Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja kupiłam miskę ustępową Duravit - markowa a zakamienia się błyskawicznie i fatalnie spłukuje. Więc marka niczego nie gwarantuje.

 

Bardzo spodobała mi się ceramika z duravitu, szczególnie seria durastyle i brałam tę miskę pod uwagę, ale odstraszyła mnie cena, kupiłam za to roca gap to pewnie będzie jeszcze gorzej :(

 

Niestety nie mogę dobrać do gapa umywalki, chciałam wpuszczaną w blat, ewentualnie nablatową i bez otworu na baterię, gdyż będzie bateria podtynkowa, doradzisz coś Elfir?

Albo ktokowiek widział, ktokolwiek wie, ktolwiek ma ;)?

Edytowane przez Casuall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moja świeżutka łazienka, jeszcze nie dokończona, bo nie wiem jakie mebelki?

Białe, czarne, czy drewniane? Jak sądzicie?

 

http://images70.fotosik.pl/629/78c1473cdedd14a1med.jpg

 

http://images69.fotosik.pl/629/ed6a1a9cbf440438med.jpg

 

http://images67.fotosik.pl/630/8ec15acd2baaa3f7med.jpg

 

Bardzo udana łazienka! Co to za kafelki na ścianach (te białe) ? No i oczywiście - co to za miska ustępowa?

 

Jeśli chodzi o mebelki, to ja bym robiła białe - czarnego masz już sporo, drewniana podłoga też jest już bardzo dominująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imagi piękna łazienka, bardzo !

 

Ale zawsze się zastanawiam czemu ludzie dają inny kolor płytek przy kibelku, wyróżniają go, że niby to taki tron? ;)

 

dziękuję:) przy kibelku zdecydowałam się na czarne płytki bo nie chciałam całej białej łazienki. A w innym miejscu nie bardzo by pasował czarny element;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imagi piękna łazienka, bardzo !

 

Ale zawsze się zastanawiam czemu ludzie dają inny kolor płytek przy kibelku, wyróżniają go, że niby to taki tron? ;)

 

Moim zdaniem to konsekwencja między innymi tego, że kibelek jest na stelażu, czyli już jest wyróżniony przez to że wystaje z powierzchni ściany - dlatego jak już wprowadzać jakiś inny kolor, to naturalne jest wybranie właśnie obudowy stelaża (czy wanny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moja świeżutka łazienka, jeszcze nie dokończona, bo nie wiem jakie mebelki?

Białe, czarne, czy drewniane? Jak sądzicie?

 

Śliczna łazienka :yes: co do mebli to jestem za białymi :)

 

Mam do Ciebie pytanie odnośnie płytek: mam takie same (białe) i u mnie na niektórych płytkach są takie - nie wiem jak to nazwać zacieki, zamazaje. Normalnie tego nie widać- tylko pod światło. Próbowałam już tylu sposobów i w żaden sposób nie mogę tego usunąć :mad: Czy u Ciebie na płytkach też coś takiego się pojawiło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to konsekwencja między innymi tego, że kibelek jest na stelażu, czyli już jest wyróżniony przez to że wystaje z powierzchni ściany - dlatego jak już wprowadzać jakiś inny kolor, to naturalne jest wybranie właśnie obudowy stelaża (czy wanny).

 

sheila, tak dokładnie jest jak mówisz. Jeśli kibelek jest obudowany i wanna również, to wyróżnienie tych dwóch elementów wydaje się po prostu logiczne (jeśli wyróżniamy już wannę czy inne obudowane elementy). U mnie łazienka jest kremowo-brązowa i wyróżnione są właśnie obudowane wanna, kibelek oraz umywalka- też w sumie "obudowana" szafką ;-) Dlatego ja nie uważam, że wyróżnia się jakoś specjalnie kibelek, jako taki tron ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna łazienka :yes: co do mebli to jestem za białymi :)

 

Mam do Ciebie pytanie odnośnie płytek: mam takie same (białe) i u mnie na niektórych płytkach są takie - nie wiem jak to nazwać zacieki, zamazaje. Normalnie tego nie widać- tylko pod światło. Próbowałam już tylu sposobów i w żaden sposób nie mogę tego usunąć :mad: Czy u Ciebie na płytkach też coś takiego się pojawiło?

 

Ja nie zauważyłam takich mazai, ale łazienkę mam dopiero od 3 dni i ciągle jeszcze pozbywam się zacieków porobotowych;) ale mam nadzieję, że innych nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytkarz już działa, więc za jakiś czas pochwalę się efektami.

 

U mnie łazienka jest kremowo-brązowa i wyróżnione są właśnie obudowane wanna, kibelek oraz umywalka- też w sumie "obudowana" szafką ;-) Dlatego ja nie uważam, że wyróżnia się jakoś specjalnie kibelek, jako taki tron ;-)

Pamiętam tę obietnicę z października ubiegłego roku ;) :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo udana łazienka! Co to za kafelki na ścianach (te białe) ? No i oczywiście - co to za miska ustępowa?

 

Jeśli chodzi o mebelki, to ja bym robiła białe - czarnego masz już sporo, drewniana podłoga też jest już bardzo dominująca.

 

Ja również gratuluję efektu i doradziłabym tak samo jak sheila, białe meble nie będą*wprowadzały kolejnych ostrych akcentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...