Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

skonieak bardzo ciepła łazienka. Jak dla mnie przepiękne połączenie szarości i płytek drewnopodobnych. Jestem zaskoczona, że te płytki tak ładnie wyglądają. Do tej pory miałam mieszane uczucia z ich stosowaniem we wnętrzach. Ale twoja łazienka wszystko zmienia ..... muszę przemyśleć swoją....

Czy możesz napisać czy jest między nimi fuga, ile mm i czy mogłabyś zrobić zdjęcie z bliska. Na twoim zdjęciu płytki wyglądają jak naturalne drewno , ponieważ kompletnie nie widać fug. Pozdrawiam

 

akak bardzo dziękuję :) to prawda, pewne rzeczy lepiej widać w "gotowej" łazience ;) fuga ma 2-3 mm, Nie wiem, czy o takie fotki chodziło, jeśli coś, mogę zrobić nowe :);) image.jpgimage.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda brakuje lustra i kinkietu nad nim, ale, co tam, nasza łazienka na parterze :)

 

[ATTACH=CONFIG]327069[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]327070[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]327071[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]327072[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]327073[/ATTACH]

 

widze ze gusta mamy podobne. Co do kuchni juz dyskutowalysmy :) w innym watku. Lazienki rowniez zrobily na mnie wrazenie. Bardzo ladne. i nie uwierzysz ale... mam taka sama mozaike w jednej z lazienek, ale nie pocielam jej tylko dala po szeroosci jeden pasek z gory do dolu.... mozaika wyglada switnej przy sztucznym swietle.

 

pytanie o wieszak stojacy:)

aaa i jeszcze jedno - moge sie wprowadzic?

Edytowane przez ANKAg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda brakuje lustra i kinkietu nad nim, ale, co tam, nasza łazienka na parterze :)

 

[ATTACH=CONFIG]327069[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]327070[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]327071[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]327072[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]327073[/ATTACH]

 

Bardzo ładna ta Twoja łazienka i odważna :) ( u nas nadal zdania podzielona 50 na 50 na dekor w łazience...ehh), na szczęście już niewiele wyborów przede mną, bo większość prawie wybrana, została tylko łazienka.... Marzy mi się taka umywalka w moim małym WC, choć jak zwykle wszystko zależy od funduszy. Czekam tylko na mozaikę, 6 tygodni :/ i jak wucek będzie gotowy to wrzucę....może ze stojącą umywalką hmmm kto wiem :) Jeszcze raz bardzo ładnie u Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze gusta mamy podobne. Co do kuchni juz dyskutowalysmy :) w innym watku. Lazienki rowniez zrobily na mnie wrazenie. Bardzo ladne. i nie uwierzysz ale... mam taka sama mozaike w jednej z lazienek, ale nie pocielam jej tylko dala po szeroosci jeden pasek z gory do dolu.... mozaika wyglada switnej przy sztucznym swietle.

 

pytanie o wieszak stojacy:)

aaa i jeszcze jedno - moge sie wprowadzic?

 

Oczywiście pamietam :) też pierwotnie miały być jeszcze szeroki pas na dwie mozaiki góra-dół (jak bateria prysznicowa), ale poprostu wyszło za drogo, więc została opcja z paskami :) pochwal się tą łazienką, bo na pewno wyglada super, no chyba, że już to zrobiłaś, a ja przegapiłam :eek:

 

Wieszak, to : http://wmoimstylu.com/wieszak-stojacy-metalowy-bialy-172x30cm-i18658.html

 

I oczywiście zapraszam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna ta Twoja łazienka i odważna :) ( u nas nadal zdania podzielona 50 na 50 na dekor w łazience...ehh), na szczęście już niewiele wyborów przede mną, bo większość prawie wybrana, została tylko łazienka.... Marzy mi się taka umywalka w moim małym WC, choć jak zwykle wszystko zależy od funduszy. Czekam tylko na mozaikę, 6 tygodni :/ i jak wucek będzie gotowy to wrzucę....może ze stojącą umywalką hmmm kto wiem :) Jeszcze raz bardzo ładnie u Ciebie

 

Niestety na ładne rzeczy, trzeba zazwyczaj odczekać swoje, ale efekt końcowy wynagrodzi to :cool: chętnie zobaczę :) umywalkę można znaleźć w dobrej cenie, trzeba tylko się namęczyć klikając myszką ;)

 

Miło mi bardzo, że się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skonieak dzieki za namiary na wieszak, myslalam ze jest drewniany, ale nawet lepiej ze metalowy, potrzebuje cos takiego do wiatrolapu:)

 

lazienka nie ma co sie chwalic bo jeszcze nie jest skonczona.

brakuje jeszcze kilku rzeczy ....listew donicy i fotela francuski-stylowy-fotel-w-czarno-biale-pasy-paris.jpg

 

na dzien dzisiejszy jest tak :)

2015-08-13 08.21.23.jpg

 

a powiedz mi jeszcze jak hokery w kuchni bo ja coagle sie waham pomiedzy tymi co Ty masz a takimi azurami:) potrzebuje takie ktore mozna wysokosc ustawiac

Edytowane przez ANKAg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skonieak dzieki za namiary na wieszak, myslalam ze jest drewniany, ale nawet lepiej ze metalowy, potrzebuje cos takiego do wiatrolapu:)

 

lazienka nie ma co sie chwalic bo jeszcze nie jest skonczona.

brakuje jeszcze kilku rzeczy ....listew donicy i fotela [ATTACH=CONFIG]327458[/ATTACH]

 

na dzien dzisiejszy jest tak :)

[ATTACH=CONFIG]327459[/ATTACH]

 

Naprawdę pięęęknie :yes: a takie kryształowe gałki mam w sypialni do moich własnoręcznie odrestaurowanych, glamourowych mebli :D Umm, taki fotel też by pasował :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonieak naprawdę niezła jest ta łazienka. Praktycznie sam bym mógł taką mieć, jedyne tylko co bym usunął to te drzewa. Póki co jednak sam jestem 'w lesie' ze swoją łazienką. Wykonawca zawalił mi (lekko mówiąc) mozaikę, teraz trzeba wszystko robić od początku jestem tak wkurzony, że nie wiem co :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ten to by się mojej żonce spodobał ona jest fanką Audrey, nawet taki plakat wisiał u nas w antyramie. Nie wiem tylko czy ja bym chciał koniecznie na takim siedzieć. Nie ma jakiegoś z Marlonem Brando ? od razu jakbym zasiadł poczułbym się jak Ojciec chrzestny ;P

 

Hah no rzeczywiście nieźle by to mogło wyglądać :D albo Tony Montana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam

mam nadzieję, że dostanę od was odpowiedz.. jakie wymiary ma ta lazienka..

i jak to mozna zrobić zeby umywalka byla nad pralką?? chodzi mi o taką wąską umywalkę jak właśnie na zdjęciach tutaj...

proszę bardzo o pomoc...

 

Długo mnie nie było na forum, ale lepiej odp późno niż wcale..

Ta mikro łazienka ma ok 1,15m (ściana z płytkami drewnopodobnymi) x ok 1,9m.

Jak się człowiek uprze to wszystko się da, tak więc ze względu na pytania, które otrzymuję na PW, podaję sposób rozwiązania.

Pralka ma standardową wysokość, nad nią jest 4cm luzu, następnie 4cm blat, a na nim umywalka.

Syfon znajduje się obok pralki.

http://i60.tinypic.com/5xpqqg.jpg

Odpływ jest połączony z syfonem taką przedłużką i to tyle.

http://sklep.instato.pl/pl/przedluzka-do-syfonu-zlewozmywaka.html

Użytkując ten "system" mogę stwierdzić, że dla osób poniżej 1,7m wzrostu nie będzie to komfortowe rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, cegiełka Tamoe jest cudna, sama ją mam w jednym pomieszczeniu ( zdjęcie poniżej) a teraz mam problem bo wycofali z produkcji płytkę która mi się bardzo podoba: ARGENTA SIDERAL WHITE (PRCO) 30X60 i pomyślałam, że może w łazience zrobić znowu cegiełkę, lecz nie chce powielać schematu, a bardzo podoba mi się biało szara łazienka. Może któs mi pomoże z fajną białą ścienną płytką 30X60.WP_20150719_004.jpgWP_20150719_003.jpg Edytowane przez Mr&Ms
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...