Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moja łazienka ma już ponad rok, ale jakoś nie było okazji żeby się nią pochwalić wcześniej.

[ATTACH=CONFIG]235245[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]235246[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]235247[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]235248[/ATTACH]

Niby wszystko ok a jednak coś mi nie pasuje....Nie wiem co alle coś mi nie gra w tej łazience. Troche smutna jest...:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie widzi swojej inspiracji/wizualizacji i/lub komentarza do niej, to znaczy, że zostały one przesunięte do nowego tematu: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?223003-Oce%C5%84cie-inspiracj%C4%99-wizualizacj%C4%99-%C5%82azienki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o łazienkę Inki 14 to bardzo mi się podoba chociaż faktycznie wydaje się smutna ale to może wina niewyraźnych zdjęć...?. Sama planowałam taką kolorystykę i jeśli miałabym coś doradzić to proponuję ocieplić ją drewnianymi dodatkami. Może np. jakieś wiklinowe kosze, inna ciemniejsza kolorystyka ręczników, jakieś obrazki w drewnianych ramkach. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inka śliczna łazienka. Taka spokojna. Chętnie bym się w takiej relaksowała :) Ja bym zostawiła tak jak jest. Nie dawała żadnych ozdobników czy kontrastowych dodatkowych. Przecież nie każde pomieszczenie musi być ocieplane. To jest po prostu łazienka minimalistyczna i taki jej urok. Albo się lubi takie wnętrze albo nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech ,nie... nie jest mdło, to tylko kwestia kiepskiej rozdzielczości zdjęcia :yes: Kafle są w połysku, na pewno jest pięknie i elegancko. Może nie moje klimaty, ale nic bym tam nie zmieniła poza lustrem, na jakieś w ozdobnej ramie, które by pasowało do żyrandola i wystylizowanych wieszaków :)

 

Aha, jeszcze położyłabym kafle do jednej wysokości, o ile to jest możliwe, bo jest tam tyle uskoków na suficie, skosów, że chyba niełatwo było ogarnąć to wnętrze.

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=235246&d=1389792593

 

Z tego też względu pewno pomalowałabym ściany i sufity tym samym kolorem , off whitem. Kolor na ścianie trochę podkreśla te skomplikowane skosy i ich dysharmonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Bardzo proszę Was o pomoc w "rozszyfrowaniu" informacji co to za płytki:confused:

Znalazłam zdjęcie w internecie, niestety po przejściu kilku salonów, sprzedawcy nie byli mi w stanie pomóc...

Generalnie poszukuję czarnej matowej mozaiki

 

kuoo_bb_apartment_23.jpg

 

 

Jeśli komuś coś się kojarzy będę baaaardzo wdzięczna za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z łazienki zadowolona, jest to łazienka rodzinna. Chcemy ja użytkować, a nie pilnować żeby kolor ręczników pasował do dodatków itp.celowo nie wprowadzałam żadnych kolorów , mam dużo ręczników w różnych kolorach które mam zamiar używać (ciężko by mi było upilnować męża czy bierze odpowiedni kolor ręcznika). Szlafrok męża, dziecka i mój tez trudno żeby wszystkie do siebie pasowały, a wiszą w łazience. Wybrałam dla tych różnych rzeczy niekolorowe tło. Priorytetem była wygoda, zależało mi żeby wszystko to co używamy było pod ręka.

ech ,nie... nie jest mdło, to tylko kwestia kiepskiej rozdzielczości zdjęcia :yes: Kafle są w połysku, na pewno jest pięknie i elegancko. Może nie moje klimaty, ale nic bym tam nie zmieniła poza lustrem, na jakieś w ozdobnej ramie, które by pasowało do żyrandola i wystylizowanych wieszaków :)

 

Aha, jeszcze położyłabym kafle do jednej wysokości, o ile to jest możliwe, bo jest tam tyle uskoków na suficie, skosów, że chyba niełatwo było ogarnąć to wnętrze.

 

 

Z tego też względu pewno pomalowałabym ściany i sufity tym samym kolorem , off whitem. Kolor na ścianie trochę podkreśla te skomplikowane skosy i ich dysharmonię.

Wszystko prawie prawda:yes:

Długo szukalam lustra w ramie, żeby było odpowiednio szerokie a jednocześnie, starczyło mu miejsca pod skosem (z prawej strony jest dość duży skos- im lustro szersze tym niższe musiało by być) Szukałam, ale z gotowców nic nie znalazłam, kilka sztuk miałam w domu, ale musiałam zwrócić bo nic nie pasowało. Na wymiar trochę za drogo i w końcu odpuściłam.

Myślałamo kaflach do tej samej wysokości, jednak zrezygnowałam z tego ponieważ lustro było by w nich w połowie "utopione", a tak to jest przyklejone tuz nad nimi. O kolorze tez juz pomyślałam, następnym razem będzie biały:yes:, teraz to widzę ukrył by ten skomplikowany sufit. Zmiana koloru nie prędko, bo ściany nie chcą sie schlapać, a nawet jak sie zdarzy to świetnie się zmywaja i nie zostaje ślad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inka mi się kolorystyka podoba, a wyszło mdło przez kiepską jakość zdjęcia, wszystko się zlało ze sobą.

Najlepsze są takie uniwersalne wnętrza, bazowy kolor i dodatki, które można zmieniać. Nie lubię pstrokacizny, a już szczególnie w elementach stałych, których ewentualna zmiana kolorystyczna wiąże się z koniecznością remontu...

 

Jedyne co mnie troszkę drażni t te skosy, uwydatnione przez sposób położenia płytek. W tej kwestii podpisuję się pod słowami Piu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...