Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pewnie, jak to często bywa, są dwie szkoły - falenicka i otwocka;). Może zależy to od wykonawcy, a może od wielkości płytek - nie wiem czy przy dużych płytkach da się zrobić dobrze spadek wylewką (bo przecież musi on być z trzech, a nawet 4 stron w zależności od rodzaju odpływu):???:. A skuwać nic nie trzeba - po prostu spad robi się różną grubością kleju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

myślę że gdy prysznic jest we wnęce jakiejś i jest próg na wejściu to faktycznie lepiej jest wylać wylewkę w łazience bez tego miejsca - potem tutaj ustawić spadek na wylewce

ale gdy prysznic to tylko szyba postawiona w łazience to ciężko wyprofilować wylewką bo niewiadomo gdzie się skończy... tak było u nas - układanie płytkami by prysznic "kończył się" tu gdzie kończy się płytka - często na etapie wylewek nie ma się jeszcze płytek wybranych więc wg mnie tak lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... kojarzę, że ktoś całkiem niedawno miał problem, że nie dało się zrobić spadku, bo cała wylewka była wylana.

Jednak moim zdaniem bezpieczniej nie robić wylewki, bo w każdej chwili można dołożyć. A wycinać ciężko.

 

U mnie jest faktycznie we wnęce, więc wiadomo było gdzie ma się zaczynac prysznic i spadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

kupiłam do łazienki umywalkę, chciałam koniecznie nablatową, bo będę miała blat o głębokości 60cm, a niestety okazało się, że ta umywalka z tyłu ma te otwory do przymocowania przy ścianie :/ Teraz jeśli ją tak zamocuję, to oprócz innego efektu, przed umywalką będę miała jeszcze blat 10cm... Nie wiem co zrobić, czy zwezić blat, kosztem gorszego wyglądu, bo wówczas nie będzie na równi z kominem, który do niej przylega, czy szukać innej...

 

Możecie polecić ładne nablatowe umywalki ceramiczne w prostokątnym kształcie od 60-80cm szerokości? Pasującą najlepiej do roca gap i w cenie max 600zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie był niedawno problem ze spadkiem w kabinie.Panowie " fachowcy" zapomnieli w ogóle zrobic spadek dopiero jak szklarz przyszedł kabinę wymierzyć to sie zorientował ze spadku nie ma w ogóle.:PTrzeba było kuc szczęście w nieszczęściu ze zostało nam kafli.Kabine mam we wnęce i kafelkarz zrobił spadek kafelkami.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro pójdę tą z cersanita obejrzeć, bo dzisiaj nie zdążyłam. Miałam na oku jeszcze meblowe z comad ale nie pomyślałam, żeby sprawdzić czy nadają się typowo na blat

qubecekja do wc Roca Gap mam dobrana umywalkę Roca Diverta.Wyglada fajnie.:)[ATTACH=CONFIG]284627[/ATTACH]

tą oglądałam i chyba przekracza ciut mój budżet.

 

Dzisiaj w końcu lazienka jest ukończona za wyjątkiem brak umywalki i szafki pod nią, od jutra malowanie całego mieszkania :)

Edytowane przez qubecek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quebecek, z układem raczej nie da się zaszaleć w tej łazience. Musi być taki jaki jest ;)

Dekory jak piszesz kwestia gustu. Wydaje mi się, ze zupełnie bez dekorów byłaby ta łazienka zbyt surowa.

Dzięki za opinię :) Fachowiec zaczyna w poniedziałek, więc mogę jeszcze co nieco zmienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anyzek35 ja by zrezygnowała w ogóle z tych dekorów.I odpuscilabym sobie te kafle przy drzwiach.:yes:Rozumiem ze projekt robiony w studiu łazienkowym a im jak wiadomo zależy zeby jak najwiecej klientowi wcisnąć.;)Lustro będzie wklejane czy w ramie? Jeśli wklejane to tez kafle w tym miejscu niepotrzebne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...