Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzięki:) ale jesli podwieszany to na ten typ? Bo ja się kompletnie na tym nie znam...

Raczej bez takich gzymsikow.Lazienka chyba nie jest za duża wiec po co robić takie uskoki sufitowe.Halogeny dają bardzo fajne światło kiedy są odpowiednio dobrane ( moze być światło tzw ciepłe lub zimne) Do łazienki daje sie raczej ciepłe.Mozesz poszukać halogenow natynkowych i podtynkowych i z nich ułożyć coś ciekawego na suficie.Piekne są teraz oprawki halogenowe jakie kształty....:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

WOW.

imindesign widziałem kiedyś w marketach taki beton, ale wiadomo, pokażą Ci max 1 m2 i rezygnujesz bo wydaje Ci się, że to normalna zaprawa pod płytki :D

Wygląda obłędnie, i pytanie czy ty wykorzystywałeś beton specjalny? czy żeś tylko zaprawił i zagrunotwałeś. Woda tego nie "chyta"?

 

Ale generalnie, to jest genialne!

Szkoda, że żony nie przekonam :)

 

domwbudowie dzięki za opinię :)

Wykorzystałem tzw. beton dekoracyjny. Faktycznie wykonanie takiego efektu jak u mnie jest ekstremalnie trudne. Mało który "fachowiec" wie jak to położyć (rozmawiałem z kilkoma) dlatego zdecydowałem, że wykonam to sam. Woda nie "chyta", bo beton zabezpiecza się odpowiednim impregnatem (firmy produkujące beton, produkują też impregnat do niego).

 

Żonę postaraj się przekonać, może pokaż jej moją lampkę. Co prawda wykonałem ją z podłokietnika samochodowego (raczej nie kobiecie zainteresowania;)), ale dobrze wpisała się w klimat łazienki, no i ma różowy kabel ;)

 

Kliknij, a zobaczysz: http://www.imindesign.pl/lampa-z-czesci-samochodowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja z prośbą :) Czy mogłybyście mi doradzić co mam zrobić z sufitem w mojej łazience? Łazienka jest dosyć długa i wąska, i nie wiem czy po prostu zawiesić po środku jakiś plafon czy zrobić sufit podwieszany (ale jak...?) I jeszcze zastanawiam się czy nie dać płytek do końca ścian bo każdy kto przychodzi własnie tak mi radzi.... Niestety córka zrzuciła nam aparat i zdjęcia robi tylko na zoomie wiec ciężko było mi zrobić zdjęcie w tak małym pomieszczeniu.

 

Pociągnij płytki do końca, będzie higieniczniej i ładniej.

Sufitu nie podwieszaj. Pomaluj na biało sufit koniecznie, każdy inny kolor przytłoczy pomieszczenie. Jak masz już kryształki to załóż tę lampę, będzie ok.

Czasami nie warto kombinować, a zrobić coś klasycznego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domwbudowie widzę, że jesteś online. Jak tam żona, przekonała się do betonu po zobaczeniu różowego kabla?

 

hej, nie powinniśmy robić tu offtopu :) odpiszę w wątku odpowiednim o łazienkach. Raczej nie będę miał dobrych wieści :)

 

Wracając do tematu to czy klimaciarska to bym się kłócił - jak dla mnie, jak sama właścicielka opisała, łazienka była tragiczna;] po prostu PRL. Teraz cywilizacja, choć można było bardziej awangardowo zrobić, ale klasyka jest wporzo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabina troche wcisnieta ;) szkoda ze nie dalo sie 'kibelka' przeniesc ;)

 

innej opcji nie bylo. w rzeczywistosci nie jest tam tak ciasno

 

Wracając do tematu to czy klimaciarska to bym się kłócił - jak dla mnie, jak sama właścicielka opisała, łazienka była tragiczna;] po prostu PRL. Teraz cywilizacja, choć można było bardziej awangardowo zrobić, ale klasyka jest wporzo. :)

 

lazienka w starym domku na wsi, totalny PRL (jak i reszta domu). nie chcielismy szalec zeby babcia sie nie wystraszyla i staralismy sie zrobic tanio :)

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwale sie moja lazieneczka przed i po :) Wiem, ta przed byla okropnaaaa:)

[ATTACH=CONFIG]218999[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]219001[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]219002[/ATTACH]

Oj była była...Teraz jest schludnie i czyściutki.Rozumiem ze ograniczała Cie powierzchnia i podłączenia ale mimo to jest dobrze. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką fuge polecacie do białych płytek na podłodze a jaką do białych na ścianie? Łazienka nie duża bo ok 3m. Biel połączona z czerwienią i czarnym. Tak czytam i tych szarych fugach, ale na ścianę też? W kuchni też będą jasne płytki masto bianco a w holu, jadalni i salonie masto grys. Co polecicie również do nich?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b.jpg

 

too.jpg

 

 

Hej

 

jak wam się podoba projekt mojego wc? facet w końcu po małym opóźnieniu przychodzi 21 a ja dalej nie jestem przekonana do ściany z lustrem. na pewno ściana gdzie jest kibelek zostaje tak jak jest i tego nie zmieniam. zamiast lampy nad lustrem będzie sufit podwieszany ale czy coś tu nie zmienić? drzwi są w kolorze wenge a nie takie jasne jak na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...