Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Może doradzicie w jeszcze jednej sprawie.

 

Muszę zamówić grzejnik łazienkowy do dwóch łazienek. Oba będą białe. Jeden będzie wisiał na szarej gresowej ścianie a drugi na białej. Zarówna szary gres jak i biała glazura są matowe. Matowe są całe łazienki. W żadnej nie ma błyszczących płytek. Czy grzejnik też powinien być matowy czy może być błyszczący? Do matu jest 20% dopłaty i długi czas oczekiwania. Zastanawiam się czy błysk będzie źle wyglądał. Jak wy byście zrobili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, W odpowiedzi na prośby kilku osób z forum przesyłam Wam nowe zdjęcia mojej łazienki.

 

[ATTACH=CONFIG]316092[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]316093[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]316094[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]316095[/ATTACH]

 

R E W E L A C J A :) (przyciemniłabym jedynie fugi przy drewnopodobnych, tak, aby zlewały się z płytką ;) )

 

Witam wszystkich !

Mam ogromną prośbę o pomoc - jutro muszę zamówić płytki, a nie mogę sie zdecydować na kolor:

CZARNE;

[ATTACH=CONFIG]316098[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]316099[/ATTACH]

czy SZARE:

[ATTACH=CONFIG]316100[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]316101[/ATTACH]

 

a tutaj zdjęcie płytek:

[ATTACH=CONFIG]316102[/ATTACH]

 

Obawiam się, że czarne mogą być trudniejsze w utrzymaniu czystości.

Jak myślicie?

 

Ja bym zrobiła podłogę trójkolorową :) No i przede wszystkim ograniczyłabym ilość rodzajów płytek w łazience (heksagony, drewnopodobne, mozaika, gładkie to zdecydowanie za dużo) ;)

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Mam ogromną prośbę o pomoc - jutro muszę zamówić płytki, a nie mogę sie zdecydować na kolor:

CZARNE;

[ATTACH=CONFIG]316098[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]316099[/ATTACH]

czy SZARE:

[ATTACH=CONFIG]316100[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]316101[/ATTACH]

 

a tutaj zdjęcie płytek:

[ATTACH=CONFIG]316102[/ATTACH]

 

Obawiam się, że czarne mogą być trudniejsze w utrzymaniu czystości.

Jak myślicie?

 

Ja tez jestem za 3 kolorami na podlodze. Podpisuje sie pod tym co napisala Tomkowa- nic dodac nic ujac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, W odpowiedzi na prośby kilku osób z forum przesyłam Wam nowe zdjęcia mojej łazienki.

 

[ATTACH=CONFIG]316092[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]316093[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]316094[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]316095[/ATTACH]

 

Przepiękna łazienka !!!!!! Czy mogę się dowiedzieć jakie dokładnie płytki zostały użyte ? Jestem dopiero na etapie planowania dwóch łazienek, a ta jest jak najbardziej w moim guście :) Balearic 1985 B R A W O ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za miłe słowa:) Co do płytek to w łazience mam 3 rodzaje:

 

Szara na ścianach to - Cotto Tuscania Mid Soul Grey 44 x 89.4 CM

 

Na podłodze i na ścianie z zabudową mdf - 120 cm x 60 cm ( niestety zapomnialem ich nazwy ale postaram sie odnalezc )

 

Płytka drewnopodobna na blacie i pod prysznicem: SUPERGRES TRAVEL SOUTH GOLD 19.7X120 CMy

 

Zestaw prysznicowy z deszczownica TRES

Bateria umywalkowa - Kholman

Umywalka - Diravit Vero

 

Jezeli macie jeszcze jakies pytania to smialo bo cala lazienka jest wymyslona przeze mnie od poczatku do konca

Edytowane przez Balearic1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Mam ogromną prośbę o pomoc - jutro muszę zamówić płytki, a nie mogę sie zdecydować na kolor:

CZARNE;

[ATTACH=CONFIG]316098[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]316099[/ATTACH]

czy SZARE:

[ATTACH=CONFIG]316100[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]316101[/ATTACH]

 

a tutaj zdjęcie płytek:

[ATTACH=CONFIG]316102[/ATTACH]

 

Obawiam się, że czarne mogą być trudniejsze w utrzymaniu czystości.

Jak myślicie?

 

Czarne! Wyglądają znakomicie, łazienka ma charakter, jak przełączyłam na szare to się tak dosyć mdło zrobiło. Czarne płytki świetnie współgrają z lampami i grzejnikiem, bardzo mi się to podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati&Kuba z szarych będziesz bardziej zadowolona. Wg mnie czarne zdecydowanie przytłoczą łazienkę. Na wizualkach ładnie to wygląda ale one nigdy nie odwzorują rzeczywistości. Poza tym nikt Ci tu nie napisał, że te czarne przeklniesz już po pierwszych dniach użytkowania łazienki, no chyba że będzie to tylko łazienka "na pokaz".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie. Też jestem za szarymi, na wizualizacji wygląda to może gorzej, ale widziałam płytki na żywo i wiem, że czarne przeklinałabym szybko.

Łazienka ma być rodzinna, najczęściej używana, a ja nie mam zamiaru po każdym użyciu jej sprzątać.

Próbujemy też zmienić koncepcję tzn. usunąć drewnianą mozaikę a na jej miejscie wstawić coś innego. Macie jakieś propozycje?

Myślałam o drobnej mozaice białej, też heksagonalnej np:

mozaika.jpg

 

Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...