Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

C-u-b-e ja tez sie nabralam i zobaczywszy zdjecia myslalam ze z jakiegos katalogu :yes:(dobrze ze napisales ze to wasze :D)

Gorna łazienka bardziej przypadla mi do gustu chociaz dolnej tez niczego nie brakuje.Napisz prosze co to za jasne (białe?) i szare płytki masz w łazience i gdzie je kupowales?Doczytałam ze jestes zadowolony z pana ktory układał Ci glazure .Mozna wiedziec dokładniej jak wyglada to cenowo?Ile za metr czy ogolnie wycenia lazienke .Czy dolicza i ile do szlifowania płytek pod katem 45 st ,czy robi zabudowy itd (moze byc na priv)

ps Tez kiedys myslalam o budowie Mandragory :)

Edytowane przez kakusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że generalnie się Wam podoba. Już drżałem na myśl o ciężkiej krytyce ;)

 

kakusek, info odnośnie płytek poszło na priv.

 

Trochę OT: odnośnie Mandragory, nie mamy jakiegoś wielkiego porównania, ale uważam, że projekt jest bardzo dobry, pod warunkiem, że wjazd jest od zachodu. Wtedy rano mamy słońce w kuchni, jadalni i wszystkich pokojach na górze, a popołudniu jest słonecznie w salonie i łazience.

Edytowane przez C-u-b-e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze łazienki nareszcie skończone! Poniżej zdjęcia. :)

 

Górna łazienka cudna, choć przyznam że czegoś tam brakuje. Mnie tam brakuje, wylegującego się w tej wannie!

Z jakiego drewna są mebelki?

 

W dolnej nie pasują mi te kwadraty w półeczce i turkusowe mazidło pod sufitem. Ale generalnie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C-u-b-e

 

Łazienki absolutnie piękne!!!

W górnej bardzo podobają mi się płytki i ich mat! Bardzo ładne umywalki, no i najpiękniejsza wanna i bateria!

Osobiście nie jestem fanem tego typu kamienia, ale dlatego, że najczęściej jest to kiepskiej jakości imitacja - tutaj rozumiem, że jest to prawdziwy kamień i dlatego wygląda PIĘKNIE !

Dolna łazienka też super, akurat mi bardzo podoba się połączenie kolorów.

 

GRATULACJE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Cube łazienki totalnie nie w stylu który lubię ale jak coś jest piękne to jest piękne i już, bez względu na preferencje :)

Górna łazienka dech zapiera ! :)

 

Dziękuję mugatka

 

c-u-b-e

 

 

:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop: nic więcej nie powiem

 

hej Reni, rozumiem, że Ci się trochę u nas podoba ;) pozdr.

 

Górna łazienka cudna, choć przyznam że czegoś tam brakuje. Mnie tam brakuje, wylegującego się w tej wannie!

Z jakiego drewna są mebelki?

 

W dolnej nie pasują mi te kwadraty w półeczce i turkusowe mazidło pod sufitem. Ale generalnie ok.

 

Cześć Sniper,

 

dzięki! Mazidło pod sufitem to lacobel, który nawiązuje do lacobelu w prysznicu. Takie urozmaicenie szarości. Tym samym kwadraty w dolnej półce nawiązują kolorystycznie:)

 

 

TAR, Princesa dziękuję:)

 

Cube łazienka powtarzając za wszytskimi :jawdrop:

Mam kilka pytań o elementy - co to za - umywalka, plytki , kamień oraz jakie to drewno? bardzo podoba mi sie jego odcień w tym zestawieniu :rolleyes:

Dolna jest super tylko kolorek turkusowy troszkę mniej..ale całościowo :)

 

ivy17 umywalki to bathco, jakiś nr miały, ale niestety już nie pamiętam:(, płytki w górnej łazience to Durstone Unistone Gris (szare) oraz Durstone United Colours Blanco Mate (białe matowe). Kamień naturalny łupek, szafki orzech.

 

C-u-b-e

 

Łazienki absolutnie piękne!!!

W górnej bardzo podobają mi się płytki i ich mat! Bardzo ładne umywalki, no i najpiękniejsza wanna i bateria!

Osobiście nie jestem fanem tego typu kamienia, ale dlatego, że najczęściej jest to kiepskiej jakości imitacja - tutaj rozumiem, że jest to prawdziwy kamień i dlatego wygląda PIĘKNIE !

Dolna łazienka też super, akurat mi bardzo podoba się połączenie kolorów.

 

GRATULACJE!

 

skorlaje – bardzo mi miło, że Ci się podoba. Tak kamień to taki prawdziwy kamień, nie imitacja.

 

fajna kobieta, Apelacyjny – dzięki :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...