktoś nie rzuci mi tym w twarz....

 

Gumiś nie o tym prawimy, jedyne co można by o niej złego powiedzieć np to to że czarnej nigdy bym nie zrobiła bo nie lubię tego koloru, wolę jasne, a to żaden argument tylko subiektywne odczucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amelia ja "pracowałam" na darmowej wersji pro100 :yes: dobre chociażby aby nakreślić jak to będzie w środku, chociaż Ty sprzęty już masz :rolleyes: ja rysując w dolnej łazience rozstaw sprzętów przestraszyłam się, że przedobrzyłam i zmieniłam w całości, tj. ograniczyłam się do minimum. Chyba najlepiej jest mieć swój wątek i czekać na rady innych + inspiracje :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GUMISIOWA jak Twoja łazienka moze być dla kogoś koszmarem ??? Moze nie być w kogoś stylu ale to nie zmienia faktu ze jest piękna! No już kogo jak kogo ale Twoja ocenić jako koszmarem to chyba z czystej zazdrości albo braku obiektywizmu...

 

No widzisz fajna kobieto-a jednak....Właśnie może nie być w czyimś stylu na przykład....W moim stylu nie była łazienka pana który usunął zdjęcia a nie napisałam ze jest do dupy.....na przykład....:yes:

I oczywiście skorzystam z "folwarku próżności"(notabene będzie to moje drugie ulubione powiedzenie ostatnio dotyczące tego forum po "haj faszjon" marnej joli:lol2:-więć skorzystam i bardzo podziękuje za miłe słowa:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumiś nie o tym prawimy, jedyne co można by o niej złego powiedzieć np to to że czarnej nigdy bym nie zrobiła bo nie lubię tego koloru, wolę jasne, a to żaden argument tylko subiektywne odczucie

 

guzik prawda:yes:-tak samo jak ktoś nie lubi czarnego tylko biale może powiedzieć ze moja jest koszmarna,wy nie lubiałyście niebiesko-beżowej i mebli i właśnie tak określiłyście tego pana....żaden subiektywizm:D

 

poza tym nikt nie pomyślał ze może to ktoś po 50-tce,albo mieszka w Wólce Małej i same PGR-y do okoła i postawili Leroy Merline i takie były tanie wiec takie kupili i ze ktoś poczucia przestrzeni nie ma jak wszystkie HAJ FASZJON dyzajnerki z FM:lol2:,więc po co te pomyje na głowe....A może po prostu ktoś ciułał na tę łazienke długo i cieszył się że coś wyciułał a tu chlup -zimny prysznic....

 

Tak czy inaczej ja przepraszam tu wszystkich zebranych i potencjalnych chcących się ujawnić (dodać im otuchy:lol2:)i musze się wyłączyć z tej dyskusji i dokończyć organizacje domu i dziecka-bo od poniedziałku wracam do pracy...po dwóch latach i strasznie ,strasznie się cieszę:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co laski ja wam strasznie zazdroszczę , ze żyjecie w takim świecie , gdzie każdy dla każdego jest miły i uczynny, każdy każdego lubi i wogóle, hmm gdzie takie jest życie?

 

albo mieszka w Wólce Małej i same PGR-y do okoła i postawili Leroy Merline i takie były tanie wiec takie kupili i ze ktoś poczucia przestrzeni nie ma jak wszystkie HAJ FASZJON

 

hmm jest internet i trochę chęci

 

Gumiś takim sposobem myślenia siedzielibyśmy dziś w lesie i palili ognisko, aby się ogrzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumi to nie chodzi o to czy nasze wnętrza są ósmymi cudami świata :no: tylko o to, czy są zgodne z naszymi potrzebami i oczekiwaniami :rolleyes: nieważne ile gromów zostanie posłanych na moją górną łazienkę, my w niej świetnie wypoczywamy :yes: Zawsze prosiłam o szczere opinie, jeżeli ktoś się krępował tutaj zapraszam do mnie na wątek :bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co laski ja wam strasznie zazdroszczę , ze żyjecie w takim świecie , gdzie każdy dla każdego jest miły i uczynny, każdy każdego lubi i wogóle, hmm gdzie takie jest życie?

 

 

 

hmm jest internet i trochę chęci

 

Gumiś takim sposobem myślenia siedzielibyśmy dziś w lesie i palili ognisko, aby się ogrzać

 

Oj nie Renia-ja to mam papure niewyparzoną-jeśli mi ktoś za skóre zajdzie osobiście lub krzywdę mojej rodzinie chce zrobić -oj to ja potrafie być niemiła wtedy,ale żeby tak na obcego,bez powodu....

 

Co do internetu-tez guzik prawda,mam w rodzinie kobity co maja po 37 lat i nigdy w zyciu nie zamawiają niczego przez internet bo się boją....Albo nigdy nie ma ich w domu bo zapierniczaja ciężko fizycznie na 2 zmiany,w masarni-żeby panie haj faszjon wędlinke miały na stole:yes: i rozne inne zawody,nie zmienia to faktu ze wcale w lesie nie siedzą tylko ciężkim tyraniem mają domy-w niektórych przypadkach bez kredytu.

Pomagałam jednej po 7 latach mieszkania zrobić lazienke bo nie wiedziała jak to ugryźć-jak jej zaproponowałam pokazanie gotowej na FM w dziale Lazienki powidziala-Gracjana daj spokój przecież to forum to nie jest dla zwykłych zjadaczy chleba.....Pewnie niektóre przeczytane wypowiedzi mogą człowieka skłonić do takiego myślenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikolaus,szkoda że się wycofałeś i zabrałeś zdjęcia,powinieneś być dumny że twoja łazienka wzbudziła tyle emocji i ciągnie się przez 5 stron na forum.Dziewczyny tak naprawdę to jest wiele gorszych łazienek dlatego dziwi mnie aż taka krytyka i dyskusja na ten temat.Ciekawe czy ktoś się odważy teraz wrzucić swoją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumisia.. w wielu wypowiedziach z Tobą się zgadzam.. w baaardzo wielu..

Twoja czarna łazienka wygoniła mnie do sklepu pooglądać kafle.. fakt .. ładne... nawet miałam zakusy robić taką.. ale nie mam na tyle odwagi... chciałam Twoje wnętrza pooglądać, ale nie znalazłam.. jak masz gdzieś foty i mogę prosić o dostęp , to poproszę...

Ja np po to pytam, aby z wieeelu propozycji sklepowych kafli wybrać te, które np pasują do mojego domu.. oczywiście pokazując kilka tych ,które wpadły mi w oko...

Venuska.. nie wszyscy potrafią wyobrazić sobie taki dekor, bez dekoru, taki kolor z takim kolorem.. ja nie bardzo.. mogłabym zrobić spory misz masz...

I można tak do niewykończonego domu wprowadzić się, bez skończonej łazienki, czy salonu, bez podjazdu czy ocieplenia i tynków.. ja tak wprowadzałam się i bez kuchni nawet, a garnki myłam przed garażem w plumpce.. teraz po 3 latach mieszkania a po 4 latach od wbicia łopaty będziemy kończyć ostatnią łazienkę.. ale za to nasz dom nie ma ileś tam tysięcy kredytu w banku.., nie martwię się o spłatę, .. mąż sam pracuje, i to ciężko, i niestety nie mam na projektanta wnętrz...

 

Amelia 2 .. komoda babcina boska.. ja bym ją do swojego salonu wstawiła..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika coś kosztem czegoś, ja mam kredyt, miałam projektanta, też ciężko pracujemy z mężem. Nie potrafiłam sobie czegoś wyobrazić to za to zapłaciłam. Jeżeli nie możesz zapłacić za projekt proś o pomoc/kombinuj sama/ przeglądaj tysiące inspiracji - ja teraz potrafiłabym urządzić się bez projektanta, ale mam za sobą 4 lata oglądania masy zdjęć.Też wprowadzałam się do niegotowego domu, bez podłogi na górnym hollu i bez stopni drewnianych, bez mebli. Coś za coś, ale może o finansach nie tutaj? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zapierniczaja ciężko fizycznie na 2 zmiany,w masarni-żeby panie haj faszjon wędlinke miały na stole

 

 

:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop: naprawdę nie kumam czemu twoja wypowiedź ma służyć, wiesz każdy tyra tak jak musi, gdyby panie zdobyły inny zawód może by tak tyrać nie musiały, a Ty z tych haj faszjon co po wędlinkę przychodzą do sklepu, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...