Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

[ATTACH=CONFIG]330315[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]330316[/ATTACH]

widzę, że bryła domu tak dla zmyłki co zastaniemy w środku :)

 

powiedz gdzie będą wisiały ręczniki przy umywalkach????

masz tam dość mało miejsca - też mam tak - i nie mogę jakoś sensownie tych ręczników umieścić

 

 

widzę, że masz drukolorowe drzwi (ja też) - wszystkie czy tylko łazienkowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]330567[/ATTACH]

 

Masz taką ogromną i niespotykanie zagospodarowaną łazienkę, a zrobiłeś takie zdjęcia, które zupełnie nie oddają jej urody :( Podejrzewam, że kolor ścian wcale nie jest szpitalno-pediatryczny, tylko jest piękną miętą, a tapeta łączy w sobie kolory ścian malowanych oraz podłogi i wykończenia prysznica :p Zachęcam do zrobienia lepszych zdjęć w większej ilości :) Koza na środku z ogniem widocznym z każdej strony - świetna sprawa. Tyle miejsca, że przyjęcie zrobić można :D Wykończenie perfekcyjne ze świetnych materiałów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciele są zadowoleni ;) chociaż jeszcze brakuje kilku detali. Zdjęcia wykonany zwykłym iPhone, więc szału nie ma, nie staję do konkursu w galerii zdjęć, chciałem tylko pokazać nasza koncepcję przygotowując się na krytykę malkontentów ale dziękuje i za miłe słowa.

Kominek wcale nie przeszkadza w poruszaniu się. Czekam na chłodniejsze, ciemne wieczory aby w końcu w nim napalić i przebywać tam trochę dłużej.

Co do noszenia drewna, okno jest całkowicie otwierane i magazyn drewna mam 5 m. dalej.

Drzwi dwukolorowe tylko w łazience, kolor dębu nie pasował tam w ogóle. Z ręcznikami mnie zaskoczyłaś, jeszcze nie zauważyłem tego problemu.

Na podłodze płytki.

Edytowane przez tomekwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomekwa - pomysł z kozą w łazience bardzo ekstrawagancki. Koszt ogromny, a jak przyjdzie nosić drewno do niej to szybko się zapał skończy. No ale cóż kto bogatemu zabroni :)...............

 

przy kosztach jakie poszły na całą inwestycję to ułamek ułamka. Szkoda, ze nikt nie pokusił się aby poszukać kozy nawiązującej style do całej łazienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...idąc tym tokiem myślenia jak ktoś ma nowoczesną bryłę domu to musi mieć nowoczesne wnętrze tak? A co jeśli gust się zmieni? Trzeba zburzyć dom i postawić od nowa żeby bryła się zgadzała z tym co w środku? Dla mnie to takie czepianie się na siłę...

 

tomekwa łazienka powalająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wydawało mi się, że żyjemy w wolnym kraju i wolnoć Tomku w swoim domku. Tomekwa pokazł swoją lazienkę zgodnie z tematem wątku i jak widać coś w niej jest skoro wzbudziła, aż takie emocje.

 

Zawsze podobało mi się na tym forum z jakim znastwem wypowiadają się ludzie na temat jaki powinnien być uklad/rozmieszczenie, wystrój i funkcjonalnośc indywidualnych projektów, którzy tymczasem od nowoczesnych brył sami stronią. Ale jak wyglądąć powinna w środku wiedzą lepiej od inwestora.

 

Łazienka może się podobać, albo nie. Nie my z niej korzystać będziemy, a z tego co pisze tomekwa im pasuje. Wrzućcie więc na luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nonsens. Wg tego sposobu myślenia, właściciel mieszkania w kamienicy na starówce skazany by był na klasyczne wnętrza.

 

A co do łazienki Tomka, to w moim odczuciu ma niewykorzystany potencjał. Materiały są piękne, nie podoba mi się jednak rozplanowanie sprzętów, zwłaszcza kominek na środku w świetle okna. Nie powiedziałabym jednak, że to zawalidroga, bo jak widać łazienka jest na tyle duża, że przejście jest swobodne. Dałabym inne oświetlenie, mniej dosłowne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piu , nowoczesne wnętrze w starej kamienicy to zupełnie inna bajka , tam to nawet pasuje . Tutaj zdziwia mnie zupełna odmienność jednego z pomieszczeń , jest stylowe do bólu , nie ma nawet śladu prób skomponowania tego z resztą domu . W moim domu urządzonym raczej w stylu nowoczesnym (nie hi tech bo to by zupełnie nie pasowało do domu na wsi ) jedna z łazienek jest w stylu klasycznym , tzn kafle białe cegiełki (nie mugaty )plus podłoga w szachownicę , mam świadomość że to trochę nie pasuje , ale nie mogłam się oprzeć czarno białym kaflom , musiałam coś takiego mieć ... ale staram to się jakoś unowocześnić żeby tak nie odbijało od reszty domu, nie będzie stylowych zawijasów a armatura i oświetlenie raczej proste i nowoczesne .

 

Ale jak to mówią , każdy urządza jak chce , my możemy sobie poobgadywać jak już ktoś pokazuje, po to jest to forum

Edytowane przez syberia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...