Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Białe drzwi wewnętrzne


bogusia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 421
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bardzo ładnie Ci to wyszło, Jasiu :D I kuchnia fajnie do takich drzwi pasuje :)

A listwy przypodłogowe skąd? Właśnie takie grube mi się marzą... I do tego mocne kolory ścian - jesteś moim Guru od dziś 8)

 

A te z przeszkleniami to ładnie wyglądają na łączeniach listew? Bo mi się też właśnie Fiord podobał w katalogu, ale jak obejrzałam "wystawkę" to mi ręce opadły że to tak krzywo połączone... a jak na wystawie to raczej się chwalą lepsiejszymi niż odpadami, nie?

dzięki DorciaIQ! :D

moje listwy z mdfu od stolarza, ale można też kupić ze styroduru np. - poszukaj stron z listwami i profilami :)

 

te przeszklone drzwi im się najmniej udały - właśnie te szprosy najbardziej mi się nie podobały - są wykonane chyba z drewna i widać pewne nierówności pod farbą - zgłosiliśmy to jako reklamację, ale jeszcze nie ma odpowiedzi - nie rzuca się to tak bardzo w oczy, ale faktycznie szkoda, że bardziej się do tego nie przyłożyli :roll:

 

PS. a z tym guru to lepiej ostrożnie! :wink:

Z mdfu to jakoś bardziej mnie przekonuje, niż ze styroduru - a drogie toto? Bo tych mb to wychodzi od cholery :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasia - masz naprawdę super drzwi, takie same chcę! :)

 

Powiedz mi o drzwiach przesuwnych - ile kosztowały? :) Potrzebuję takie drzwi do zamykania kuchni - u mnie będą się one składać z dwóch skrzydeł.

fajnie 8)

 

cenę przesuwnych muszę sprawdzić :)

chcesz naścienne? bo są mniej stabilne niż te chowane w kasecie, co przy podwójnym skrzydle może być bardziej odczuwalne niż u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenę przesuwnych muszę sprawdzić :)

chcesz naścienne? bo są mniej stabilne niż te chowane w kasecie, co przy podwójnym skrzydle może być bardziej odczuwalne niż u mnie

Wiesz co, nie wiem? Myślałem o tym, żeby zabudować boki aż po sufit, więc mogłyby być także podwieszane do sufitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 months później...
  • 2 weeks później...

Dzięki za odpowiedz!

Właśnie ciągle się waham....przecież takie drewniane jeśli w jakiś sposób się je zarysuje, uszkodzi też będą zniszczone! Te Fiordy są bardzo ładne, muszę je zobaczyć " na żywo". zastanawiałam się też nad Stolbudem...

Czy listwy montowała ekipa "od drzwi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz!

Właśnie ciągle się waham....przecież takie drewniane jeśli w jakiś sposób się je zarysuje, uszkodzi też będą zniszczone! Te Fiordy są bardzo ładne, muszę je zobaczyć " na żywo". zastanawiałam się też nad Stolbudem...

Czy listwy montowała ekipa "od drzwi"

Drewniane łatwiej zaszpachlować i pomalować uszkodzone miejsca... chyba... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

ja jeszcze nie posiadam ale już zamówiłam

 

do sypialni :

http://www.pol-skone.pl/public/Image/verto_1.jpg

 

to bezprzylgowe drzwi pol-skone verto, kolor biały dąb, nie są czysto białe, mają takie szarawe przebicia co mi akurat wyjątkowo pasuje

 

reszta drzwi też będzie oczywiście tego koloru tylko inne modele, niestety w necie nie ma zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...