Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tar czekamy więc z niecierpliwością na Twoje wnętrza, choć patrząc na projekty- :no:szału nie będzie.. :lol2:Wyrobisz się w najbliższej pięciolatce z tym tempem?

 

Zdjęcia wstawiam i wyrzucam, nie ze względu na jakieś komentarze, to dla mnie w ogóle nie ma znaczenia, a już szczególnie kogoś o Twoim pokroju.

A ta wypowiedź to nie jest oko za oko. Dziewczyno weź sie nie kompromituj bo naprawdę żal.

Z tego co ja pamiętam zniknięcie zdjęć z Twoim wnętrzami było zbieżne z tym jak forumowicze je ostro skrytykowali. Pamiętam to dobrze bo forumowicze wyśmiali strasznie, że osoba z tak ciętym językiem nie podźwignęła krytyki.

Ponadto jeżeli nie potrafisz zachować kultury wypowiedzi nie powinnaś udzielać się na forum. Prywatne najazdy typu paniusia, frustratka, masz nudne życie itp to jest dopiero poziom dzieci w piaskownicy.

Dlaczego nie bronisz swoich wnętrz? Rozumiem, że nie czujesz takiej potrzeby bo komentarze innych nie mają dla Ciebie znaczenia więc w takim razie po co na nie odpowiadasz?

 

Jak to jest, że na forum jest wiele osób, które dużo krytykują a mimo to nie budzą tak negatywnych emocji jak Ty? Pewnie dlatego, że te osoby nie stwarzają tak toksycznej atmosfery. Dziwię sie wielce że administratorzy na to pozwalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu mieszkamy prawie 4 lata i aż z ciekawości weszłam na swój wątek i poczytałam wpisy, jakoś nie widzę w nich ostrej krytyki, wręcz przeciwnie.

Nie mam zamiaru niczego bronić, bo dom jest dla nas, mieszka się nam tu wspaniale, urządzałam go pod siebie a nie pod publikę i polecę klasykiem ''W zasadzie to mogę se to posolić''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że dajecie się wkręcać w takie dyskusje :) Łazienka Tomka na pewno nie wygląda jak przeciętna łazienka Kowalskiego, bo to luksusowy pokój kąpielowy, a takich na forum można by policzyć na palcach jednej ręki :yes:

Na pewno wiele osób obejrzałoby by ją chętnie na wyraźniejszych zdjęciach. Ja bym się przyjrzała tapecie, wydaje mi się przepiękna, a ledwo ją widać.

 

Chętnie bym też oglądała tutaj zwykłe, małe łazienki, zwłaszcza te blokowe, bo czasem ktoś mnie prosi o pomoc przy urządzaniu, a wy macie rewelacyjne pomysły do podpatrzenia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałam a tu taka dyskusja.:D

Wiedzę, ze na temat mojego domu, wypowiadają się tylko paniusie, którym coś tam kiedyś raczyłam skrytykować, takie oko za oko. Jak dzieci w piasku. Urażona ambicja nie pozwala być obiektywnym.

 

Jeśli per paniusia było do mnie- bo wypowiadałam się wyżej, to po pierwsze, nigdy nie raczyłaś czegoś tam mojego (sic!) skrytykować bo nie miałaś takiej szansy, po drugie, ktoś taki jak Ty nie jest w stanie mnie urazić.

 

taaa, tak sfrustrowanej istoty jak ciebie, to nie widziałam nigdzie.

 

i po trzecie -spójrz w lustro, albo sprawdź w słowniku znaczenie słowa frustracja :)

 

 

Szkoda, że dajecie się wkręcać w takie dyskusje :) Łazienka Tomka na pewno nie wygląda jak przeciętna łazienka Kowalskiego, bo to luksusowy pokój kąpielowy, a takich na forum można by policzyć na palcach jednej ręki :yes:

Na pewno wiele osób obejrzałoby by ją chętnie na wyraźniejszych zdjęciach. Ja bym się przyjrzała tapecie, wydaje mi się przepiękna, a ledwo ją widać.

 

 

Otóż to, i tylko dlatego skomentowałam tą głupią wypowiedź. Bo łazienka Tomka może się nie podobać, jak każda inna, ale na pewno nie jest przeciętna i pospolita.

Edytowane przez malka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze sie zgodzic z dziewczynami, sama nie raz bylam uszczypliwa, negatywnie komentowalam, ale co racja to racja, zona m zawsze krytukuje wszystko, doslownie wszystko, i dokladnie pamietam jej wnetrza, czlowiek sie spodziewal wielkiego wow a jest poprostu normalnie a nawet dostrzebam wiele bledow, zarowno kuchnia i caly dom byly krytykowane, wiadomo nie w prywatnym watku ale tu na ogolnym, zdjecia zniknely wiemy czemu, mi najbardziej nie podobal sie salon , wyjety jak ze sklepu bodzio, nawiazuje do mebli, sorki zona m ale cholera czepiasz sie wszystkiego a sama masz :sick:

 

akurat lazienka o ktorej mowimy tomekwa jest wyjatkowa i co jak co ale kurna u kowalskiego to raczej takiej nie zobaczymy, no bardziej nietrafnego komentarza nie czytalam, przepraszam za brak polskich znakow ale cos moj ipad kombinuje

Edytowane przez reni1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reni1980 meble bodzio-ok, ciekawe co na to firma Matkowski. :rolleyes:

 

Dom urządzony mam zwyczajnie, prosto i funkcjonalnie, bez szprosów, karton- gipsów, podwieszanych sufitów, podświetlanych schodów, kominków w łazience, halogenów na sufitach, które przypominają odyseje kosmiczną, bez półek i niszek nad wc, gdzie stoi świeczka zapachowa. Wygodnie, tak jak lubimy i są to przede wszystkim nasze pomysły...

Nie zależało nam na WOW i na tym aby robiło wrażenie na innych. To ma się podobać nam, bo my tam mieszkamy a nie znajomi.

 

Wbrew pozorom, nie krytykuję tego co fajne, tylko to co razi w oczy. No a, że ludzie nie lubią krytyki a towarzystwo wzajemnej adoracji, będzie zawsze zachwalało fotki ''psiapsiółek' z forum, to już inna sprawa. Poluzujcie kucyki, bo strasznie poważnie traktujecie życie wirtualne tutaj na forum. Nawet jak komuś dodam negatywny komentarz, bo ma budyń w kuchni, czy wściekły różowy w pokoju córki, to najważniejsze, że ON sam się tam dobrze czuje. Ja tam nie mieszkam, więc mi to lotto. Czasami zachowujecie się jak obrażone księżniczki, którym ktoś wmawiał całe życie, ze ą piękne, i robią wszystko najlepiej i nagle, wredna zołza coś im skrytykowała.

Edytowane przez żona m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reni1980 meble bodzio-ok, ciekawe co na to firma Matkowski. :rolleyes:

 

Dom urządzony mam zwyczajnie, prosto i funkcjonalnie, bez szprosów, karton- gipsów, podwieszanych sufitów, podświetlanych schodów, kominków w łazience, halogenów na sufitach, które przypominają odyseje kosmiczną, bez półek i niszek nad wc, gdzie stoi świeczka zapachowa. Wygodnie, tak jak lubimy i są to przede wszystkim nasze pomysły...

Nie zależało nam na WOW i na tym aby robiło wrażenie na innych. To ma się podobać nam, bo my tam mieszkamy a nie znajomi.

 

Wbrew pozorom, nie krytykuję tego co fajne, tylko to co razi w oczy. No a, że ludzie nie lubią krytyki a towarzystwo wzajemnej adoracji, będzie zawsze zachwalało fotki ''psiapsiółek' z forum, to już inna sprawa. Poluzujcie kucyki, bo strasznie poważnie traktujecie życie wirtualne tutaj na forum. Nawet jak komuś dodam negatywny komentarz, bo ma budyń w kuchni, czy wściekły różowy w pokoju córki, to najważniejsze, że ON sam się tam dobrze czuje. Ja tam nie mieszkam, więc mi to lotto. Czasami zachowujecie się jak obrażone księżniczki, którym ktoś wmawiał całe życie, ze ą piękne, i robią wszystko najlepiej i nagle, wredna zołza coś im skrytykowała.

 

Bodzio do Matkowskiego ma się jak Toyota do Lexusa :)

 

Krytykuj, ale konstruktywnie, niech ta krytyka wnosi coś więcej niż "bo ja tak mówię i już".

Od dawna odnoszę wrażenie, że w ten sposób się dowartościowujesz. Znajdujesz osoby, które nie będą polemizować z Twoimi słowami, bo albo bardzo ich dotknęły, albo nie mają siły przebicia, albo najzwyczajniej w świecie boją się forumowego ostracyzmu.

I wbrew temu co pisałaś, nigdy nic u mnie nie skrytykowałaś, może dlatego bo wiesz,że Twoje zdanie na jakikolwiek temat. koncertowo mi wisi ?? bo wiesz,że spłynie to po mnie jak po kaczce, że nie mogę być twoim "celem".

 

Może jeszcze do Ciebie nie dotarł fakt, że znaczna część tych osób, które są dłużej na forum, znają Twój styl "bycia" nie traktują ani tego co piszesz, ani Ciebie poważnie.

To takie Twoje mielenie jęzorem, dla samego faktu mielenia.

Wiesz czyje uwagi można brać pod uwagę ? Tych, które dom mają urządzony z gustem, funkcjonalnie i bez zadęcia. Tych, które nie każą zrywać świeżo położonej glazury, bo dekor nie jest trendy, albo przemalowywać ścian, bo kolor nie jest szary.

 

Masz swój dom, z którego jesteś dumna - super, tylko dlaczego odbierasz ludziom dumę z własnych domów, tylko dlatego,że nie są takie jak Twój ??

Przecież to jest głupie.

Edytowane przez malka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malka czy na prawdę uważasz, że mam czas na to aby śledzić wszystko i wszystkich na forum, wyszukiwać jak troll osoby ze słabą psyche aby im cos krytykować? Mam dom, dzieci, pracę, nie mam czasu na takie gierki. Jestem z doskoku i czasami nawet tylko zerknę fotki i nawet nic nie komentuję, bo mi czasu brak. Miesiącami nic nie piszę, bo doba musiałaby mieć 48 h.

P.S. nikomu nigdy nie kazałam zrywać terakoty. Często też są sytuacje, ze 6 osób krytykuje, dane fotki, ja dopiszę się jako 7 i zaraz wszyscy krzyczą, że znowu tylko ja krytykuję.

To co jest piękne, bezpretensjonalne, nietuzinkowe i ma to coś...zawsze znajdzie u mnie pozytywną oceną i gdybyś poczytała dokładnie a nie wybiórczo, to mam mnóstwo słów uznania dla niektórych aranżacji tu na forum. Wiele pięknych kuchni, schodów, salonów, pokoi dziecięcych:wiggle: chwaliłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Bodzio do Matkowskiego ma się jak Toyota do Lexusa ''

 

no widzisz, my mamy meble Matkowskiego a Reni twierdzi, że wyglądają jak

Bodzio. Złośliwość czy ignorancja?

 

jak ktoś chce się przyczepić to skrytykuje w mojej kuchni brak 2 uchwytów przy blendach maskujących.....tylko takimi pierdołami to ja się nie przejmuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malka czy na prawdę uważasz, że mam czas na to aby śledzić wszystko i wszystkich na forum, wyszukiwać jak troll osoby ze słabą psyche aby im cos krytykować? Mam dom, dzieci, pracę, nie mam czasu na takie gierki. Jestem z doskoku i czasami nawet tylko zerknę fotki i nawet nic nie komentuję, bo mi czasu brak. Miesiącami nic nie piszę, bo doba musiałaby mieć 48 h.

P.S. nikomu nigdy nie kazałam zrywać terakoty. Często też są sytuacje, ze 6 osób krytykuje, dane fotki, ja dopiszę się jako 7 i zaraz wszyscy krzyczą, że znowu tylko ja krytykuję.

To co jest piękne, bezpretensjonalne, nietuzinkowe i ma to coś...zawsze znajdzie u mnie pozytywną oceną i gdybyś poczytała dokładnie a nie wybiórczo, to mam mnóstwo słów uznania dla niektórych aranżacji tu na forum. Wiele pięknych kuchni, schodów, salonów, pokoi dziecięcych:wiggle: chwaliłam.

 

Tak, tak uważam.

Kreujesz się na zołzę, bezkurtuazyjnie odreagowujesz na ludziach (nie wiem co, nie będę analizować), bez cienia refleksji, że możesz kogoś zranić, albo co gorsze z absolutną premedytacją to robisz.

Nie liczysz się z tym,że ktoś może mieć odmienny gust i inne potrzeby. Że nie rzadko wieloma wyrzeczeniami zbudował dom i urządził tak jak marzył i to, że Tobie czy mnie nie podobają się zabudowy GK czy pierdyliony oczek świetlnych, w zasadzie jest bez znaczenia W CZYIMŚ DOMU.

 

Nieustannie krytykujesz , tylko ja wciąż nie rozumiem po co, bo Twoje opinie nic do takiej rozmowy nie wnoszą, poza zwykłym kłapaniem dziobem.

 

Chwalisz - owszem, ale wyłącznie tam, gdzie za słowa krytyki zostałabyś "zlinczowana", lub tam gdzie zależy Ci na poklasku i przychylnym nastawieniu do Ciebie.

Dość to wyrafinowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka dogłębna analiza psychologiczna, prawie jak obraz mordercy. Poklask mi nie potrzebny, dowartościowywać się nie muszę, nic nie odreagowuję, nie mam powodów aby komuś dowalać nie mam 25 lat tylko trochę więcej.... Chwalę tam gdzie jest pięknie.....ale przecież nie ma sensu tego pisać, bo Ty wiesz lepiej ode mnie. :p

Jestem osobą, która ZAWSZE mówi szczerze, bez owijania w bawełnę. Brzydzę się udawaną sympatią jaka tu czasem panuje i żal mi ludzi, którzy piszą pochwały w obawie, że w odwecie padną słowa krytyki na zdjęcia salonu czy kuchni. Nie ma ludzi, którym podoba się wszystko jak leci. To byłoby nienormalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałam swoje spostrzeżenia, nie analizę i nie twierdzę ,że wiem lepiej, piszę co widzę.

 

Sugeruję tylko,że czasem lepiej ugryźć się w język niż pleść bzdury by się kreować na kogoś kim prawdopodobnie się nie jest.

 

Szczerość to fajna rzecz, ale Ty ją mylisz z chamstwem i uszczypliwością. Twoja "krytyka" brzmi zawsze tak autorytatywnie, że zakrawa o śmieszność i ze szczerością nie ma absolutnie nic wspólnego, bo zasadniczo nikt Cię o nią nie prosi. To nie wątki "skrytykuj moja łazienkę, kuchnię itp.". Ktoś się chwali, jest dumny, podoba się -warto to powiedzieć, nie podoba się, zmienić wątek lub wyłączyć komputer.

To takie trudne???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale też nie są to wątki typu ''można tylko chwalić ''.

Wiele razy miała miejsce sytuacja, ze ktoś myślał podobnie i podpisywał się pod moimi słowami.

Nie wydaje się Tobie, ze trochę przesadzasz?

a poza tym, ja nie jestem zupa pomidorowa aby mnie wszyscy lubili, powtarzam to od lat. Oddane i przychylne osoby mam w swoim realnym życiu, na forum nie muszę. :cool: Jeśli ktoś ma inne zdanie to trudno, jeśli myśli podobnie ok. ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żona m już dokładnie piszę do czego zmierzam, ja też często krytykuję, budyniowe ściany, źle docięte płytki, wiele rzeczy mi się nie podoba, czasem mi żal tych osób i nie dlatego że fajnie się pośmiać, tylko wiem że gdyby im ktoś w odpowiednim czasie doradzić to swoje ciężko zarobione pieniądze wykorzystał by lepiej, bo nie oszukujmy się ze większość z nas buduje na kredyt i potem ciężko na to zapierdala, ale TY krytykujesz wszystko, dosłownie wszystko, przyklad łazienki tomekwa, no cholera pierwszy raz taką widzę, zajebista, nie moj styl, ale zajebista

 

co do mebli twoich, tu nie chodzi o to czy one z bodzio czy nie, tu chodzi o styl bodzio, tzn wszystko z jednej parafii a salon wyglada jak wystawa w bodzio, lub jak w agadzie, jeden kit, zero charakteru pomysłu, no nic, chodzi mi o to ze jak ktoś tak krytykuje to inni myślą ze sam ma cudo a ty masz poprostu nawet nie zwyczajnie bo i ja tak mam ale często popełniasz błedy które sama u kogoś krytykujesz, przykład, twój dom raczej z założenia miał byc nowoczesny, no sorki ale mugaty w twojej kuchni mi nie pasują, wiele razy komentowałaś układ w innych kuchniach, naprawdę uważasz ze u ciebie do tak małej kuchni dało radę wcisnąć tak dużą lodówkę, to są te rzeczy o które mi chodzi, tylko dwa przykłady, te które najbardziej pamiętam

Edytowane przez reni1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tar czekamy więc z niecierpliwością na Twoje wnętrza, choć patrząc na projekty- :no:szału nie będzie.. :lol2:Wyrobisz się w najbliższej pięciolatce z tym tempem?

 

to niby nie jest złosliwe? ani tu ani w projektach nie wstawialam swoich łazienek wiec za przeproszeniem odwal sie:sick:, nie mialas odwagi skomentowac u mnie wiec nie wrzucaj tu jakichs uwag. poza tym "szału" nie potrzebuje. i co to niby znaczy:

Wyrobisz się w najbliższej pięciolatce z tym tempem?

chodzi o to czy sie wyrobie z drugim domem - wyobraz sobie ze sie wyrobie (chociaz z wyobraznia u ciebie kiepsko), dla mnie jestes bezdennym pustakiem, ktorego ktos w dziecinstwie mocno ukrzywdzil ;) kreujesz sie na zolze a jestes zwykla .....................(tu sobie wstaw dowolne słowo). moj dom ma byc do mieszkania a nie do pokazywania i to ja mam sie w nim czuc dobrze, swoje komentarze zachowaj dla siebie, zwłaszcza że ze swoich jakze madrych rad nie potrafiłas skorzystac w swoim domu.

tu zgadzam sie z reni, masz kuchnie pociag z wystajaca lodowa, od czapy kafelki i styl "bodziowy", a kreatywnosci zero.

zegnam, konczac ten temat.

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...