Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Moja łazienka. Płytki to Nowa Gala seria Signum, wc i wanna obudowane w ciemniejszym kolorze czego na zdjęciach nie widać i w rzeczywistości też jest niewielka różnica. Brakuje jeszcze jakiś drobiazgów np. dozownika na mydło czy uchwytu na ręcznik.

[ATTACH=CONFIG]248277[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]248278[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]248279[/ATTACH]

Sliczna!!!:yes::yes: Zdecydowanie moj klimat! Prosto, "skromnie", bez ubarwien. Mimo, ze ja swoja duza lazienke planuje w zupelnie innej jasnej gamie kolorystycznej. Ale, zeby byl wilk syty i owca cala to dolne wc bedzie ciemno szare-czarne:yes:

Izabel-25 chcialam sie zapytac o umywalke i drzwi, ktorych kawalek widac na pierwszy zdjeciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sliczna!!!:yes::yes: Zdecydowanie moj klimat! Prosto, "skromnie", bez ubarwien. Mimo, ze ja swoja duza lazienke planuje w zupelnie innej jasnej gamie kolorystycznej. Ale, zeby byl wilk syty i owca cala to dolne wc bedzie ciemno szare-czarne:yes:

Izabel-25 chcialam sie zapytac o umywalke i drzwi, ktorych kawalek widac na pierwszy zdjeciu.

 

Dziękuję za miłe słowa. Umywalka kupiona po taniości jakieś 2 lata temu w Castoramie, o ile dobrze pamiętam to nazywała się "Leda" i kosztowała ok 300 zł. Drzwi niestety też z tych tańszych firmy Classen ale chyba tego typu już nie produkują, podobne są do "Tetyda" ale różnią się ilością listew ozdobnych i szyb ( cały parter mam z listwami pionowymi a górę z poziomymi). Kupowałam je w Obi i tylko tam były parę lat temu.

Na 3 zdjęciu kawałek drzwi bez szyb z samymi listwami

Edytowane przez izabel-25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa. Umywalka kupiona po taniości jakieś 2 lata temu w Castoramie, o ile dobrze pamiętam to nazywała się "Leda" i kosztowała ok 300 zł. Drzwi niestety też z tych tańszych firmy Classen ale chyba tego typu już nie produkują.

Oj tam niestety, najwazniejsze, ze prezentuja sie bardzo dobrze. Rzucily mi sie w oczy, a widac doslownie kawalatek.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się ta kula bardzo podoba, bardzo chciałąbym ją w swoim mieszkaniu ale nie mogę jej nigdzie znaleźć. Ja odkryłam ją na stronie producenta paneli które zamawiałam i wydaje mi się że jest ona wykonana z drewna. Jak ktoś wie gdzie można takie cudo kupić proszę o info.

 

jak myślicie, z czego jest ta kula obok wanny ?

 

to na pewno drewno, być może teak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izabel-25 piękna łazienka. Przestronna ,niezagracona. Ciekawe meble. Podoba mi się jak schowałaś szczotkę do wc. Zdecydowanie udana realizacja :rolleyes:

 

emka11 Twoja łazienka jest rzeczywiście mała i do tego trochę zagracona. Zdecydowanie za dużo się tam dzieje: wystawka na zabudowie wc(dodatkowy papier nie jest żadną ozdobą), wciśnięty kosz na na pranie, długie zwisające lampy, podświetlenie wanny).Dobra kolorystyka. Lustro też na pewno fajnie powiększa optycznie wnętrze. Mam mieszane odczucia oglądając Twoje zdjęcia.

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emma masz moja łazienkę....:) pięknie się prezentuje. Co to za kafle drewnopodobne?

To są płytki z Paradyża My Way Noce Naturale 15*90.

 

Emka, czy możesz powiedzieć, co to za wieszak na ręczniki i papier toaletowy ??

To jest firma Stella seria Next. Pozdrawiam

 

emka11 gratuluję udanej realizacji :); łazienka wyszła bardzo łada; napisz proszę jaki wieszak na ręczniki masz koło umywalki i jaki jest duży?

Jak pisałam wyzej to firma Stella seria Next-długość ok. 40 cm.

 

Emka11, bardzo ładna łazienka. Możesz zdradzić jakiej firmy ta umywalka i szafka? Szerokość 60 cm?

 

Mogę zdradzić :) To firma Deftrans szafka Como + umywalka Plan 60 cm

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dolna łazienka/pralnia/kotłownia w jednym. Na podłodze płytki NovaBell Absolute Statuario, pod prysznicem Venice crystal white. Z założenia miała być prosta i łatwa w utrzmaniu. Brakuje nam tylko oświetlenia nad lustrem. Może coś podpowiecie. Dodatkowo chciałabym wprowadzić jakiś kolor - co myślicie o limonkowych ręczniczkach, świeczkach itp. wściekłe elektryzujące, kolory czy lepiej łagodnie pójść w wiklinę, drewno i beże np.? A może coś innego? Weny do urządzania już nie mam i dylemat raczej niewielki bo dodatki to już grosze ale widzicie łazienkę pierwszy raz i macie świeże spojrzenie. Chętnie poczytam wasze opinie.

20140315_091707.jpg20140315_091548.jpg20140315_091537.jpg20140315_091429.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaję zdjęcie łazienki dolnej. Jeszcze nie gotowa, bo widać braki w malowaniu itp. Po prawej stronie wc jest kabina prysznicowa, ale nie mam jeszcze zdjęcia całości. Będzie niedługo ;) Brakuje jeszcze tego i owego ;)

Z kinkietów trzeba jeszcze usunąć folię, ale to dopiero jak zamieszkamy ;)

 

2014-03-15 16.36.24.jpg

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dolna łazienka/pralnia/kotłownia w jednym. Na podłodze płytki NovaBell Absolute Statuario, pod prysznicem Venice crystal white. Z założenia miała być prosta i łatwa w utrzmaniu. Brakuje nam tylko oświetlenia nad lustrem. Może coś podpowiecie. Dodatkowo chciałabym wprowadzić jakiś kolor - co myślicie o limonkowych ręczniczkach, świeczkach itp. wściekłe elektryzujące, kolory czy lepiej łagodnie pójść w wiklinę, drewno i beże np.? A może coś innego? Weny do urządzania już nie mam i dylemat raczej niewielki bo dodatki to już grosze ale widzicie łazienkę pierwszy raz i macie świeże spojrzenie. Chętnie poczytam wasze opinie.

[ATTACH=CONFIG]248917[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]248918[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]248919[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]248920[/ATTACH]

 

Łazienka super calkowicie w moim stylu. ale scianka prysznicowa rewelacyjna zdradz prosze co to za firma i ile kosztowała jesli mozesz. Bardzo jestem na tak . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...