Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Oto kawałek naszej łazienki

 

Oj widzę, że masz Paradyż Sensual na ścianie.

Ja zastanawiałam się nad niebieskimi.

Jakiej grubowści jest fuga między płytkami?

Czy fachowcy mieli jakieś uwagi do tych płytek?

Jaką podłogę planujesz?

 

Witaj

ad. 1 nie ma fugi na ścianach, one są ułożone na styk, jest może mm szczelinka, ale naprawdę to nie przeszkadza. Fuga jest natomiast między dekorami nad wc.

ad. 2 fachowiec powiedział, że są one bardzo dobre w obróbce, miał dużo szlifowania ze względu na pólki z regipsów. Bardzo dobrze się je kładzie.

ad. 3 Podłoga jest ułożona, wzielismy z tej kolekci podłogowe w takim kolorze jak ściana (ta ciemniejsza) i jasny pasek do wc (równo z dekorem).

W tygodniu będe miała więcej zdjęć, umieszcze je na wątku Sensual at Paradyż.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

utek76, jak został zrobiony u ciebie blat-pólka pod umywalki w jasnej łazience? Superowe rozwiązanie!

 

też jestem zainteresowana tym tematem i mam jeszcze jedno pytanie, co planujecie z przodu w tek wnęce, czy jakieś drzwi przesuwane, czy szuflady, chociaż jak patrzę na łądne chromowane syfony to chyba będzie wnęka otwarta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że łazienki się podobają :D Moja rodzina podzieliła się nawet na zwolenników jasnej i ciemnej :D :wink: Też bałam się małej ciemnej łazienki, że będzie zbyt ciemna, ale zagrałam vabank no i chyba się udało :wink:

Co do półki pod umywalki to została wykonana z płyt k-g chyba( szczerze mówiąc nie widziałam jej w trakcie wykonania), i obłożona płytkami- trzyma się ściany na jakichś specjalnych wkrętach(tez kurcze nie wiem dokładnie :oops: ). Po prostu zobaczyłam taką w gazecie i moi kafelkarze mi taką zrobili :wink: Z przodu w przyszłości będą potrójne drzwiczki z płyty mdf w kolorze białym, niestety ta przyszłośc jest dość odległa, więc póki co srebrne syfony, coby nie raziło....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj moja łazienka choć jeszcze w budowie i zdjęcie w nienaturalnym odcieniu wyszło, trochę już coś widać

 

http://images24.fotosik.pl/250/013822969c84e1dem.jpg

 

Czy można spytać co to za płytka w waszej łazience? Jest naprawdę śliczna. Trzeba przyznać że łazienka już wyglada super, a co dopiero jak zostanie wykończona. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy można spytać co to za płytka w waszej łazience? Jest naprawdę śliczna. Trzeba przyznać że łazienka już wyglada super, a co dopiero jak zostanie wykończona. :D

Topline esedra firmy gardenia orchidea w kolorach beige (pantheon) i bianco(firma). Szczerze mówiąc płytka jak płytka główny efekt robią dekory (podobno versace projektował ale to chyba ściema sprzedającego).Kolory lepiej widać w ich katalogu na stronie http://www.gardeniaorchidea.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...