Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

No właśnie to jest forum więc dyskutujmy na temat czyli o łazience a nie o tym czy pasuje do bryły czy nie.

 

Określone tu ''rococo-barocco'' jest jak na razie tylko w jednym pomieszczeniu czyli łazience. Reszta domu bardziej nowoczesna pasująca do bryły. Być może inwestorzy chcieli urządzić dom w stylu nowoczesnym bo w takim sie dobrze czuja ale mają też słabość również do innego stylu więc żeby to pogodzić urządzili sobie stylową łazienkę. Dzięki temu mogą na chwile przenieść się w inny klimat bez zaburzania całości bo łazienka jest pomieszczeniem zamkniętym.

 

Poza tym teksty typu: "Ale projektant wymyślił. inwestor podchwycił i jest" są moim zdaniem nie na miejscu. Tak jakby tomekwa nie miał własnego zdania tylko ślepo podążał za tym co wymyślił projektant. Rozumiem, że żona była przy spotkaniach tomka z projektantem.

 

Nawiązaniem do reszty domu jest koza, grzejnik, szafka pod umywalką.

 

Zazwyczaj nie biorę udziału w takich dyskusjach ale wkurzyły mnie na maksa niektóre wpisy. Nie lubię też szufladkowania. Masz nowoczesną bryłę domu to masz mieć też nowoczesne wnętrze. Koniec. Kropka.

I jeszcze określenie "kolor ścian oddziale pediatrycznym". Nie ma co, bardzo na poziomie...

 

I tak na koniec Viann jaki Twoim zdaniem to dom o neutralnym charakterze? Pytam z ciekawości nie ze złośliwości.

 

Jak się czyta co niektóre komentarze to nie dziwne, że w wielu wątkach jest taka posucha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

widziałam wstawiane propozycje projektu i wizualizacje.

No i? Dla nas wizualizacje były wyłącznie pokazaniem jakiejś koncepcji, pomocą w wyobrażeniu sobie ustawienia sprzętu, przestrzeni, proporcji.

Czasami na budowie była stawiana ścianka lub coś podobnego aby zobaczyć czy będzie wystarczająca ilość miejsca.

 

 

 

Poza tym teksty typu: "Ale projektant wymyślił. inwestor podchwycił i jest" są moim zdaniem nie na miejscu. Tak jakby tomekwa nie miał własnego zdania tylko ślepo podążał za tym co wymyślił projektant. Rozumiem, że żona była przy spotkaniach tomka z projektantem.

[...]

 

Zazwyczaj nie biorę udziału w takich dyskusjach ale wkurzyły mnie na maksa niektóre wpisy. Nie lubię też szufladkowania. Masz nowoczesną bryłę domu to masz mieć też nowoczesne wnętrze. Koniec. Kropka.

 

Hmmm... karawana idzie dalej.

1.Chcieliśmy mieć dom w nowoczesnej bryle- mamy.

2.Nasze wnętrza są naszym wyborem, wyborem połączeń, które wielu osobom nie będą pasowały- i dobrze. Nie chcemy mieć domu 'jak każdy'.

Dyskusyjna łazienka jest w strefie mieszkalnej, przeznaczona wyłącznie dla nas.

 

 

Poza tym teksty typu: "Ale projektant wymyślił. inwestor podchwycił i jest" są moim zdaniem nie na miejscu. Tak jakby tomekwa nie miał własnego zdania tylko ślepo podążał za tym co wymyślił projektant. Rozumiem, że żona była przy spotkaniach tomka z projektantem.

[...]

 

Zazwyczaj nie biorę udziału w takich dyskusjach ale wkurzyły mnie na maksa niektóre wpisy. Nie lubię też szufladkowania. Masz nowoczesną bryłę domu to masz mieć też nowoczesne wnętrze. Koniec. Kropka.

 

Hmmm... karawana idzie dalej.

1.Chcieliśmy mieć dom w nowoczesnej bryle- mamy.

2.Nasze wnętrza są naszym wyborem, wyborem połączeń, który nie pasuje każdemu i dobrze. Nie chcemy mieć domu 'jak każdy'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciele są zadowoleni ;) ............................

Na podłodze płytki.

 

A może chociaż jak 'u Nowaka'? ;)

 

Ja np. nienawidzę 'plastikowego drewna' a wiele osób ociepla nim wizerunek swojego domu. Podobnie jest z panelami i co, przecież to ich wybór. MOże im sie podoba.

 

Myslałem ze na podłodze jest drewno (naturalne bielone) bo wygląda (tak mi sie wydawało) jak drewno heblowane.

szczegolnie na tym zdjęciu

 

[ATTACH=CONFIG]330567[/ATTACH]

 

pytanie z innej beczki jaką temperaturą zasilacie grzejnik łazienkowy ?

mam podobny grzejnik (biały) lecz płytowy

https://picasaweb.google.com/114780603567233739312/AzienkaNaGorzeKwiecien2012#6043745690839621330 - panelowy czy jak go tam zwał zasilam go temperaturą podłogowki i nie czuję ze jest ciepły dlatego mysle powoli nad zmianą

Edytowane przez f.5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie w moim stylu jest łazienka tomekwa, ale doceniam wysiłek i oryginalność.

 

Dokładnie to samo miałam napisać - nie mój styl, ale widzę że się naprawdę postaraliście harmonijnie skomponować to wnętrze i jestem przekonana, że jest odzwierciedleniem Waszych marzeń i potrzeb a oto przecież we wnętrzach chodzi!

 

Do głowy by mi nie przyszło dopasowywać styl wnętrz do architektury - ciekawe podejście, ale dla mnie nie do przyjęcia. Ja we wnętrzach kocham eklektyzm - jak miałaby wyglądać eklektyczna bryła ? Strach się bać! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Podpowiedzcie proszę czy mozaiki są jeszcze na czasie czy raczej odchodzi się już od nich w łazienkach? Nie mam pomysłu na drugą łazienkę i przeglądając inspiracje trafiłam na taka mozaikę. Myślę o zrobieniu jej pod prysznicem oraz jeden pionowy pas przy lustrze, reszta kafli biała błyszcząca. Pomożecie :)

 

2f0d79ffa74c8dfdb7c4945961e5878e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna!!

nawet nie widać u Ciebie że to wąskie pomieszczenie, u mnie zaprojektowali "pociąg" i jakoś teraz nie umiem tego ułożyć

 

Tutaj pokazałam jak to ma wyglądać, możesz zobaczyć?

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?169397-Projekt-%C5%82azienki-wizualizacje&p=6949738&viewfull=1#post6949738

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perla22, rzeczywiście obecnie dodawanie zdjęć jest utrudnione, ale możliwe :)

Klikasz na ikonkę "Dodaj zdjęcie" i po otworzeniu się okna wybierasz dodawanie zdjęć z komputera i naciskasz "Basic Uploader". Potem "Przeglądaj", aby wybrać fotki z dysku. Można wstawiać wyłącznie pojedynczo.

 

Bez tytułu.jpg

 

Czekamy na fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...