Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

No to pięknie :D Ale nie poddaję się. W mozaice Barwolf te kółka mają 2 cm, więc mniej więcej tyle co penny.

http://www.banyo.pl/product-pol-367-Mozaika-ceramiczna-NOR-250.html

Chciałam tym wyłożyć wnękę prysznicową i jeszcze trochę, ale może się skończyć na pasku pod lustrem :rotfl:

 

Ładny ten Barwolf :) No wnęka to trochę metrów faktycznie jest... I podlustrze dobrze :) Będziesz się pod nosem uśmiechać po latach na wspomnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak naprawdę łazienka jest dopiero w fazie projektowania i zawracam tym głowę dziewczynom w wątku dot. projektów łazienki http://forum.muratordom.pl/showthread.php?169397-Projekt-%C5%82azienki-wizualizacje/page337

Co chwila mam w głowie nową koncepcję, zwłaszcza płytkowo-blatowo-mozaikową.. Może dziś zasnę ;-) :goodnight:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi,

Twój strzał, że to mozaika ze strony moz-bud.pl był celny :D Potwierdzone u Pani projektantki. Widziałam, że zdjęcie tej łazienki zamieściłaś u siebie. Śliczna, mała łazienka. Dla mnie ta mozaika jest genialna. Widziałam ją już kiedyś wcześniej, ale dopiero teraz zrobiła na mnie takie wrażenie. Tak to chyba jest na starość :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuję intensywnie płytki, która na zdjęciu jest wokół lustra i na obudowie wanny. Od miesięcy czytam nałogowo forum i wydaje mi się, że ktoś kiedyś coś takie pokazywał. Próbowałam odkopać, ale się poddaję. Ktoś poznaje?

 

lazienke z tymi plytkami pokazywal (a) forumowicz(ka) skorlaje na tym watku, moze z rok temu.

 

 

znalazlam, jest tu #10998 i wydaje mi sie ze to te plytki, mozesz zapytac u zrodla :)

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi,

Twój strzał, że to mozaika ze strony moz-bud.pl był celny :D Potwierdzone u Pani projektantki. Widziałam, że zdjęcie tej łazienki zamieściłaś u siebie. Śliczna, mała łazienka. Dla mnie ta mozaika jest genialna. Widziałam ją już kiedyś wcześniej, ale dopiero teraz zrobiła na mnie takie wrażenie. Tak to chyba jest na starość :p

 

A obstawiałam Penny :) Takie bardziej freaky i zagramaniczne :) Ale jeśli moz-bud to chyba lepiej :) Dla kieszeni na pewno :)

 

Umieściłam kawałek tej łazienki jako inspirację dla nie układania płytek pod sam sufit - nawet tych ciemnych :) tak chcę zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak! Widziałam to właśnie u Skorlaje. Zachwycałam się całym jej domem. Mówiłam, że widziałam, tylko nie pamiętałam gdzie.. Twoja stronka Mi, też jest moją ulubioną, bo zapisujesz to, co mi się podoba, a ja ze swoją pamięcią powinnam mieć wszystko w jednym miejscu :D

Dzięki dziewczyny, jutro idę do apteki po lecytynę ;) O ile nie zapomnę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuję intensywnie płytki, która na zdjęciu jest wokół lustra i na obudowie wanny. Od miesięcy czytam nałogowo forum i wydaje mi się, że ktoś kiedyś coś takie pokazywał. Próbowałam odkopać, ale się poddaję. Ktoś poznaje?

 

 

 

pokazywałam kilka razy i te mi wyglądają na jakieś hexagon tiles

 

https://www.google.pl/search?client=firefox-a&hs=wgm&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&tbm=isch&source=univ&sa=X&ei=Vl08U-vaGYWmhAek7oHAAw&ved=0CC0QsAQ&biw=1600&bih=732&q=hexagon%20tiles%20mozaika#channel=sb&q=hexagon+tiles+&rls=org.mozilla:pl:official&tbm=isch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak! Widziałam to właśnie u Skorlaje. Zachwycałam się całym jej domem. Mówiłam, że widziałam, tylko nie pamiętałam gdzie.. Twoja stronka Mi, też jest moją ulubioną, bo zapisujesz to, co mi się podoba, a ja ze swoją pamięcią powinnam mieć wszystko w jednym miejscu :D

Dzięki dziewczyny, jutro idę do apteki po lecytynę ;) O ile nie zapomnę :lol2:

 

to juz pewnie doczytalas, ze to mozaika ceramiczna Jasba Centino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak! Widziałam to właśnie u Skorlaje. Zachwycałam się całym jej domem. Mówiłam, że widziałam, tylko nie pamiętałam gdzie.. Twoja stronka Mi, też jest moją ulubioną, bo zapisujesz to, co mi się podoba, a ja ze swoją pamięcią powinnam mieć wszystko w jednym miejscu :D

Dzięki dziewczyny, jutro idę do apteki po lecytynę ;) O ile nie zapomnę :lol2:

 

Zapisuję, bo zachwyca mnie wiele rzeczy, a potem nie pamiętam :) A za rok w życiu się nie dokopię i nie przypomnę sobie, co i gdzie znalazłam :)

 

Dom skorlaje to jeden z moich ulubionych na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkujących łazienki z wannami, które są obudowane, a między wanną a ścianą jest dystans, zazwyczaj wyłożony płytkami, służący do ustawiania dekoracji, tudzież przyborów kosmetycznych, a także montażu baterii. Jakie są Wasze doświadczenia jeżeli chodzi o utrzymanie tej powierzchni w czystości i suchości? Czy są jakieś tajniki budowlano-wykończeniowe, które zapobiegają np. staniu wody? Czy też trzeba po każdej kąpieli pamiętać o osuszeniu miejsca między wanną a ścianą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkujących łazienki z wannami, które są obudowane, a między wanną a ścianą jest dystans, zazwyczaj wyłożony płytkami, służący do ustawiania dekoracji, tudzież przyborów kosmetycznych, a także montażu baterii. Jakie są Wasze doświadczenia jeżeli chodzi o utrzymanie tej powierzchni w czystości i suchości? Czy są jakieś tajniki budowlano-wykończeniowe, które zapobiegają np. staniu wody? Czy też trzeba po każdej kąpieli pamiętać o osuszeniu miejsca między wanną a ścianą?

 

Jeszcze mi się nigdy nie nachlapało w takim stopniu, żeby tam stała woda. Nawet, kiedy kąpie się córa. Jak nakropi, to przecieram po kąpieli (razem z baterią) i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Paradyż Chiara Beige mają właśnie taki budyniowo-kremowy odcień, są bez żyłek i przebarwień ale mają 20x60. Są w wersji "czystej" oraz z uwypuklonym wzorem. Sama się nad nimi zastanawiam do mniejszej łazienki. Również nowa seria Busani/Busan paradyza na ich stronie wygląda piaskowo, tylko z większym polerem - ale na żywo nie widziałam, więc pewności nie mam, jak się prezentują. Tubądzin Bellante beige też są w takiej tonacji i mają 30x60.

Może Ceramika Pilch ma jakieś nowości. Nie wiem na co się nastawiasz - import czy nasze rodzime płytki? Ja swego czasu dostawałam kociokwiku, jak oglądałam zagraniczne katalogi i spać po nocach nie mogłam, głównie przez murale i dekory. Na szczęście euforia minęła ;) Ciężko jest teraz o takie ciepłe, neutralne tonacje - wszędzie wciskają te a'la betony wpędzające w depresję...

dzięki za pomysły, muszę pooglądać. Mówisz betony depresyjne ... :) Ja się jeszcze ciągle bardzo zastanawiam nad tymi Signum 12 tylko może w połączeniu z białą ścianą - tzn w prysznicu płytki do samej góry a reszta ścian tak do 1,80 (górna krawędź lustra... ) a wyżej biała ściana i oczywiście sufit biały.

Przy okazji zapytam co myślicie o szafce z Ikei takiej: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20248000/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, Twoją łazienką zachwycałam się chyba najdłużej :) Wszystko jest w niej dla mnie idealne. Pytam o tę wannę, gdyż ja ze swoimi dzieciami mam zgoła inne doświadczenia. Nie wiem, jak oni to robią, że chlapią na odległość metra

Moją? :)

No to jak się nachlapie, to niestety trzeba przetrzeć. Nie ma wyjścia. Ale to wtedy wystarczy chłonny ręcznik w rulonik zwinąć, położyć na chwilę i samo "się wytrze". Co te Twoje 19 letnie dzieci robią w łazience (i z kim ;)), że tak chlapią? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...