Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy pochylona bateria ma jakieś zalety użytkowe ? Ponoć dzięki pochyleniu łatwiej spływa woda i nie osadzają się trudno zmywalne plamy ? Bo nie ukrywam, że jestem przyzwyczajony do klasycznej pionowej wylewki ...

 

[ATTACH=CONFIG]326090[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]326091[/ATTACH]

bateria pochylona ma lepsze właściwości użytkowe , ja mam taką prostą i woda z niej nie spływa i robią się osady ...yyy to jest chyba kludi zenta. ale ja wolę osady ścierać niż takie pochyłe coś obserwować , takie coś co wprowadza nieharmonię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skonieak, bardzo ciekawa łazienka :) Szkoda jedynie, że wc z bidetem tak ściśnięte blisko siebie, bo jest miejsce, żeby było luźniej i wygodniej ;)

Ilość żarówek robi wrażenie :D Do czego służy biała szafka zamontowana na lustrze?

 

Tomkowa bardzo dziękuje :) wbrew pozorom wc i bidet nie są ściśnięte, może zdjęcie trochę przekłamuje;) no właśnie z przyczyn technicznych (w sensie komin z prawej strony oraz zsyp na pranie po stronie bidetu) nie bardzo było miejsce do szaleństwa:p w szafce na lustrze, która otwiera się na zasadzie barku, są kosmetyki do kąpieli. Taa, prawda świateł na bogato;):p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza łazienka na piętrze :)

 

[ATTACH=CONFIG]326802[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]326803[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]326804[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]326805[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]326806[/ATTACH]

 

 

zaskakująca łazienka

 

jak widzę prawą stronę to nie przypuszczałabym że lewa będzie zaranżowana płytkami w taki sposób

 

gratulują odwagi i pomysłu, żeby zrobić coś innego w swojej łazience

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję forum od pewnego czasu i choć mam wizualizację swojej łazienki to przeglądając zdjęcia już wykonanych realizacji chciałabym wszystko pozmieniać i z każdej wziąć coś po trochu :) Moja łazienka będzie jasna, płytki to porcelanosa, aczkolwiek zastanawiam się czy oby nie będzie za nudna no i mam dylemat, który dekor wybrać...może ktoś zechce mi doradzić...9a.jpg9a.jpg12a.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję forum od pewnego czasu i choć mam wizualizację swojej łazienki to przeglądając zdjęcia już wykonanych realizacji chciałabym wszystko pozmieniać i z każdej wziąć coś po trochu :) Moja łazienka będzie jasna, płytki to porcelanosa, aczkolwiek zastanawiam się czy oby nie będzie za nudna no i mam dylemat, który dekor wybrać...może ktoś zechce mi doradzić...[ATTACH=CONFIG]326928[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]326928[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]326929[/ATTACH]

 

Osobiście jestem zakochana w "gnieciuchu" z Porcelanosy (oczywiście chodzi mi o płytki z 1 i 2 zdjecia;) mam takie w jednej łazience i do nich dla urozmaicenia dobrałam mozikę L'Antic coloniale Fusion Mini Strip Steel Mix, jeśli nie musisz podjąć decyzji w tej chwili, dosłownie za kilka dni wrzucę fotki tej łazienki i zobaczysz, poniżej zdjecie samej mozaiki

 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem zakochana w "gnieciuchu" z Porcelanosy (oczywiście chodzi mi o płytki z 1 i 2 zdjecia;) mam takie w jednej łazience i do nich dla urozmaicenia dobrałam mozikę L'Antic coloniale Fusion Mini Strip Steel Mix, jeśli nie musisz podjąć decyzji w tej chwili, dosłownie za kilka dni wrzucę fotki tej łazienki i zobaczysz, poniżej zdjecie samej mozaiki

 

[ATTACH=CONFIG]326930[/ATTACH]

 

czekam z niecierpliwości :) do podjęcia decyzji jest jeszcze chwila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skonieak i znów zaskoczenie :D Jak dla mnie za dużo o kilkanaście drzew i płytki "nie moje", ale uważam, że wyszło super :D Życzę długiego utrzymania białych fug ;) Jakie lustro planujesz?

 

Tomkowa mimo, że to nie Twoja bajka, bardzo dziękuję za miłe słowa :) co do fug, też sobie tego życzę :p lustro będzie zwyczajne, okrągłe lub owalne fazowane, myślałam o jakiejś grubszej ramie, ale to już chyba byłaby zdecydowana przesada ;)

 

Proszę napisz z jakiej firmy masz brodzik i kabinę?

 

fenix2 to typowy prysznic "walk in", nie ma tam brodzika, są te same białe płytki, co przy wejściu, natomiast kabina, to tafla hartowanego szkła, zamówiona na wymiar u szklarza, montowana w aluminiowych listwach (góra-dół).

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bardzo mi się podoba:) ze względu na to, że łazienka nie jest zabudowana płytkami od góry do dołu.

 

Na ścianach to się fuga biała bynajmniej u mnie nie brudzi, gorzej może być na podłodze, ale u mnie jest akurat szara

 

Napisz mi tylko, czy ty masz brodzik pod prysznicem? i czy na podłodze przy kibelku, jest płytka imitująca drewno? Jeżeli prawdziwe drewno, to czy nie było problemu połączenia drewna z płytką?

 

fenix2 to typowy prysznic "walk in", nie ma tam brodzika, są te same białe płytki, co przy wejściu, natomiast kabina, to tafla hartowanego szkła, zamówiona na wymiar u szklarza, montowana w aluminiowych listwach (góra-dół).

 

oo to jest odpowiedź na moje pierwsze pytanie:) a co do płytek idących od kibelka, co to jest?

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bardzo mi się podoba:) ze względu na to, że łazienka nie jest zabudowana płytkami od góry do dołu.

 

Na ścianach to się fuga biała bynajmniej u mnie nie brudzi, gorzej może być na podłodze, ale u mnie jest akurat szara

 

Napisz mi tylko, czy ty masz brodzik pod prysznicem? i czy na podłodze przy kibelku, jest płytka imitująca drewno? Jeżeli prawdziwe drewno, to czy nie było problemu połączenia drewna z płytką?

 

 

 

oo to jest odpowiedź na moje pierwsze pytanie:) a co do płytek idących od kibelka, co to jest?

 

bratkaf bardzo dziękjuję :) to są płytki drewnopodobne Rovere Giallo Paradyż, natomiast położone są na podłodze i ścianie do wysokości geberitu. Wyżej na ścianie (nad geberitem mam "ukryte" ;) szafki do przechowywania detergentów, papieru itd.) oraz suficie, to płyta meblowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skonieak bardzo ciepła łazienka. Jak dla mnie przepiękne połączenie szarości i płytek drewnopodobnych. Jestem zaskoczona, że te płytki tak ładnie wyglądają. Do tej pory miałam mieszane uczucia z ich stosowaniem we wnętrzach. Ale twoja łazienka wszystko zmienia ..... muszę przemyśleć swoją....

Czy możesz napisać czy jest między nimi fuga, ile mm i czy mogłabyś zrobić zdjęcie z bliska. Na twoim zdjęciu płytki wyglądają jak naturalne drewno , ponieważ kompletnie nie widać fug. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...