Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

INEZ2007

Co masz na ścianach?

Szczególnie interesują mnie te srebrne paseczki....

paseczki to listwy chromowane Porcelanosa 8)

 

 

Inez, piekna lazienka :D

czy te listwy kupowalas moze przez Internet?

jesli tak - czy moglabys podac linka?

 

dziekuje :)

Dzięki :D , listwy kupowałam w salonie płytek w Bydgoszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym z darmowych programów najlepiej się projektuje łazienke??? Ściągnęłam z Paradyża ale tam ten program ma małe możliwości nie moge w nim sama ułozyć sobie płytek....

 

Chyba Pro100, ale w darmowej wersji nie ma zapisywania projektu, więc trzeba hibernować komputer aż do uzyskania ostatecznego efektu, a później zrobić sobie printscreeny :) Ja hibernowałam kilka dni, aż się zbuntował i musiałam zrestartować... screeny jednak są i można je zobaczyć w wątku o Organzie z Opoczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym z darmowych programów najlepiej się projektuje łazienke??? Ściągnęłam z Paradyża ale tam ten program ma małe możliwości nie moge w nim sama ułozyć sobie płytek....

 

Chyba Pro100, ale w darmowej wersji nie ma zapisywania projektu, więc trzeba hibernować komputer aż do uzyskania ostatecznego efektu, a później zrobić sobie printscreeny :) Ja hibernowałam kilka dni, aż się zbuntował i musiałam zrestartować... screeny jednak są i można je zobaczyć w wątku o Organzie z Opoczna

 

No właśnie bawiłam się wczoraj programem Pro100 ale nie potrafię ułożyć dowolnie płytek, od razu całe ściany nawet dekorem. Próbował pare razy i nic. Może mi ktoś napisze może być na priva zeby nie zaśmiecać wątku jak to można sobie pojedyńczą płytkę ułożyć gdzie się chce ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rogo co przewdujesz położyć na tym łuku?

 

jeśli pytasz o boczną powierzchnię łuku-fali to tam będzie drobna mozaika - taka:

 

http://img200.imageshack.us/img200/2740/fashionrosamozaika30x30.jpg

To wg. mnie straci wiele na swoim uroku, znacznie ladniej kontrastuje sie te biel, kosc sloniowa czy jaki tam jest w projekcie kolor. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Drogich Forumowiczów! :D

 

Jestem nowa na Forum, a jako, że również jestem na etapie budowy domu ( a właściwie już wykańczania go :wink: ), szukam projektanta wnętrz. Niestety nie mam żadnych znajomych w tym fachu, postanowiłam zasięgnąć tu porady. Może macie jakichś godnych polecenia fachowców w tej dziedzinie? ;) konkretnie chodzi o projekt 2 łazienek. Jeśli tak, bardzo bym prosiła o namiary. Dom budujemy w okolicach Krakowa, a jestem ze Śląska :)

 

Widziałam we wcześniejszych postach bardzo fajne projekty :)

Pozdrawiam Forumowiczów! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie ile płaciliście za zestaw natryskowy z termostatem, nad tynkowy lub pod tynkowy. I czy mogę kupić pod tynkowy jeśli mam zostawioną instalacje jak do wanny ciepła i zimna woda i na to ma iść zabudowa z gk?

Mogę odpowiedzieć na jedno pytanie,2 tyg. temu za panel prysznicowy nad tynkowy z termostatem zapłaciłam 1200zł. Lecz ceny są różne, od nawet 600zł (jakoś dziwnie taniutki :roll: ) wzwyż :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja się pochwalę :-)

 

na razie jeszcze nie dokończona ale widać mniej więcej jak to ma wyglądać (łazienka mikroskopijna bo ma raptem 2.5 x 1.1m):

 

widok na sedes/miejsce na umywalkę:

http://strony.aster.pl/rpp/lazienka/CRW_7767.jpg

 

ściana za sedesem:

http://strony.aster.pl/rpp/lazienka/CRW_7769.jpg

 

widok na prysznic - strona z baterią/deszczownicą:

http://strony.aster.pl/rpp/lazienka/CRW_7765.jpg

 

widok na prysznic - ściana przeciwległa:

http://strony.aster.pl/rpp/lazienka/CRW_7764.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zaprojektowałam sobie łazienkę i zastanawiam się co o niej sądzicie :oops: Nad czym warto pomyśleć, zmienić czy coś :wink: . Jedyne co muszę powiedzieć to to , że nie mogę zmienić już układu sanitarnego a i meble robimy sami i sami kładziemy kafelki. (projekt jest poglądowy)

 

czekam na Wasze opinie :D :

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14122/Rysunek1_web%7E0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! A może ktos ma taką wypasioną kabinę z prusznicem, hydromasażem i sauną? Jak takie cudo się użytkuje?

 

Taką kabinę użytkuje już Daggulka, spróbuj ją zapytać o wrażenia z korzystania z tego ustrojstwa :wink:

 

Ja też mam, ale jeszcze nie mieszkamy, więc jeszcze nie korzystałam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! A może ktos ma taką wypasioną kabinę z prusznicem, hydromasażem i sauną? Jak takie cudo się użytkuje?

 

Mam takie "cudo" made in china :-?

Podwójna zabudowana wanna z kabiną dwuosobowa, radio, hydromasaże, sauna, deszczownica, masażer stóp, bąbelki itd itp Cóż powiem tak - jeśli ktoś jest wielbicielem kąpieli, ma świetne ciśnienie wody (u nas ten hydromasaż to tylko tak z nazwy) to niech lepiej kupi naprawdę dobrą kabinę, nie chińską (a to już zupełnie inne kwoty, nasza w zeszłym roku kosztowała "tylko" 5 tys.), bo jakość niestety pozostawia trochę do życzenia. My nie jesteśmy wielbicielami siedzenia w wannie i w 95% kończy się na szybkim prysznicu, lepiej u nas sprawdziłaby się osobno wanna i osobno kabina, niestety na to nie było miejsca. Na chwilę obecną cholera mnie bierze jak mam ją całą czyścić :evil: A na codzień fajne jest radio :wink: i deszczownica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...