Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

sageli, nic nie musisz! to Twoja łazienka i Tobie ma się podobać:yes:

 

sangelin oczywiście że nic nie musisz. Ważne by ciebie nic nie raziło i podobało się. Pamiętaj że zawsze znajdzie się ktoś kto skrytykuje. Ze za szara że taka czy inna. Twoja łazienka jest ładna, a to że napisałam że to czy to bym zmieniła bo mi nie pasuje to tak na prawdę mój problem ale przecie to nie ja będę z niej korzystać.

 

Jeśli jesteś zadowolona z łazienki takiej jaka jest teraz to olej wszystkie uwagi :)

A jeśli po naszych uwagach chcesz i masz możliwość coś zmienić to super ale nic na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Zerknijcie proszę na zdjęcia mojej łazieneczki. Jeszcze nie jest dokończona (brakuje ledów w podwieszanym suficie, kontaktów i szafki-słupka w rogu między umywalką a sedesem) ale może macie jakieś uwagi i sugestie. Będę wdzięczna komentarze

[ATTACH=CONFIG]269629[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]269630[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]269631[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]269632[/ATTACH]

 

 

zakleiłabym cegłę lustrem - w takiej lustrzanej ściance pięknie by się odbijał efektowny żyrandol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

powiedzcie proszę gdzie macie zlokalizowane okienka rewizyjne przy wannach, które stoją przy scianie a baterie są zamontowane na środku dłuższego boku wanny. Łazienka już na wykończeniu a tu się okazało, że nie ma jak zreobic takiego awaryjego dojścia do rur.

Bateria 4-otworowa będzie montowana na krawędzi wanny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zdjęcia, ale posiłkuję się projektem: bateria jest zamontowana na dłuższym boku, nawet ciut bliżej głowy, niż nóg - hydraulik osobiście sprawdzał, czy mu ręka do syfonu sięgnie. Jeszcze na mnie nakrzyczał, gdy powiedziałam, że wg projektanta rewizja nie jest konieczna:rolleyes:. Nie wiem, czy na dostęp do syfonu ma wpływ fakt, że oprócz baterii mam zamontowany specjalny zbiornik do wody ściekającej ze słuchawki (Tres loft trzyotworowa + zbiornik)? Nie znam się niestety na tym:oops:, wiem tylko, że się nasłuchałam od pana Zdzicha, co by było w razie awarii, gdybym nie miała dostępu do syfonu i jak to projektant sobie wyobrażał...

 

lazienka2 - Copy.jpg

Edytowane przez Toscana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze poradźcie proszę co zrobić ze ścianami malowanymi farbą... dać cokół przy podłodze z płytek podłogowych? Bo najlepiej by wyglądało bez cokołu ale po umyciu podłóg bedą ślady zostawaył na ścianach...

I tak juz sobie zafundowałam dużo sprzątania w łazience (cegła na ścianie) więc teraz ograniczam różne dziwne pomysły na rzecz praktycznych rozwiązań. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam dać tą samą listwę przypodłogową jak w całym domu, tyle że ja będę miała białe z mdf. Można też kupić listwy polimerowe które lepiej się sprawdzają w mokrych pomieszczeniach. Tylko pytanie czy do twojej łazienki białe listwy będą pasowały.

 

Osobiście jestem zdecydowanym przeciwnikiem cokołu z płytek. Wyjątkiem są specjalne płytki do tego stworzone, wyglądające jak listwa przypodłogowa. Ewentualnie cokół z płytek zlicowany ze ścianą.

Edytowane przez Doriko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...