Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

W naszej łazience zastosowaliśmy blachę miedzianą na ścianie. Blacha była gięta, klepana, opalana palnikiem (w celu uzyskania przebarwień) i na koniec zawoskowana specjalnym woskiem witrażowym. Mamy ją już ponad dwa lata i od początku była dodatkowo woskowana tylko raz. Sprawdza się świetnie.

 

IMG_1351aa.jpgIMG_3618aa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tar nie zniżę się do Twojego poziomu aby ci odpowiedzieć. Poczekam cierpliwie aby móc ocenić Twoją kreatywność, ale sądzę, iż będzie na takim samym poziomie jak słownictwo.

Mogłam komuś krytykować kolor ścian, salceson na podłodze, czy tandetne dodatki ale nigdy w taki sposób nikogo nie obraziłam. Słownictw masz jak spod budki z piwem. W ustach kobiety nie przystoi.

 

''moj dom ma byc do mieszkania a nie do pokazywania i to ja mam się w nim czuć dobrze'' to zupełnie jak ja, i powiem ci, że mieszka się nam idealnie. Czego i tobie życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reni, nie każdy lubi zbieraninę mebli z różnej parafii, nie każdy też lubi mieszać style. Do eklektyzmu trzeba mieć wyczucie. Wiedziałam, ze tego nie udźwignę więc zrobiłam tak jak mnie się podobało. 90 % salonów na forum to zestawy gdzie jest komplet mebli. Tylko u mnie to widzisz?

 

Mam przepraszać za to, że czyjaś łazienka mi się nie podoba bo na środku stoi zawalidroga w postaci kominka, w którym będzie palone kilka razy w roku? nie lezy mi mi takie rozwiązanie i tyle. a łazienek w tym stylu jest tu na forum kilkanaście tylko kolorystyka czarno-biała, więc nie mów, ze widzisz taką pierwszy raz. Co w niej takiego nadzwyczajnego? Kolor miętowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tar nie zniżę się do Twojego poziomu aby ci odpowiedzieć. Poczekam cierpliwie aby móc ocenić Twoją kreatywność, ale sądzę, iż będzie na takim samym poziomie jak słownictwo.

Mogłam komuś krytykować kolor ścian, salceson na podłodze, czy tandetne dodatki ale nigdy w taki sposób nikogo nie obraziłam. Słownictw masz jak spod budki z piwem. W ustach kobiety nie przystoi.

 

''moj dom ma byc do mieszkania a nie do pokazywania i to ja mam się w nim czuć dobrze'' to zupełnie jak ja, i powiem ci, że mieszka się nam idealnie. Czego i tobie życzę.

 

poziom mojej wypowiedzi dopasowalam do twojego stylu chamskiej i zlosliwej arogantki, wiecej z toba nie bede dyskutowac, bo widze ze powiedzenie:

tu cyt.: "nigdy nie dyskutuj z idiotą ...najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" ma zastosowanie. niestety niepotrzebnie wdałam sie w te dyskusje sprowadziłas mnie do swojego poziomu.

Mojej kreatywnosci nie bedziesz musiala ogladac, zreszta nie zycze sobie bys pojawiala sie w moim dzienniku a tym bardziej dokonywala w nim wpisow. milego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoje komentarze zachowaj dla siebie, zwłaszcza że ze swoich jakze madrych rad nie potrafiłas skorzystac w swoim domu.

tu zgadzam sie z reni, masz kuchnie pociag z wystajaca lodowa, od czapy kafelki i styl "bodziowy", a kreatywnosci zero.

zegnam, konczac ten temat.

 

to i ja dołoże swoje 3 grosze:D

podzielam zdanie TARci i reni a i ty żono m chyba też bo jeszcze kilka dni temu widziałam zdjęcia wnetrz w twoim dzienniku a teraz nie ma żadnego, widać sama sie wstydzisz tego co stworzyłaś:D

a teraz możesz rzucić się na mnie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żono m poczytaj kilka ostatnich wpisów jeszcze raz i jeszcze raz i znowu... Nie jesteś krytykowana za to, że krytykujesz tylko za sposób w jaki to robisz.

Amen.

 

tutli_putli i olami bardzo ciekawe łazienki. Czy można prosić o więcej fotek bo po dwóch mam niedosyt :)

Olami co to za rysunek na ścianie? Bardzo mi sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amelia nie mogłas kilka dni temu widzieć, musiałaś pomylić wątki. Wejdź i zobacz kiedy były wstawiane i dlaczego je kasuję co jakiś czas.

31 maj wykasowałam zdjęcia po kilku tygodniach wiszenia na forum. Zawsze tak robię, i nie ma to związku z krytyką czy jej brakiem.

Edytowane przez żona m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tar kolejny raz napiszę, jak nie rozumiesz przeczytaj dwa razy, wolno i na głos, jak dzieci w klasie 1.

Nigdy w żadnym wątku nie zaatakowałam nikogo w tak perfidny i chamski sposób jak zrobiłaś to ty, nie używałam takiego słownictwa. Więc nie wmawiaj wszystkim, ze to mój poziom. Nikogo nie wyzywam i nie ubliżam. To, że sobie obecnie z czymś nie radzisz nie oznacza, ze masz to odreagować na mnie.

co do reszty-to nie koncert życzeń....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy ktoś orientuje się, czy szafki pod umywalkę z Ikea pasują do innych umywalek np. Villeroy&Boch?

Interesuje mnie dokładnie ta umywalka:

 

csm_pic_4151600_524400_870c01ac07.jpg

 

wymiary 60x50cm

 

I taka szafka:

 

godmorgon-odensvik-szafka-pod-umywalke-z-szufladami__0326779_PE426119_S4.JPG

 

wymiary 60x49x64cm

 

Jest tutaj różnica 1cm w głębokości, więc zastanawia mnie czy da się to dopasować?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakło argumentów ?

 

 

- Jeśli jedna osoba mówi Ci, że jesteś osłem - zignoruj ją.

- Jeśli dwie osoby mówią Ci, że jesteś osłem - przemyśl to i postąp jak uważasz.

- Jeśli trzy osoby mówią Ci, że jesteś osłem - kup sobie siodło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że i ja się wtrącę, ale uderzyło mnie to:

...

Nawet jak komuś dodam negatywny komentarz, bo ma budyń w kuchni, czy wściekły różowy w pokoju córki, to najważniejsze, że ON sam się tam dobrze czuje. Ja tam nie mieszkam, więc mi to lotto. Czasami zachowujecie się jak obrażone księżniczki, którym ktoś wmawiał całe życie, ze ą piękne, i robią wszystko najlepiej i nagle, wredna zołza coś im skrytykowała.

To po co "wredna zołza" coś im krytykuje, skoro: patrz pogrubienie...?

 

I jeszcze jedno - szczerość nie zawsze jest dobra i nie usprawiedliwia wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tutli_putli i olami bardzo ciekawe łazienki. Czy można prosić o więcej fotek bo po dwóch mam niedosyt :)

Olami co to za rysunek na ścianie? Bardzo mi sie podoba :)

 

Niestety ta moja łazieneczka jest bardzo mała i nie mam w niej jak zrobić zdjęcia z cała perspektywą. Wygrzebałam jeszcze gdzieś takie:

 

DSCN0529.JPG

DSCN0528.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...