Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

To i ja pochwalę się swoją łazienką, łazienka malutka w bloku. Mogę powiedzieć iż wszystko jest tak jak sobie wymarzyłam :) trafiłam na konkretnego pana, który zajął się wszystkim kompleksowo, a teraz kilka zdjęć:

[ATTACH=CONFIG]251854[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]251855[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]251856[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]251857[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]251858[/ATTACH]

 

I jak podoba się?

 

kafle ladne, co to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

TARcia są takie oryginały za sporo kasy są i czarne i białe .... ale są też odpowiedniki za chyba coś około 60zł/m2 w Max-Flizie... Niestety i oryginałów i zamienników nazwy nie pamiętam..

Jak dla mnie różniły się ocienią bieli.. oryginały białe zamienniki złamana biel... i wielkością.. na ścianie nie bardzo by było widać różnice w cm ... zastanawiałam się nad nimi do mojej łazienki..

Gumisia ma czarne oryginały ...

Dziewczyny będą pamiętały co to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj robiliśmy próbę fugi takiej bardzo jasno-szarej. Płytki nie do końca są biała (chodzi o Ornato). Ich wzór jest srebrny. Mam je w koło łazienki 3 rzędy. Wg nas fuga z nimi - szara idealnie się zlewa. Chyba wybierzemy szarą, nie chcę być niewolnikiem własnego domu, przez ciągłe szorowanie białej fugi. a jaki kolor mebelków planujesz? My początkowo chcieliśmy białe, ale teraz myślę, że w odcieniu drewna dobrze będą wyglądać. Będzie też drewnopodobna podłoga i blat pod umywalkę. Jak kafelkarz skończy podłogę to wrzucę zdjęcia.

 

a jakiej szerokości robiliście fugi? płytki są trochę zaokrąglone na brzegach i chyba 1.5mm to wystarczy? a podłoga na jaki kolor?

Ja chcę płytki podłogowe bardzo jasno szare 60x60.....a szafkę to już w zależności jak całość wyjdzie - na razie jestem za białymi meblami. Czekam na foty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Forum przeglądam od dłuższego czasu w poszukiwaniu inspiracji do mojej łazienki, której remont planuję za ok 2 miesiące. Planuję popularny tu zestaw Nowa Gala signum 12 plus Noce by my way. Mam niewielką łazienkę 1,7x1,8 plus wc. W związku z tym moje pytanie czy Waszym zdaniem te płytki szare nie będą zbyt ciemne? Mój mąż namawia mnie na "jakieś jasne" bez określenia jakie... Może polecacie jakieś płytki kremowe, nie białe i nie bezowe, tylko kremowe w wymiarze 30x60)? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem nie mozaika:

http://www.moz-bud.pl/img/ceramiczna/max/mozaika_C-41190.jpg

C-41190

http://www.moz-bud.pl/mozaika-ceramiczna.php

 

EDIT: mam !!! mozaika Penny Round Mosaic Tiles :)

http://www.vissbiz.com/wp-content/uploads/2013/09/Bathtub-Penny-Round-Tile.jpg

Edytowane przez mi_mała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, nie znajduje mi jej w żadnym e-sklepie... Pewnie jest do ściągnięcia :)

Przy odrobinie uporu :)

 

Są na ebayu :) wysyłka przy 10 paczkach (po 10 mozajek) 346,40 USD.

Paczka po 59,99 USD

Podatek 420,80 USD

 

Drugie tyle w wysyłce i podatku.

 

Razem koszt sprowadzenia 10 opakowań 1,367.10 USD - po dzisiejszym kursie 4 134,93 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...