Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tomkowa łazienka super.Gratuluję!A jak się sprawują płytki?Bo sama szukam czegoś w odcieniach szarości.Byłam zdecydowana na SG12 ale po przeczytaniu komentarzy zwątpiłam.

Dziękuję :) Płytki sprawują się bardzo dobrze. Mam je w obu łazienkach. Na płytkach pod prysznicem zupełnie nie widać plam po wodzie, a jest ona u mnie bardzo twarda. Szarą płytką z tej kolekcji mam też wyłożoną podłogę w holu i kuchni. Jestem zadowolona. Glazurnik stwierdził, że płytki są bardzo twarde, ale wierzchnią powłokę mają delikatną. Koszmarnie się ją im cięło (wyłącznie maszyna wodna) oraz wierciło otwory. Nic mi jeszcze (odpukać!) na nią ciężkiego nie spadło, żeby ocenić trwałość powłoki ;) W utrzymaniu czystości, mimo że matowe, są bardzo przyjemne, choć dużo pewnie zależy od oświetlenia sztucznego i dziennego ;) U mnie jest okej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Arekp55 przeglądając strony tego forum przeczytałam że w świetle dziennym widać każdą kroplę na nich :-( ale czy to prawda to juz musisz przekonać się sam.Jak już będą u Ciebie położone to daj znać jak się sprawują ok?Tomkowa a w świetle dziennym też są łatwe w utrzymaniu czystości?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abunia pewnie, że dam znać :), płytkarz przychodzi za jakie 2-3 tygodnie. :). Żony koleżanka ma te płytki i bardzo je zachwala. Generalnie na ten moment mogę powiedzieć tyle, że są idealnie równe - celowo mierzone (płytki rektyfikowane: 30x60, 60x60, dekory, mozaika) bo ktoś na forum też pisał, że są nierówne i absolutnie nie ma żadnej różnicy w odcieniach. Teściowa robiła remont łazienki w zeszłym roku i na pewno każdą kroplę wody znać na płytkach na wysoki połysk. Mogę polecić płytki Paradyż My Way Meltemi odcień ivory lub grys - ma je moja szwagierka. Płytki Fargo też nam się podobały na zdjęciach, ale niestety na żywo nie wyglądają już tak zachęcająco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś doradzi - w zakupionym mieszkaniu jest kabina prysznicowa. W tej chwili nie możemy jej wymienić na nową.Na szybie są dekoracyjne pasy i właśnie mam z nimi problem.Po czyszczeniu kabiny już drugiego dnia te pasy ciemnieją,nie jest to brud , bo gładka szyba jest czysta.Najgorzej że trudno go usnąć, a nie chcę codziennie czyścić żrącymi środkami - tylko te działają, Może ktoś doradzi czy jest na to rada.Nie wiem co to za kabina, jakiej firmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) dopiero zaczynam swą kariere na forum, szukam inspiarcji łazienkowych... Tomkowa bardzo ładna łazienka :yes:

 

Tomkowa

 

coś mi się wydaje, że Twoje płytki zagoszczą od teraz w niejednym domu , bo obie łazienki po prostu wymiatają :)

To bardzo miłe, co piszecie, dziękuję :hug:

a mnie się nie podoba:eek: - szczegóły i pewne dodatki tak, ale całość nie:(

Takie opinie też bardzo sobie cenię :) Dobrze, że szczegóły tak, bo dla mnie to szczegóły są najważniejsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o poradę fachowców od blatów do łazienki otóż mam zlew wpuszczany w blat, wymiary 615x495

tak wygląda (podaje link):

 

mizar.pl/o/Duravit-DuraStyle-Umywalka-nablatowa-615-x-495mm-0374620000

 

I chodzi o to czy blat może mieć szerokość 55 cm? Czy to nie będzie za mało czy musi być te 60 cm jak na początku proponowali w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o poradę fachowców od blatów do łazienki otóż mam zlew wpuszczany w blat, wymiary 615x495

tak wygląda (podaje link):

 

mizar.pl/o/Duravit-DuraStyle-Umywalka-nablatowa-615-x-495mm-0374620000

 

I chodzi o to czy blat może mieć szerokość 55 cm? Czy to nie będzie za mało czy musi być te 60 cm jak na początku proponowali w sklepie.

 

Blat może być węższy, ale wówczas umywalkę przysuń całkiem do ściany i zabezpiecz czymś (silikon?). Ja mam wąski blat a umywalka owalna wpuszczana w blat i pozostała niewielka przestrzeń przy ścianie, bardzo trudna do utrzymania czystości. Innych mankamentów nie stwierdziłam, ale w nowym domu już tak nie zrobię. Trzeba zostawić wystarczający odstęp od ściany, żeby był łatwy dostęp, albo dosunąć dokładnie, aby tam nic się nie dostawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania2013... jak dla mnie to jest tylko projekt a nie realizacja... ;)

Twoj post (poprzedni rowniez) powinien znalezc sie tutaj klikk

 

ps. muszla sedesowa, musi byc pod tym katem? nie lepiej ja ustawic prostopadle do sciany?

Edytowane przez Mmelisa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania2013... jak dla mnie to jest tylko projekt a nie realizacja... ;)

Twoj post (poprzedni rowniez) powinien znalezc sie tutaj klikk

 

ps. muszla sedesowa, musi byc pod tym katem? nie lepiej ja ustawic prostopadle do sciany?

 

Dzieki za podpowiedź do projektow lazienek, nie zauważyłam tego wątku wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...