Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

and the winner is:

 

alef, czyżby CK Oxford? :D

 

http://www.ceramikakonskie.pl/pl/strona.php/module=Oferta/action=Pokaz/IDKategorii=53

 

jakby ktos byl chetny to polecam wycieczke do sklepu firmowego...za 1 m2 sciany ponizej 50 zl...w krakowie chcieli mi sprowadzic za prawie 70 zl...mimo malej lazienki wycieczka sie oplacila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Na stronie wpadają raczej w niebieski.

 

A to moje WC w szarościach z akcentem czerwonego. Bedzie jeszcze szafka w kolorze drewna aby ocieplić trochę te betonowe wnętrze. Drugie zdjęcie już w umywalką.

http://images40.fotosik.pl/192/5c27403b029490damed.jpg

http://images40.fotosik.pl/198/288c271e8535f27emed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saraha, masz bardzo oryginalnie ustawioną wannę, podoba mi się! Pomyśl o roletce materiałowej, to ładnie wygląda. A jak nie roletka to może naklejka witrażowa na szybę?

 

Gosia1966, w Twojej łazience są przepiękne dekory, takie bursztynowe. Widziałam je ostatnio w sklepie, są super! Ślicznie odbijają światło i się mienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku witam wszystkich na forum:) Już od pewnego czasu przeglądam głownie dział Wnętrza, szczególnie Wasze łazienki, które z pewnością mogą stać się świetną inspiracją. Wiosną 2010 zaczynamy z Narzeczonym pierwszy w życiu remont i ciągle nie możemy się zdecydować na płytki. (wiadomo-im więcej ogladasz-tym większy masz mętlik)

 

Ale jedno już wiemy: bardzo podobają nam się szarości i muszę przyznać, że łazienki iness650 oraz alef przypadły mi do gustu.

 

Mam pytanie do ines650: czy to są rekty? Co to za firma, seria? Czy nie popełnię faux pas zadając pytanie o cenę?

 

Teraz pytanie do alef: jak jest z jakością płytek? Pytam, bo niedawno podobały nam się Opoczno Minimal, jednak bo obejrzeniu wystawki zrezygnowalismy z nich. Płytki miały białe obrzeża-wyglądały jakby barwnik nie był naniesiony na całą płytkę-fatalnie.

 

Jak już pytam, to pojadę po bandzie i wszystkim Wam zadam pytanie, czy znajdę ładne płytki rektyfikowane w szarym odcieniu (najlepiej 2 odcienie szarego z jednej serii-tak jak płytki od alef) w cenie do 100zł/m2?

Z góry dziękuję za odpowiedzi. Życzę solidnych ekip remontowych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale jedno już wiemy: bardzo podobają nam się szarości i muszę przyznać, że łazienki iness650 oraz alef przypadły mi do gustu.

 

Mam pytanie do ines650: czy to są rekty? Co to za firma, seria? Czy nie popełnię faux pas zadając pytanie o cenę?

 

Miło mi że się podobają :)

Tak, są to płytki rektyfikowane. Firma Nowa Gala, seria Signum (SG). W tej serii mają więcej odcieni szarości. Cena moich około 75-90 zł/m2. Taniej można dostać II gatunek. Tutaj wątek o tym http:// http://forum.muratordom.pl/nowa-gala-ii-gatunek,t170154.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iness650, dzięki za odpowiedź.

 

Widziałam właśnie na stronie NG odcienie tych płytek, bardzo fajne, domyślam się, że Ty masz ten jaśniejszy szary ;)

 

Miałabym jeszcze pytanie do Ciebie odnośnie jakości wykonania (ew. co twierdzi o nich glazurnik) ;) - czy są proste, jakie w obróbce itp.

 

PS. piszesz, że można je dostać nawet za 75 zł - prosiłabym o podzielenie się informacją - gdzie ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iness650, dzięki za odpowiedź.

 

Widziałam właśnie na stronie NG odcienie tych płytek, bardzo fajne, domyślam się, że Ty masz ten jaśniejszy szary ;)

 

Miałabym jeszcze pytanie do Ciebie odnośnie jakości wykonania (ew. co twierdzi o nich glazurnik) ;) - czy są proste, jakie w obróbce itp.

 

PS. piszesz, że można je dostać nawet za 75 zł - prosiłabym o podzielenie się informacją - gdzie ? ;)

 

Tak, moje to te jaśniejsze. Wykonawca nie skarżył się że płytki są krzywe lub ciężko się je obrabia ale zapytam jeszcze o to.

 

Płytki kupowałam łącznie z całym wyposażeniem łazienek i całkiem możliwe, że jest uwzględniony rabat. Nie mam jeszcze faktury wiec nie mogę powiedzieć dokładnie ile kosztowały. Sklep ze Szczecina - ABT Łazienka i Styl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sssmakija napewno umiejscownienie grzejnika jest niepraktyczne jak diabli - problem z rozwieszniem np. recznikow murowany.

Pralke zabudowalby cala do samej gory, zyskasz odrazu kilka polek ktore przydaja sie w lazience.

 

Szkoda ze nie dalas rzutu z gory to bysmy poszukali miejsca na grzejnik.

 

 

ja bym dała nad czerwonym ręcznikiem przy kabinie.

 

a dokładniej rzecz biorąc to bym usunęła ten wieszak i zastąpiła go wysokim drabinkowym grzejnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...