Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ale to nie ta sama płaszczyzna nie widzisz różnicy?

 

W sensie estetycznym - absolutnie żadnej różnicy.

 

nie, tak się tylko zastanawiam, co ile trzeba wymieniać płytki w łazience aby nie stać się typowym kowalskim i aby u wszystkich sąsiadów nie było podobnie.

 

i tu wracamy do początku dyskusji - Tomek może przez najbliższe półwiecze nie zmieniać nic w swojej łazience, bo zapewne żaden sąsiad takiej nie ma i mieć nie będzie miał.

 

Taka jest różnica między łazienką modną, a estetyczną i ponadczasową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka, nie wierzę doprawdy. To chyba jeśli ktoś ma kompleksy , no bez przesady :) Choć sama mam płytki, których prawdopodobnie w Polsce nie ma prawie nikt, to nie uważam, by trzeba było skuwać łazienkę, jeśli coś stanie się modne i oklepane. Np. mugaty /(białe cegiełki) - były i pewno będą jeszcze popularne, bo są po prostu świetne i uniwersalne. Tak samo szarości, betony, cementy.

Z drewnopodobnymi bym raczej uważała, bo to jednak imitacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie duża łazienka nie skończona (nawet nie ruszona nawet) Mała za to (tak mała że ciężko zrobić jakieś lepsze foty) wygląda mniej więcej tak:

 

IMG_5156.jpg

 

IMG_5160.jpg

 

Niestety ta moja łazieneczka jest bardzo mała i nie mam w niej jak zrobić zdjęcia z cała perspektywą. Wygrzebałam jeszcze gdzieś takie:

 

DSCN0529.JPG

DSCN0528.JPG

 

Tutli, Twoja mała łazienka jest przepiękna!! Zachwycam się nią nieustannie. U mnie stołek ceramiczny stoi pod prysznicem i jestem z niego bardzo zadowolona :) Wyczarowałaś cudne pomieszczenie. Rób szybko dużą łazienkę, bo z pewnością będzie zachwycająca i będę jej z niecierpliwością wyglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutli, Twoja mała łazienka jest przepiękna!! Zachwycam się nią nieustannie. U mnie stołek ceramiczny stoi pod prysznicem i jestem z niego bardzo zadowolona :) Wyczarowałaś cudne pomieszczenie. Rób szybko dużą łazienkę, bo z pewnością będzie zachwycająca i będę jej z niecierpliwością wyglądać :)

 

A dziękuję ślicznie Tomkowa z pomocą Magdy 34 wyczarowałam choć do końca nie zrealizowałam i odeszłam poniekąd troszkę od tej Magdy koncepcji. Mam jednak nadzieję, że jej projekt małej czarnej kiedyś zostanie dokończony bo nadal bardzo i się podoba :) Co do tej drugie łazienki to nie wiesz nawet jak moja rodzina na nią czeka, Ja to na widok wanny w hotelu potrafię się nawet rozpłakać ze szczęścia.:( Do większej zakupiliśmy w pierwszej chwili wannę na nóżkach z Piramidy ale okazało się, że znikła w łazience i jest najzwyczajniej za mała - to ja odsprzedałam jakiemuś szczęśliwcowi który długo takiej szukał i nie mógł znaleźć. :D Ba nawet mugaty, komodę z lustrem pod umywalkę muszle wc i bidet też już kupiliśmy, położyliśmy część podłogi... i na tym się skończyło. Część mugatów poszła na ścianę między szafki w kuchni, to co zostało a będzie pewnie tego z 10m2 albo więcej mogę komuś chętnie odsprzedać w niższej cenie bo stoi nietknięte w paczkach. Ceramikę sanitarną chyba też odsprzedam bo całkowicie zmieniłam swoje marzenie o dużej łazience. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w co nie wierzysz?

Ze są ponadczasowe łazienki, które i za 20 lat będą wyglądać stylowo ?

 

raczej w to, że można chcieć skuwać łazienkę tylko dlatego, że jej stylistyka stała się popularna ("jak u Kowalskiego").

 

 

 

Wyluzujcie dziewczyny ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Ja to na widok wanny w hotelu potrafię się nawet rozpłakać ze szczęścia.:( ''

 

 

Tutli, od roku znam ten ból, jak jestem u siostry, to ............siedzę w wannie:) Jeszcze jeden problem jak się ma prysznic z płaskim brodzikiem,to strasznie ciężko umyć większe rzeczy, które nie mieszczą się w zlewie.

Łazienkę masz cudownie zaskakującą, nawet nie brakiem płytek tylko czernią. Już kiedyś miałam zapytać, szafka pod umywalką jest złota jak lustro, czy z domieszką srebra? Na moim kompie nie widzę dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Ja to na widok wanny w hotelu potrafię się nawet rozpłakać ze szczęścia.:( ''

 

 

Tutli, od roku znam ten ból, jak jestem u siostry, to ............siedzę w wannie:) Jeszcze jeden problem jak się ma prysznic z płaskim brodzikiem,to strasznie ciężko umyć większe rzeczy, które nie mieszczą się w zlewie.

Łazienkę masz cudownie zaskakującą, nawet nie brakiem płytek tylko czernią. Już kiedyś miałam zapytać, szafka pod umywalką jest złota jak lustro, czy z domieszką srebra? Na moim kompie nie widzę dokładnie.

 

Wykończenie tej łazienki robiłam na szybko bo musieliśmy się już przeprowadzać. Złapałam pierwszą, lepszą konsolkę obłożoną srebrnym szlagmetalem i polakierowałam ją lakierem jachtowym. Mąż nawiercił otwory i zainstalował na niej umywalkę. Konsola jest srebrna a lustro to stara, złota rama (też w szlagmetalu tylko złotym), którą zostawił mi kiedyś klient po renowacji obrazu, ponieważ chciał mieć coś bardziej nowoczesnego. Wkleiłam w nią zwykły kawałek lusterka i tak "na tymczasem" zostało w łazience.

Dokładnie to jest ta konsolka: https://artseries.pl/pl/p/Konsola-srebrna-69240-stolik-na-wyginanych-nogach/745

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję ślicznie Tomkowa z pomocą Magdy 34 wyczarowałam choć do końca nie zrealizowałam i odeszłam poniekąd troszkę od tej Magdy koncepcji. Mam jednak nadzieję, że jej projekt małej czarnej kiedyś zostanie dokończony bo nadal bardzo i się podoba :) Co do tej drugie łazienki to nie wiesz nawet jak moja rodzina na nią czeka, Ja to na widok wanny w hotelu potrafię się nawet rozpłakać ze szczęścia.:( Do większej zakupiliśmy w pierwszej chwili wannę na nóżkach z Piramidy ale okazało się, że znikła w łazience i jest najzwyczajniej za mała - to ja odsprzedałam jakiemuś szczęśliwcowi który długo takiej szukał i nie mógł znaleźć. :D Ba nawet mugaty, komodę z lustrem pod umywalkę muszle wc i bidet też już kupiliśmy, położyliśmy część podłogi... i na tym się skończyło. Część mugatów poszła na ścianę między szafki w kuchni, to co zostało a będzie pewnie tego z 10m2 albo więcej mogę komuś chętnie odsprzedać w niższej cenie bo stoi nietknięte w paczkach. Ceramikę sanitarną chyba też odsprzedam bo całkowicie zmieniłam swoje marzenie o dużej łazience. :rolleyes:

 

Ja też mam małą czarną od Magdy ;-) Dużą zresztą też. Niedługo wrzucę zdjęcia, tylko muszę się ogarnąć. A stolarz musi dokończyć zabudowy.

unnamed.jpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migotko, podczas remontu łazienki bardzo chciałam zbić tynk i zostawić cegły, niestety one chyba już kiedyś były z odzysku i bardzo ''posiekana" ta ściana była. Za zlewem mam ścianę malowaną białą farbą ceramiczną i po roku użytkowania stwierdzam, że nikt mnie nigdy na kafle nie namówi.

Pięknie ten czarny kolor wygląda. Mam komodę 2,4cm w łazience, na środku mam umywalkę, syfon wchodzi do 1 szuflady, ale jest na tyle mały, że mieści się tam jeszcze trochę rzeczy. Blat mam zabezpieczony lakierem, ale niestety pozostawione krople wody robią plamki. Kiedyś trzeba będzie przeszlifować i polakierować, tak jak u ciebie lakierem jachtowym.

Tutli, zapytałam o to srebro, bo mi kiedyś koleżanka powiedziała, że moja srebrna rama lustra gryzie się ze złotą ramą obrazu, mi tam nic się nie gryzie, a jej powiedziałam, że rama lustra jest z białego złota:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam małą czarną od Magdy ;-) Dużą zresztą też. Niedługo wrzucę zdjęcia, tylko muszę się ogarnąć. A stolarz musi dokończyć zabudowy.

[ATTACH=CONFIG]335195[/ATTACH].

 

Migotko, powtorze raz jeszcze. Pieknie Wam wyszła ta łazienka, gorna tez bedzie super. Wiem bo fotki juz widzialam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma z nią tego typu problemów. Może na zdjęciu wygląda na małą, w rzeczywistości jest całkiem spora, jej średnica to 40 cm. Umywalka jest głęboka. Nic nie ma szansy się rozchlapać dookoła, ale to też kwestia kranu. Radzą sobie z nią domownicy w przedziale wiekowym 2-40 lat. Mieszkamy krótko i na razie jest ok, z tym że to łazienka na dole. Nie myjemy tam zębów, mąż nie goli się itp. Do tego mamy dwie inne umywalki na górze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiem, że tu pokazujemy nowe łazienki ale ja mam prośbę o pomoc w uzupełnieniu mojej starej 4 letniej łazienki. A mianowicie, mieszkamy już 4 rok a ja przy toaletce mam postawione krzesło biurowe bo było nikomu niepotrzebne. Coraz bardziej zaczyna mnie to drażnić a nie mam pomysłu jaki mebel wybrać, żeby współgrał z klimatem łazienki. bardzo proszę o pomoc...Może komuś coś rzuciło się w oczy... A oto zdjęcia łazienki

P1010335[2].jpg 10.08-2012%20004[1].jpg 10.08-2012%20017[1].jpg 10.08-2012%20019[1].jpg

10.08-2012%20001[1].jpg

Edytowane przez Agi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...