Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy ktoś z obecnych tutaj ma w domu bidet podwieszany Roca Gap? Szukam do niego syfonu, takiego żeby nie był widoczny.

Gdzieś kiedyś (tu na forum) napotkałam taki wpis: "Do wiszących pasuje wyłącznie taki mini syfon. Ja przerabiałam trzy... W końcu spasował "v-syfon" plastikowy najtańszy. Jedyny, którego nie widać."

 

Możecie coś doradzić w tym temacie? Dodam że baterię mam z korkiem automatycznym, bo podobno ma to znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy ktoś z obecnych tutaj ma w domu bidet podwieszany Roca Gap? Szukam do niego syfonu, takiego żeby nie był widoczny.

Gdzieś kiedyś (tu na forum) napotkałam taki wpis: "Do wiszących pasuje wyłącznie taki mini syfon. Ja przerabiałam trzy... W końcu spasował "v-syfon" plastikowy najtańszy. Jedyny, którego nie widać."

 

Możecie coś doradzić w tym temacie? Dodam że baterię mam z korkiem automatycznym, bo podobno ma to znaczenie.

 

Ja co prawda nie mam tego bidetu ale w swoich tez mam wlasnie takie syfony z białej, gietkiej, karbowanej rurki( firmy chyba mcalpine) i kosztuje chyba do 10 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedź jazzy, ale między mozaiką też białą?

Ja zastanawiam sie czy wokół mozaiki dać bezbarwną z brokatem złotym czy białą ze złotym brokatem, tak jak na tym zdjęciu, to kerapoxy desin[ATTACH=CONFIG]246392[/ATTACH]

 

Oj nie nie !!!! Brokaty zostaw na sylwestra. Tylko białą fuga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za opinie. Inspiracja do mojej łazienki było ta łazienka zobaczona w muratorze kilka lat temu

http://cdn20.muratordom.smcloud.net/t/photos/t/7b/1b/3b/7b1b3b05bb91de66_1047477.jpg

Gusta mi się zmieniały , ale ta jedna łazienka do końca była wśród ulubionych.

 

Jeszcze tylko jakiegoś kwiatka postawię :)

 

Dominik - mam nadzieję , że żartowałes z ledami :) nie jestem fanką takiego oświetlenia.

 

kameon, Lusterka świetnie się sprawdzają. Są dosc wysoko, więc woda sie nie chlapie. Bardzo praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie.

 

duś - Duże lustro w łazince jest mi niezbędne - w garderobie mogę się bez niego obyć. Poza tym wygodniej się przy nim makijaż robi, a do małych lusterek musiałabym się mocno nachylać nad umywalką.

 

Princesa, ściągaczka jest świetna. Chyba najlepsza jaką miałam. Na obudowie jest podwójna płyta k-g pomalowana farbą łazienkową Tikkurili. Sprawdza się bardzo dobrze. Nie wymaga żadnych dodatkwoych zabiegów pielęgnacyjnych. Przecieram ją pro forma podczas sprzatania, bo i tak nic na niej nie widać.

W ogóle uważam, że to jakiś mit z brudzieniem się ściany za WC. Dużo mocniej chlapie się na ścianę przy bidecie :)

Na podłodze - Noce Naturale by My Way.

Edytowane przez sheenaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sim, dzięki.

Szyby są zwykłe, nie impregnowane. Ścian nie pielęgnuję jakoś szczególnie. Po każdym prysznicu jest dokładnie ściągana woda ściągaczką i raz na kilka tygodni przemywam octem. I tyle. Kabina lsni, a używana jest ponad rok.

Moim zdaniem sukces tkwi w ściągaczce - ta, ktorą mam wyciera do sucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sim, dzięki.

Szyby są zwykłe, nie impregnowane. Ścian nie pielęgnuję jakoś szczególnie. Po każdym prysznicu jest dokładnie ściągana woda ściągaczką i raz na kilka tygodni przemywam octem. I tyle. Kabina lsni, a używana jest ponad rok.

Moim zdaniem sukces tkwi w ściągaczce - ta, ktorą mam wyciera do sucha.

 

Dziękuję za szybką odpowiedź :-). To napisz proszę co to za ściągaczka i gdzie kupiona. Mi polecano takie silikonowe na all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...