Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

czyżby to sensual z paradyża? tak czy siak płytki prezentują się bardzo fajnie :)

 

trochę mi tylko ta kabina nie pasuje bo zaburza lekkość całości i stoi jakoś blisko wc - na zdjęciu wygląda wręcz jakby była za blisko żeby wygodnie z kibelka korzystać. ja bym wstawiła jakąś fajną "lekką" szklaną kabinę, ale rozumiem, ze taką właśnie chcieliście i Wam pasuje :)

 

ale płytki super :)

 

Tak to Paradyż Sensual :) To nie jest jeszcze całość łazienki brakuje wanny, co do prysznica to właśnie na tym konkretnie nam zależało ;) ale okazał się większy niż podawały wymiary i ciężko było go wcisnąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że znowu pakuje się tu z moją wizją łazienki, ale w najbliższym czasie chciałabym przystąpić do realizacji, napiszcie co Was w tym projekcie gryzie...tyle razy się w niego wpatrywałam że chyba straciłam dystans...pomożecie? :oops:

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14122/Rysunek1_web%7E0%7E1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kar_ma, do parapetu jest ciut więcej niż 85 cm, pod okno weszły 3 płytki szerokości 30 cm, więc wychodzi 90 cm.

 

Dziewczyny, cieszę się że się wam podoba, ja już w pewnym momencie zwątpiłam czy może strzelam sobie w stopę robiąc taką łazienkę :lol: troche inną niż większość i czy nie wygląda to źle ale jak robi się coś od początku do końca samemu to totalnie traci się dystans i świeże oko w podejściu do sprawy.

Pod wanną w podcięciu na stopy damy jeszcze biały wąż świetlny, ale to musi poczekać podobnie jak umywalka (chcemy dużą, 90 lub 100 cm) i reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że znowu pakuje się tu z moją wizją łazienki, ale w najbliższym czasie chciałabym przystąpić do realizacji, napiszcie co Was w tym projekcie gryzie...tyle razy się w niego wpatrywałam że chyba straciłam dystans...pomożecie? :oops:

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14122/Rysunek1_web%7E0%7E1.jpg

 

z czego mają byc wykonane te pasy? To dekoracja?

Mnie osobiście nie podoba się ciemna fuga do jasnych płytek.

 

Sama mam czano-biała łazienkę, zdecydowaliśmy się na kolor fugi taki sam jak płytki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

z czego mają byc wykonane te pasy? To dekoracja?

Mnie osobiście nie podoba się ciemna fuga do jasnych płytek.

 

Sama mam czano-biała łazienkę, zdecydowaliśmy się na kolor fugi taki sam jak płytki.

 

jaksie Bardzo dziękuje za odp.

 

ooo rzeczywiście chyba lepiej będzie jak będzie biała fuga ew szara, nad tym się wahałam.

O które pasy chodzi?

Jeszcze mam wątpliwości czy ten murek z kwiatami nie zabierze zbyt dużo światła okna połaciowego które pada na blat z umywalkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tylko takie zdjęcia jak niżej, my tez nie mogliśmy się zdecydować, w końcu stwierdziliśmy że jak tak będziemy kręcić to sie nigdy nie skończymy tych ścian i w ciemno wybraliśmy ten z Obi, zrobiliśmy próbę na ścianie za szafą i bingo :lol:

 

http://img230.imageshack.us/img230/6508/dsc00575nf.jpg

 

Noooo, to mi sie podoba! Czegoś takiego szukałam. Żeby nie świeciło jak psu a leciutko połyskiwało. Baaaardzo Ci dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy ktoś wie, jaka firma produkuje te płytki? Chodzi mi głównie o dekory. Od kilku miesięcy szukam czegoś podobnego i wreszcie znalazłam, ale nie wiem jaka firma i za ile :-?

 

 

a dzwoniliscie/pisaliscie do nich ?

pod zdjeciem na stronie jest podpis

"Jeżeli chciałbyś uzyskać informację dot. projektu

zadzwoń (tu wycielam telefon :) ) lub napisz do nas.

Grafika 2 z 5"

 

mysle ze tam najszybciej udziela Ci opodwiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...