Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Niureczka jezeli faktycznie projekt wykonywany byl w sklepie gdzie kupowaliscie kafelki, to wcale sie nie dziwie, ze wszystkiego jest tak duzo... wcisneli wam cala kolecje i juz ;)

dekor z zielenia zgrywal by sie z kafelkami ale w pozycji poziomej nie pionowej...

Nastepnym razem nie dajcie sobie wcisnac calej kolekcji...

Nie zawsze "im wiecej tym lepiej" oznacza, ze bedzie faktycznie lepiej.

 

Za X lat bedzie na pewno remont to sobie zmienisz cala lazienke ;):wiggle:

A teraz nie ma co ubolewac...juz zrobione. Skoncentruj sie na drugiej lazience.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie uczył się na mojej łazience, położył wcześniej płytki w dwóch łazienkach. Wiem, że ta nie jest ani ładna pod względem technicznym ani też projektowym. Brat kładł mi płytki a sklep w którym kupiłam płytki zrobił projekt. Teraz robiąc drugą łazienkę proszę właśnie Was o pomoc w projekcie, żeby nie wyszła tak samo jak ta- napaćkana wzorkami i dekorami. Ale wydawało mi się, że te białe meble pasują do armatury :-(

To w tej sytuacji zaproś tego pseudo projektanta do siebie i zapytaj czy mu sie jego aranż podoba.Pomijajac juz wykonanie.:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam,że mi się dostanie za tą łazienkę :-) Teraz na pewno zrobiłabym ją inaczej, ale jak pisze Mmelisa za X lat będzie remont i szansa na uratowanie tej łazienki. Właśnie dlatego zanim ruszę z drugą chciałam się z Wami skonsultować bo widzę, że super doradzacie. Jakoś nie mam wizji co do łazienki a nie chce sobie znowu wcisnąć projektu ze sklepu bo będzie wydawało mi się, że jest OK.

A jest może choć jedna rzecz na plus w tej łazience ( tak dla dodania otuchy :-))?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na plus to ze jest okno w małej łaziecne.

W mojej dolnej nie ma okna natomiast dzieki temu mogłem zastosowac brodzik o długosci 160 cm czyli na całą szerokość łazienki.

 

Zastanawia mnie tez dlaczego widzę 2 grzejniki - panel i drabinkę albo się mylę ???

nie masz podłogówki ?

 

Walczyłam o łazienkę z oknem.

Tematu drabinki lepiej nie poruszać bo to totalna porażka. Mam podłogówkę ale jakoś nie bardzo działa i z samą drabinką było za zimno w łazience. Dołożyliśmy więc drugi grzejnik i wygląda to jak wygląda... nieciekawie.

 

Niureczka a ja namawiam do wymiany listwy. Skoro już musi być to niech chociaż będzie pod kolor płytek. Nie będzie się tak rzucać w oczy :)

Da się teraz wymienić listwy nie niszcząc płytek?

 

meble same w sobie ładne:yes:

Dziękuję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla dodania otuchy to kwiatek na parapecie jest ok.:lol2:Chociaz kurczę nieeeee.... Doniczka plastikowa :(Przy następnej łazience pytaj kochana pytaj ile wlezie bo sama widzisz co ci pseudoprojektanci potrafią człowiekowi z łazienka zrobić.:yes:

 

zmienić doniczkę to akurat nie problem :-)

właśnie pytam się o drugą łazienkę ale niewiele tych odpowiedzi :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienić doniczkę to akurat nie problem :-)

właśnie pytam się o drugą łazienkę ale niewiele tych odpowiedzi :-(

 

Niureczka ja też chętnie pomogę, ale musisz napisać jakie klimaty lubisz... Widać, że minimalizmu raczej nie. Jakie kolory? Koniecznie musisz mieć kafelki?

Daj więcej info a będę służył pomocą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię ciepłe kolory, nie lubię łazienki w kolorze betonu, marmuru, kamienia. Dla mnie są one zimne i nieprzytulne. Cenię praktyczność nad wyglądem. Nie jestem pedantką więc nie lubię latać co chwilę ze ściereczką i pucować żeby coś się lśniło bo że trzeba sprzątać to wiem. Mam 2 małych dzieci więc muszę to też brać pod uwagę w urządzaniu wnętrza choć wiem, że dzieci kiedyś podrosną. Na parterze już mieszkamy ale zmieniłabym trochę w jego wyglądzie. Na poddaszu planuję panele kolor jesion, coś takiego images?q=tbn:ANd9GcQW59I2zltukTfqTKI1267uiQdkekHntPkZuH4RpD20Dx9DjwRx, schody też w tym kolorze, drzwi jeszcze nie wiem jakie będą pasowały. Na dole mam ciemne, coś w kolorze orzecha, a na górze w zależności jakie będą pasowały. Marzą mi się białe listwy przypodłogowe. Generalnie dom będzie w kolorze wanilia/ brąz/ biały.

Będę wdzięczna za pomoc :-)

Edytowane przez Niureczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja postawiłem na nowoczesną łazienkę - dużo w niej betonu i cegieł. Zobaczyć ją można na moim blogu, dokładnie tutaj:

http://www.imindesign.pl/lazienka_w_wersji_surowej/

 

WOW.

imindesign widziałem kiedyś w marketach taki beton, ale wiadomo, pokażą Ci max 1 m2 i rezygnujesz bo wydaje Ci się, że to normalna zaprawa pod płytki :D

Wygląda obłędnie, i pytanie czy ty wykorzystywałeś beton specjalny? czy żeś tylko zaprawił i zagrunotwałeś. Woda tego nie "chyta"?

 

Ale generalnie, to jest genialne!

Szkoda, że żony nie przekonam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja z prośbą :) Czy mogłybyście mi doradzić co mam zrobić z sufitem w mojej łazience? Łazienka jest dosyć długa i wąska, i nie wiem czy po prostu zawiesić po środku jakiś plafon czy zrobić sufit podwieszany (ale jak...?) I jeszcze zastanawiam się czy nie dać płytek do końca ścian bo każdy kto przychodzi własnie tak mi radzi.... Niestety córka zrzuciła nam aparat i zdjęcia robi tylko na zoomie wiec ciężko było mi zrobić zdjęcie w tak małym pomieszczeniu.

IMG_2658.jpg

IMG_2657.jpg

IMG_2654.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...