Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

...Natomiast druga łazienka już bardziej w moich beżowo-brązowych kolorkach, ale jakoś mi nie leży - te kafle na ścianie jakoś tak mi się kojarzą z toaletą w podstawówce do której chodziłam :) ale może wyglądają tak tylko na zdjęciu.

 

No moim zdaniem również te płytki w drugiej łazience wyglądają jak z poprzedniej epoki. Aż poszukałam ich w necie i ten wygląd to chyba z powodu tego samego wzoru niby marmurowego na wszystkich płytkach. Mam nadzieję że na żywo prezentują się lepiej.

 

kolorystyka to rzecz gustu - nie czepiałabym się osobiście, bo ma to się podobać temu kto tam mieszka, czyli:

...

Łazienka mamy:

...

czyli logiczne, że osoba nie ma 30ści lat i ma swoje upodobania: beżowo-brązowe... ma taką łazienkę jaką chciała :)

 

w całości wyszła bardzo ładnie i delikatnie, nie jest przedobrzona wzorkami i elementami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno białe i czarne płytki są z venis. W łazience nie planuję żadnych szafek, ewentualnie koszyk obok umywalki na schowanie suszarki i kosmetyków.

Domyślam się więc, że pozostałe akcesoria, niezbędne w łazience, znajdują miejsce w innym pomieszczeniu :) Zazdroszczę, bo ja miejsce na ręczniki, środki czystości, kąpielowe, makijażowe, perfumowe itd. muszę znaleźć w łazience. No i podziwiam odwagę za białą podłogę ;) Ja bym umieściła grzejnik w mniej eksponowanym miejscu. Ale pewnie miałaś swój plan, że jest tam, gdzie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladybird, dolozylas więcej zdjęć? Na tych wcześniej byłam pewna, że druga łazienka jest biała na ścianach, dopiero teraz widzę, że one maja bezowe maziaje.

łazienka druga jest w beżach i brązach adekwatnie do upodobania mojej 70-letniej mamy :)

 

Zdjęcia może nieco przekłamują jak faktycznie te kafle wyglądają ale z pewnością te mazy nie są aż tak rażące.

 

Te same kafle w aranżacji sklepowej

20140312_115021.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka łazienka ładna ale Ja bym jednak dała sobie do niej zrobić jakąś szafkę na zamówienie dla ewentualnego przechowywania drobiazgów. które zawsze w łazience znajdą swoje miejsce

 

Proszę Was o poradę/radę!

Czy do takich kafli białych z nalotem szarym będzie pasował na podłogę gres panelopodobny w ciepłej brązowej kolorystyce?

20140424_145053.jpg

Edytowane przez Ladybird76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszyk to ostateczność w sytuacji, w której rzeczywiście będzie brakowało mi miejsca na chociażby suszarkę. Ale ogólnie zamierzam przełamać trochę biel i czerń pomarańczowymi lub fioletowymi dodatkami ( ręczniki, dywanik, dozownik na mydło) żeby łazienka sprawiała wrażenie cieplejszej. Załuję tylko, że grzejnik nie jest czarny :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja również pokażę swoją łazienkę. Wprawdzie nie jest jeszcze skończona, brakuje kilku rzeczy ale ogólny zarys już widać :)

 

[ATTACH=CONFIG]257981[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]257982[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]257983[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]257984[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]257985[/ATTACH]

Pięknie ale również nie odważyłabym się na białą podłogę. Gratuluje pięknej łazienki i odwagi :p

kolorystyka to rzecz gustu - nie czepiałabym się osobiście, bo ma to się podobać temu kto tam mieszka, czyli:

 

czyli logiczne, że osoba nie ma 30ści lat i ma swoje upodobania: beżowo-brązowe... ma taką łazienkę jaką chciała :)

 

w całości wyszła bardzo ładnie i delikatnie, nie jest przedobrzona wzorkami i elementami :)

Ja nie mam nic do beżów tylko nie podobają mi się te płytki. Widziała bym tam po prostu jednolite mogły by być nawet beżowe ale bez maziajów szczególnie że są one identyczne na każdej z płytek.

A to że właścicielowi ma się podobać to jasne i mam nadzieję że się podoba bo to najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Proszę Was o poradę/radę!

Czy do takich kafli białych z nalotem szarym będzie pasował na podłogę gres panelopodobny w ciepłej brązowej kolorystyce?

Do szarych pasuje, do białych również więc i do tych powinien. Najlepiej pójść do sklepu z płytką i sobie przymierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka łazienka ładna ale Ja bym jednak dała sobie do niej zrobić jakąś szafkę na zamówienie dla ewentualnego przechowywania drobiazgów. które zawsze w łazience znajdą swoje miejsce

 

Proszę Was o poradę/radę!

Czy do takich kafli białych z nalotem szarym będzie pasował na podłogę gres panelopodobny w ciepłej brązowej kolorystyce?

20140424_145053.jpg

 

Uważam że zdecydowanie będzie, chociaż osobiście zastanowiłabym się nad gresem na podłogę w podobnej tonacji jak na ścianach. Sama mam podobny gres w swojej małej łazience na dole- podłoga i sciany są w tej samej kolorystyce i jestem zadowolona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doriko masz gdzieś w pobliżu swojego miejsca zamieszkania max fliza to zobacz sobie je na żywo... sądzę, że zmienisz zdanie :)

 

Będę musiała wypożyczać znowu kafle na podłogę do łazienki aby coś dopasować odpowiedniego i w odpowiedniej tonacji :) Szczerze to mam dość tych wszystkich przymiarek ... a do tego w poniedziałek jak powiem mojemu wykonawcy aby zerwał mi trzy płytki bo lustra nie chce mieć w płytkach tylko na płytkach to mnie chyba udusi :) dla odbicia kontrastu i dla złamania tej bieli z szarością chciałabym mieć lustro z delikatną srebrną ramą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że zdecydowanie będzie, chociaż osobiście zastanowiłabym się nad gresem na podłogę w podobnej tonacji jak na ścianach. Sama mam podobny gres w swojej małej łazience na dole- podłoga i sciany są w tej samej kolorystyce i jestem zadowolona

 

mogłabyś wrzucić zdjęcie?

 

W aranżacji sklepowej gres na podłodze w tej łazience jest ciemniejszy ale mi się za bardzo nie podoba...

20140424_145005.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]258019[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]258020[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]258021[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]258022[/ATTACH]

 

śliczna łazienka i znam te kafle ale one są zupełnie o innej kolorystyce niż te moje... do tych Twoich płytka podłogowa jest ładna a do tych moich nie za bardzo mi się podoba... Ostatecznie zobaczę co zrobię i co wybiorę!

 

ewelinko czy umywalka jest mocowana tylko do szafki czy też do ściany?

 

Łazienka wygląda układem jak u mojej mamy :) z tym, że ona pod oknem będzie miała pralkę :) i kabinę półokrągłą :) Jakie masz oświetlenie na suficie? My czekamy na montaż ledów w ilości 5 sztuk oraz lampki nad lustrem, której na razie nie potrafimy wybrać :)

Edytowane przez Ladybird76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...