Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

(Duś Ty chyba gołe okna lubisz :)? Jak sie dorobie to rzymskie maja byc w domu a teraz jest co jest :D).

o nie, gołe stanowczo nie. rzymską w tym oknie widzę, podobnie jak wszelkie żaluzje i shuttersy. i nawet jakąś inną firankę. no ta mi po prostu nie leży.

ale jak powiedziałam - na ogólny odbiór to w ogóle nie wpływa hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Amglad, dzieki :hug:.

 

Rasiu, czasem tesknie za swoim watkiem ale potem wracam na ziemie :). Po kosztach i tak wyszło dużo :lol2: ale lepsze to niż gk na scianach i osb na podłodze :D.

Ateno, Ven, Dus dziekuje (Duś Ty chyba gołe okna lubisz :)? Jak sie dorobie to rzymskie maja byc w domu a teraz jest co jest :D).

 

Gawkat, na pewno chcesz wiedziec? To biurko z Ikei :) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30213076/ odwrócone tyłem :D.

 

no pewnie, że na pewno. Taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje jak najbardziej. Ostatnio już kilka razy się okazało, że coś mi się spodobało, a to ikea. A początkowo twierdziłam, że nie będę przecież wszystkiego w ikei kupować. dzięki, muszę mu się przyjrzeć na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mamo jakie dyskusje.

 

Swoich łazienek się nie wstydzę, chociaż jeszcze paru elementów (kinkiety, niedomalowane sufity, nieskonczone malowanie szablonem) nie ma :) i w najblizszym czasie nie bedzie. I wiecie co? Korzysta mi sie z nich super, podobaja mi sie i pewnie niedlugo przyjdzie z nimi rozstac. Na zywo wygladaja lepiej no ale co tam :D.

 

Dolna:

[ATTACH=CONFIG]214226[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]214227[/ATTACH]

 

Górna, świeżynka i maksymalnie po kosztach (wlasnie zauwazylam szary papier do mycia okien :oops:, sorry nie ukladałam do zdjec):

[ATTACH=CONFIG]214230[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]214231[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]214232[/ATTACH]

obie śliczne, a pomysł z biurkiem IKEA genialny :) Gdybyś nie napisała, że nie dokończone są malowanki szablonem, nawet bym tego nie zauważyła. Myślałam, że to jakaś luksusowa tapeta :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duś, racja tylko roleta więcej kosztuje niż kawałek szmatki a firanka Lill została obcięta i związana bo mój kot sobie upodobał te firanki do robienia okienek :lol2:. Na shuttersy mnie nie stać a żaluzja jest kłopotliwa (mam na dole :/).

 

Gawkat, niestety to biurko ma dziurę na kable i trzeba z tym kombinować (na zdjęciu zasłonięte przykrywką od słoika :D miszcz improwizacji ze mnie).

Piu, Arniczko, dziękuję. Na zywo moja mama też myślała, że to tapeta :yes: więc może jest nie najgorzej ;). Do tej pory łazienka była cała biała lekko industrialna więc i dla mnie to spora zmiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, wrzucam moją łazienkę. Proszę o surowe oceny.

 

Na wprost wejścia szafka z jasnego forniru, robiona na zamówienie. Na niej umywalka Catalano Premium 80. Bateria umywalkowa Grohe Eurocube. Lustro jakieś proste z Castoramy wklejone między płytki. Na ścianach, jak widać, gres ABK Fossil. Kinkiety z Leroy Merlin. Trochę słabo świecą.

Łazienka-z-kartonów-1.jpg

 

 

Na podłodze płytki ABK Soleras pociągnięte aż na zabudowę stelaży Geberit. Po prawej na stelażach podwieszane wc i bidet Catalano Zero 55 New. Nad geberitem mała półeczka a wyżej szafki z jasnego forniru, identycznego jak szafka umywalkowa. Szczotka do wc i uchwyt na papier firmy Tiger.

Łazienka-z-kartonów-4.jpg

 

 

A po lewej stronie wanna Duravit Vero 170x75 z wylewką i baterią podtynkową Grohe Eurocube. Wyżej deszczownica, również Grohe. Między umywalką a wanną parawan, ale tak wypucowany że nie widać na zdjęciu.

Łazienka-z-kartonów-3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, wrzucam moją łazienkę. Proszę o surowe oceny.

 

Na wprost wejścia szafka z jasnego forniru, robiona na zamówienie. Na niej umywalka Catalano Premium 80. Bateria umywalkowa Grohe Eurocube. Lustro jakieś proste z Castoramy wklejone między płytki. Na ścianach, jak widać, gres ABK Fossil. Kinkiety z Leroy Merlin. Trochę słabo świecą.

[ATTACH=CONFIG]214455[/ATTACH]

 

 

Na podłodze płytki ABK Soleras pociągnięte aż na zabudowę stelaży Geberit. Po prawej na stelażach podwieszane wc i bidet Catalano Zero 55 New. Nad geberitem mała półeczka a wyżej szafki z jasnego forniru, identycznego jak szafka umywalkowa. Szczotka do wc i uchwyt na papier firmy Tiger.

[ATTACH=CONFIG]214458[/ATTACH]

 

 

A po lewej stronie wanna Duravit Vero 170x75 z wylewką i baterią podtynkową Grohe Eurocube. Wyżej deszczownica, również Grohe. Między umywalką a wanną parawan, ale tak wypucowany że nie widać na zdjęciu.

[ATTACH=CONFIG]214457[/ATTACH]

 

Dokładnie taki sam układ jak w łazience mojej córki - przyznaj się - odgapiłeś? ;) My tylko zrezygnowaliśmy z bidetu, a całą ścianę za kibelkiem zabudowaliśmy szafą na wymiar - zamiast półek nad geberitem. Obok geberitu w tej zabudowie znalazło się idealne miejsce na pralkę:yes:

Parawan na stałe czy uchylny? Ile paneli? (przepraszam, na zdjęciu nie widać:oops:) Ja planuję dać jeden duży panel uchylny - ale właśnie się waham.

 

Ogólnie super. Bardzo mi się kolorystyka podoba:yes: Świetny przykład na monochromatyczne wnętrza - da się to ugryźć jak widać:yes:

 

Nie wiedziałam, że Catalano ma taką fajną serię w odcieniach beżów - super! Gratuluję. Dobra robota. Nic dodać nic ująć :)

 

Mogę prosić o namiary na kinkiety? Wydawało mi się, że asortyment Casto znam na pamięć, ale takich nie widziałam... może jakiś link? Albo chociaż kod produktu? Będę wdzięczna:hug:

 

Pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://emotikona.pl/emotikony/pic/0wink.gif bije na głowę dotychczasowe tu zamieszczone nie mam pytan.

daj namiar proszę na szczotkę do wc firmy tiger.......

 

Znajdziesz w LM na pewno, Casto chyba też? Chyba, że to jakiś specjalny model;) Na zdjęciu nie widać dokładnie niestety. Sniper - mógłbyś dodać zdjęcia detali???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...