Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bardzo fajna, tylko póki co brakuje kubeczków i pojemników na drobiazgi, a takie porozrzucane psują efekt wizualny. Ciut mało miejsca będzie na umywalce na pojemniki, chyba dałabym plastikowe lub metalowe, w każdym razie nietłukące się ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

piu, jak to często się dzieje w przypadku budowy domu - na "pierdoły" nie wystarcza zwykle kasy ;) Ale pracuję nad tym poooooowoooooooli ;)

Na umywalce planuję tylko mydło. Korzystać będziemy w większości z łazienki górnej, jak tylko znajdę satysfakcjonujące mnie lustra., i wtedy tam ten cały bałagan kubeczkowy wyląduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę takie "żyjące" wnętrza, niż sztucznie podpicowane do zdjęć :) Fajnie będzie, w szafce pod umywalką też się pomieści parę klamotów.

O nietłukących kubkach wspomniałam, bo widzę, że macie maluszki w domu, a u mnie już poszły 3 komplety ceramiczne, choć miejsca mam bardzo dużo! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Podczytuję forum od dawna i jestem w trakcie robienia łazienki. Płytki to białe mugaty (znalezione dzięki Wam :)). Ponieważ zaplanowałam je do połowy wysokości ściany, szukam dobrej farby do łazienek. Kolor- szarości.

Pomożecie?

Pozdrawiam serdecznie i Szczęśliwego Nowego Roku!!! :)

Małgosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Podczytuję forum od dawna i jestem w trakcie robienia łazienki. Płytki to białe mugaty (znalezione dzięki Wam :)). Ponieważ zaplanowałam je do połowy wysokości ściany, szukam dobrej farby do łazienek. Kolor- szarości.

Pomożecie?

Pozdrawiam serdecznie i Szczęśliwego Nowego Roku!!! :)

Małgosia

 

ja mam do białych cegiełek bardzo jasna szarość Fluggera ( z mieszalnika ) - u nich można zamówić 3 próbki w cenie 15 zł podajże i dopiero po przetestowaniu się zdecydować. Na forum polecano też Beckersa - mają dwa odcienie szarości z gotowców. Mam Beckersa w innych pomieszczeniach i jakościowo wg mnie jest bardzo dobry i to za rozsądną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dawno tutaj nie zaglądałam ze względów czasowych, ale dziś zajrzałam kilka stron wstecz i widzę, że wątek ma mało zdjęć Przyznam Wam się szczerze, że ja uwielbiam oglądać zdjęcia i glównie do tego używam forum muratora stąd żeby bylo bardziej kolorowo zostawiam inspiracje, które ja wykorzystałam podczas prac nad swoimi łazienkami; źródło Zień Home, Devince Olsen, Mjak mieszkanie.

 

Pozdrawiam i życzę samych udanych realizacji i wszystkiego naj w nowym roku

 

E&K

 

http://imageshack.us/a/img854/5739/ej0e.jpg

 

http://imageshack.us/a/img690/3153/zat5.jpg

 

http://imageshack.us/a/img546/961/mrmm.jpg

 

http://imageshack.us/a/img809/1806/x26c.jpg

 

http://imageshack.us/a/img823/9404/18jt.jpg

 

http://imageshack.us/a/img841/2941/b1y8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff ;) bałam się wstawić zdjęcia obawiając się krytyki. Wanna kupiona przez allegro od chłopaków z Łodzi którzy sami ją wykonali. Użytkowana póki co przez 2 miesiące i brak śladów eksploatacji ;) Mega wygodna. W dużej łazience wyglądałaby o niebo lepiej ale i tak cieszę się, że się na nią zdecydowałam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzik82 jestem zadziwiona, bo Twoja łazienka jest jedną z nielicznych "z wzorkiem", które jednak mi się podobają :) jakaś elegancja w niej jest i lekki glamour ;) fajnie wygląda.

 

Pytanie natury praktycznej, jak wygląda sprzątanie tych 2 kątów koło wanny?

I jeszcze kwestia tego, gdzie trzymacie wszelkie rzeczy? Nie widzę żadnej szafki/półki... czy coś będzie pod umywalką czy jest poza kadrem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam do białych cegiełek bardzo jasna szarość Fluggera ( z mieszalnika ) - u nich można zamówić 3 próbki w cenie 15 zł podajże i dopiero po przetestowaniu się zdecydować. Na forum polecano też Beckersa - mają dwa odcienie szarości z gotowców. Mam Beckersa w innych pomieszczeniach i jakościowo wg mnie jest bardzo dobry i to za rozsądną cenę.

 

Dziękuję Kamilciu za pomoc! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Princessa jeśli chodzi chodzi o czyszczenie zakamarków przy wannie to znakomicie sprawdza się płaski mop, przy poważniejszych porządkach ręczniczek i trochę gimnastiki ;) zaplanowaną mam białą lub jasno szara szafkę pod blatem na pastę, płyny itp ale póki co nie starczyło nam funduszy i wszystko znajduję się w komodzie za drzwiami łazienki ;)

Sharlotka łączenia w tej wannie nie ma:) wszystko jest naprawdę ładnie wykonane. Wanna śmiało może nosić miano dwuosobowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wanna śliczna! Wybrałabym do niej jednak inną, bardziej zbliżoną kształtem, umywalkę i miskę wc.

 

Aniu, moja wymarzona umywalka to urbi roca, ale niestety mój mąż ma zupełnie inną wizję łazienki niż ja wiec to co "wyszło" jest jakby naszym kompromisem... w tej łazience jest trochę mojej i trochę jego wizji. Jedynie z wanny jesteśmy oboje zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pokażę swoją łazienkę, na tle waszych jest zwykła ale i tak ją bardzo lubię :)

 

wanna ładna za szeroki ranty

Ale drogie Panie zdziwiony jestem komu będzie sie chciało czyścić podłogę obok tej wanny nie wspominając o tonach brudu za wanną gdzie praktycznie nie ma jak tego wyczyścić! Tam ten brud wejdzie choć go nie będzie widać. Mi to by przeszkadzało.

 

Jako sprzątający mężczyzna mowię tej wannie w tym miejscu kategorycznie Nie. Ja bym tu zabudowal tradycyjna wanne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...