Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mnie się wydaje, że jest tu chociaż 1 m ale chciałabym być pewna bo ja mam 80 cm szerokość i jeśli to też okazało by się, że ma 80 cm szerokość to jest pełna podziwu że nie jest ciasno. tak przynajmniej wnioskuję ze zdjęcia. Edytowane przez tereska_ka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy właściciel tego wc może się do mnie odezwać na priv i napisać jaka jest szerokość pomieszczenia :) będę bardzo wdzięczna bo mam problem z zamontowaniem umywalki w swoim wc :(

 

Chciałabym się dowiedzieć jeszcze ile może kosztować lustro które chce wstawić pomiędzy płytki wymiar ok 75cm x 80cm ?

 

 

[ATTACH=CONFIG]215915[/ATTACH]

 

Sedes ma ok. 35 cm szerokości, płytki są prawdopodobnie 60 cm, więc szerokośc pomieszczenia na oko 90 cm.

 

 

O cenę lustra zapytaj u szklarza. Nie będzie drogie.

Ja za moje 150x 130 cm zapłaciłam niecałe 200 zło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy właściciel tego wc może się do mnie odezwać na priv i napisać jaka jest szerokość pomieszczenia :) będę bardzo wdzięczna bo mam problem z zamontowaniem umywalki w swoim wc :(

 

Chciałabym się dowiedzieć jeszcze ile może kosztować lustro które chce wstawić pomiędzy płytki wymiar ok 75cm x 80cm ?

 

 

[ATTACH=CONFIG]215915[/ATTACH]

U mnie jest 120 cm szerokości i powiem szczerze ze ...ciasno.:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciasno to jest w tej LAZIENCE ;) lazienka tesciow, w bloku z lat 50tych bez mozliwosci ruszenia czegokolwiek ;) metraz imponujacy, budzet rowniez ;) nawet zdjecia sa kiepskie ale uwazam ze wyszla swietnie :)

 

ps. jedyna rzecza na ktora nie mialam wplywu to wybor uchwytow do szuflady ;P kiedys sie poprostu pojawily ;)

2012-08-22 14.09.23.jpg

2012-08-22 14.07.42.jpg

2012-08-22 14.08.00.jpg

2012-08-22 14.08.20.jpg

2012-08-22 14.09.15.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :D no rzeczywiście, mało subtelne te uchwyty. Wiadomo jednak, że dla starszych ludzi co innego jest ważniejsze.

Ładna, spokojna ta łazieneczka. Tylko ten kibelek pod kątem ustawiony niezbyt dobrze wygląda. No ale jak trzeba wszystko zmieścić na takiej powierzchni to w pełni to rozumiem. Gdyby był na prosto to pralka by przeszkadzała?

Ta szafka wisząca też średnio wygląda. To już jednak kwestia gustu, bo napewno jest bardzo użyteczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie dalo sie inaczej ustawic toalety....poza tym glowni uzytkownicy do niskich nie naleza wiec ta pralka moglaby przeszkadzac ;) szafka wiszaca faktycznie uroku nie dodaje ale gdzies trzeba trzymac kosmetyki ;) szkoda ze nie mam zdjec przed :)

 

Jak na taką malutką łazienkę i dużą ilość sprzętów wyszło naprawdę dobrze :yes: Na plus jasne płytki i poziome dekory, które powiększają optycznie małą przestrzeń oraz duże lustro.

 

Na minus wc - może jednak dało się zrobić wc narożne, lepiej by wyglądało

 

http://domoshop.pl/userdata/gfx/2ad9bf4aa1718f93a9e590e9ce51cc7c.jpg http://www.superlazienki.pl/images/ceramika/big/koh18557W+18580Wxl.JPG

 

 

http://domoshop.pl/userdata/gfx/0cde243adb7bc1d8f8f6824652d28810.jpg http://www.123armatura.pl/prod/17/16351-1-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piu gdyby tam byl rog ;) w rogu szla jakas pionowa rura (i to nie kanalizacyjna) ktora zostala zamaskowana i zabudowana, dodatkowym problemem byl odplyw (pionowy) ktory nie byl do ruszenia i nie kazdy wucet z pionowym odplywem tam pasowal - ten byl 3ci z kolei ktory dalo sie zamontowac ;) lazienka to pikus...ile ja sie nakombinowalam przy kuchni zeby pomiescic wszystkie sprzety! ale wlazla nawet zmywarka ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piu gdyby tam byl rog ;) w rogu szla jakas pionowa rura (i to nie kanalizacyjna) ktora zostala zamaskowana i zabudowana, dodatkowym problemem byl odplyw (pionowy) ktory nie byl do ruszenia i nie kazdy wucet z pionowym odplywem tam pasowal - ten byl 3ci z kolei ktory dalo sie zamontowac ;) lazienka to pikus...ile ja sie nakombinowalam przy kuchni zeby pomiescic wszystkie sprzety! ale wlazla nawet zmywarka ;)

 

Na pewno łatwiej wymyślać w pustym, nowym wnętrzu, niż w takim do remontu :) Wkleiłam te "corner wc", bo może komuś się przyda na etapie projektu malutkiego wc czy łazienki.

Z asymetryczną umywalką dają czasem nowe możliwości

 

http://www.lowcostbathrooms.com/images/products/zoom/1337608126-04662800.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciasno to jest w tej LAZIENCE ;) lazienka tesciow, w bloku z lat 50tych bez mozliwosci ruszenia czegokolwiek ;) metraz imponujacy, budzet rowniez ;) nawet zdjecia sa kiepskie ale uwazam ze wyszla swietnie :)

 

ps. jedyna rzecza na ktora nie mialam wplywu to wybor uchwytow do szuflady ;P kiedys sie poprostu pojawily ;)

 

Miałam identyczną w bloku (też z lat 50tych). Pewnie i układ mieszkania taki sam :)

Fakt, w takiej łazience nie poszalejesz. Ja na kosmetyki powiesiłam wąską szafkę na ścianie (tej z drzwiami, nad pralką). Szafka miała dodatkowo drążek na ręczniki. WIeszaczki na ręczniki były też na drzwiach. Boże, jak teraz patrzę, to się zastanawiam, jak się tam mieściliśmy i to z 2 dzieci.

 

Fajnie wyszło. Tylko kibelek tak sobie wygląda, ale w takim metrażu zawsze jest coś kosztem czegoś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...