Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

to może tak, biała płytka cersanit bianca do tego na jednej ścianie z lustrem ten kamień :kamien-elewacyjny-naturalny-wall-crazy,main.jpg ( ten kamień jest bardziej szary ) i do tego jaka podłoga?

Sanitariaty już są: a wanna: modern_1.jpg

wc:wc.jpg

umywalki 2: hs345a.jpg

 

aparat nie działa :-(( telefon z dobrym aparatem ukradli :mad: trzeba sobie poradzić inaczej :p poniżej rzut pomieszczenia

rzut pomieszczenia.JPG

może ktoś zrobi sierotce projekt, jakać za tępa jestem na te programy, bo nie mogę nic znaleźć do zrobienia wizualki

 

podjełam męską decyzję i już nie zmienię:-) chyba :cool: na podłodze i jednej ścianie gdzie będa umywalki będzie gres paradyż taranto grys mat lub półmat taranto grys.jpeg rezygnujemy z kamienia, pozostałe ściany na biało- tu tylko nie wiem jaka płytka by pasowała ? matowa półmatowa czy połysk i czy paradyż ma taką biel? dodatki tzn szafka pod umywalki i półki przy lustrze drewno

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuje bardzo ;DDD coś takiego szukam . Jeszcze raz dziękuje

A wie ktoś może czy dobre są te płytki , ci co użytkują są zadowoleni ?

 

TAU dessau ma Remika

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?144989-BIA%C5%81A-KUCHNIA-inspiracje-realizacje-opinie/page57

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,być może tu znajdę odpowiedź na pytanie.czy ktoś z Was montowal umywalkę nablatowa która jest w miarę głęboka.

Dzięki za podpowiedź������

Ja po niedzieli montuję umuwalkę Hatria Happy Hour Y0QQ, jest bardzo zgrabna i głęboka.

http://images64.fotosik.pl/629/7258adcabb6d63d3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z umywalki może nie będzie się chlapać, ale na pewno na lustro gdy będzie się mokrymi rękami sięgać do baterii:D dlatego u siebie będę miała umywalkę z otworem na baterię.

 

Amelia2 a jaka to różnica czy bateria jest zamontowana na blacie czy na umywalce i tak jak będziesz miała lustro zamontowane tak blisko baterii to i tak i tak ci się zachlapie:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2: wystarczy umywalkę bardziej odsunąć od lustra i po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amelia2 a jaka to różnica czy bateria jest zamontowana na blacie czy na umywalce i tak jak będziesz miała lustro zamontowane tak blisko baterii to i tak i tak ci się zachlapie:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2: wystarczy umywalkę bardziej odsunąć od lustra i po problemie

empty.gif

images?q=tbn:ANd9GcRpSpfV2uwFv3t8gN8-uoyQh_Xv54RD_Kee8_2XjbFhcqEHOhm_

umywalki z otworem na baterię maja z tyłu półeczkę dzięki której są trochę odsunięte od ściany ale dużo zależy od samej baterii - jeśli będzie wysoka to pewnie się pochlapie ale na pewno mniej niż gdy bateria jest za umywalką

sama w życiu bym nie zrobiła tak nisko lustra:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Josei bardzo zgrabna i fajna łazienka. Powiedz ile kosztowaly te szare płytki (nie moge znalezc ceny ) i czy one sa gladkie czy raczej chropowate bo pisze ze to imitacja kamienia(sprawdza sie na podłodze czy raje brud bedzie właził w szpary )

Dzięki :) Płytki Terratinta Stonedesign Chalk Matt lekko chropowate, mam je tylko na ścianach więc ciężko mi ocenić jak z ich utrzymaniem na podłodze (cena 129zł za m2)

Josei,pokaż całą łazienkę,bardzo ładnie wygląda.............możesz napisać jaką ma szerokość.U mnie też będzie wc obok prysznica i martwię się czy nie będzie za ciasno.

Pokażę jak już będzie "cała". Brakuje mebli po prawej stronie. Czekam jeszcze na blat, bo ostatnio przy montażu okazało się że to nie ten który miał być, grr.. Łazienkę mamy mikro, 110cm/190cm. Na 190cm jest prysznic, wc, szafka :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Płytki Terratinta Stonedesign Chalk Matt lekko chropowate, mam je tylko na ścianach więc ciężko mi ocenić jak z ich utrzymaniem na podłodze (cena 129zł za m2)

 

Pokażę jak już będzie "cała". Brakuje mebli po prawej stronie. Czekam jeszcze na blat, bo ostatnio przy montażu okazało się że to nie ten który miał być, grr.. Łazienkę mamy mikro, 110cm/190cm. Na 190cm jest prysznic, wc, szafka :p

 

Witam. Josei bardzo mi się podoba namiastka Twojej łazienki mogłabyś powiedzieć co to za płytki na podłodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...