Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tomkowa dziękuję za odpowiedź. Umywalka jest centralnie pod lustrem. Szafkę chciałam zrobić w jakimś kolorze zupełnie odbiegającym od całości ale boję się, że szybko się znudzi i razem z dodatkami stworzy chaos. Mam dylemat odnośnie szafek nad pralką. Wnęka ma głębokość 35 cm i nie mam możliwości całkowitej zabudowy pralki. Tak musi zostać. Jednakże nurtuje mnie zabudowa tzn jakiś nieład w rozmieszczeniu drzwiczek, wnęki itd. Zastanawiam się czy we wnęce (nad pralką i po jej drugiej stronie) nie zrobić szuflad?

Jeżeli front szafki obok pralki zrobisz dokładnie taki jak pralka, czyli cokół tej samej wysokości i nad pralką zrobisz półkę na równi z tą obok, to nie wiem o jakim chaosie mówisz ;) Pomysł z szufladami jest dobry, ale tylko po jednej z każdej strony, głębokie na 30 cm, tak jak płytki na ścianach obok. Ładnie się to schodzi z fugami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladybird76

gdzie można zakupić te płyteczki, które masz w swojej łazience? jaka to firma, ponieważ właśnie takich poszukuję...i jak to wygląda cenowo jeśli to nie tajemnica?

 

Jasne, że nie tajemnica..... rozumie, że chodzi o te Szare?

Zakupione w Max Fliz Katowice to są loft tech Grey na ścianie i loft tech softy na podlodze plus mozaika. Cena ok 29 w II gatunku lub 54 w I gatunku jak dobrze pamiętam. Sprawdzę w wolnej chwili faktury to napisze dokladnie

Edytowane przez Ladybird76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki:) ja jestem z Podkarpacia i obawiam się, że ciężko mi będzie je dostać gdzieś w okolicy ;/ piękne płytki i cena też fajna:))) a będę bardzo upierdliwa jeśli poproszę o zdjęcie mega z bliska?:) czy łazienka jest w miarę jasna z tymi płyteczkami? czy trzeba pomyśleć o dobrym świetle? dzięki:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie czy ktoś ma może ceramikę z firmy Duravit seria D-Code? W necie spodobała mi sie bardzo, ale niestety nie mogę jej zobaczyć na zywo. Chodzi mi szczególnie o to, czy umywalka nie jest zbyt płytka..http://www.lazienkajutra.pl/pl/p/DURAVIT-D-Code-Umywalka-600x460mm-1-otwor-na-armature-23106000002/9318

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super:) dziekuje bardzo, wlasnie takich szukałam, teraz tylko musze poszukać w okolicy:))) a z jakiej one sa firmy? [Paradyż, Opoczno] czy coś takiego? czy jest tylko nazwa "loft tech Grey" ?

 

 

one sa chyba ze stargresu identyczne mam w wersji na taras, do kupienia w castoramie. i wlasnie tyle kosztuja ok. 30zł / m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie czy ktoś ma może ceramikę z firmy Duravit seria D-Code? W necie spodobała mi sie bardzo, ale niestety nie mogę jej zobaczyć na zywo. Chodzi mi szczególnie o to, czy umywalka nie jest zbyt płytka..http://www.lazienkajutra.pl/pl/p/DURAVIT-D-Code-Umywalka-600x460mm-1-otwor-na-armature-23106000002/9318

pozdrawiam

 

Ja mam umywalke Duravit D-Code ale 55 cm. Jest OK - nie jest plytka - na zdjeciu w lewym rogu:

 

DSC_1092.JPG

 

DSC02039c.jpg

 

Pozdrowienia,

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci, w weekend zdecydujemy ostatecznie czy zamawiać przez neta czy coś innego, ale muszę przyznać, że bardzo mi sie podoba. A resztę masz chyba inną? tzn wc?

 

Ja zamowilam wszystko przez neta i jestem zadowolona :yes:

 

Kibelek jest Duravit Starck 3:

DSC01811.JPG

 

ten sam kibelek i bidet mam w gornej lazience:

 

DSC01892.JPG

 

Pozdrowienia,

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umywalke Duravit D-Code ale 55 cm. Jest OK - nie jest plytka - na zdjeciu w lewym rogu:

 

DSC_1092.JPG

 

DSC02039c.jpg

 

Pozdrowienia,

 

Maja

 

Podobna do facile cersanitu

http://www.tgs.pl/images/page/oferta/ceramika/cersanit_ceramika/facile/facile_plan2.jpg

 

Edit : po wklejeniu zdjęć obok siebie widzę że moja facile bardziej kanciata ale jak zobaczyłam zdjęcie to pomyślałam że to przecież moja.

Edytowane przez Doriko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...