Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzieki...niestety mocne przemeblowanie nie wchodzi w grę. Jedyne co mogę zzrobić to zagrać kolorami.

 

To duze to przysznic :-? ...wannę mam na górze i nie chchiałbym tu mieć drugiej.

Ustawienie przysznica w drugą stronę zmniejsza możliwość poruszania się...wieć tez odpada.

 

helsim pomysł dobr...szkoda ze nie psytałam się rok wczesniej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asieks, ja też mam górną łazienkę niewykończoną i pierwotnie zaplanowany był trochę inny układ. W ciągu 5 lat zmieniła mi się trochę koncepcja i przerabiam układ wanny, kaloryfera (spod okna na ścianę) i dokładam bidet, bo użytkuję go w dolnej łazience i nie wyobrażam sobie, ze u góry miałoby go nie być. Będzie więc totalna demolka :). Sąsiadka przeżyła taki remont, więc i ja też dam radę.

Myślę, że w Twoim przypadku też byłoby to możliwe, bo po położeniu płytek możesz patrzeć i pluć sobie w brodę. Zachęcam, ale decyzja należy do Ciebie.

Jeżeli jednak się nie zdecydujesz, na większe przemeblowanki, to przemyśl kwestię prysznica. Szerokość łazienki to 2,5 m. Blacik od umywalki może mieć max 60 cm (wydaje mi się, ze ten na rysunku jest ciut za szeroki). Pozostaje Ci 1,90 na prysznic i komunikację przed umywalką (min 60 cm). Zostaje na prysznic 130 cm - to chyba dużo? Drzwi możesz dać na dłuższym boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mruva, agnie-cha

bardzo dziękować :D miło, że się podobają :D płyteczki to włoszczyzna, ale całkiem porządna, kolekcja indian stone firmy cedir + mozaika fossile slate z opoczna, w której jestem bardzo zakochana :wink:

 

Dzięki AMFI, piękne te płytki ale pewnie nie na moją kieszeń, czy mogłabyś zdradzić ile Ciebie kosztowały i gdzie je kupiłaś w internecie nie mogę znależć żadnych cen.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mruva, agnie-cha

bardzo dziękować :D miło, że się podobają :D płyteczki to włoszczyzna, ale całkiem porządna, kolekcja indian stone firmy cedir + mozaika fossile slate z opoczna, w której jestem bardzo zakochana :wink:

 

Dzięki AMFI, piękne te płytki ale pewnie nie na moją kieszeń, czy mogłabyś zdradzić ile Ciebie kosztowały i gdzie je kupiłaś w internecie nie mogę znależć żadnych cen.

 

Pozdrawiam

 

hej murva, tak tragicznie z ceną to nie było, kosztowały ok. 100/m, a moja łazienka nie za wielka ;-)

a kupowałam w yeti namiary: http://www.yeti.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEZ2007, cóż za godna pochwały wstrzemięźliwość! Brawo, brawo!

Mam nadzieję, że trzecie zdjęcie przekłamuje i długa szafka wpasowuje się równo z lustrem i szafką pod umywalką, a uchwyt ze srebrnym paseczkiem na ścianie.

Skąd masz takie ładne szafeczki?

dziękuję :D tak, tak,długa szafka wpasowuje się równo z lustrem i szafką pod umywalką :wink: Meble Royobath

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cudna!!!!!!!!!!!!!!!

Co masz na ścianach? A na podlodze i wannie? Pisz, bo umrę z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...