Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TOSIEK - pytajcie, - spróbuje odpowiedzieć:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 114
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Śledzimy wasze postępy od samego początku i serdeczenie gratulujemy efektów. NaszTosiek to obecnie fundamenty, ale za 3 tygodnie ruszamy dalej. Jak ktoś wyżej pisał wklejajcie zdjęcia ;) więcej i więcej ;).

 

Mam pytanko odnośnie dachu te 29 000 PLN to więźba, dachówka, wszystkie elementy wykończeniowe dachu bez okien + robocizna?. Ile za poszczególne części (więźba, dach, robocizna).

Ile m3 więźby poszło

zgodnie z projektem ?

 

Szczerze też się zastanawiamy nad Robenem brązowo - czarnym (chociaż gdzie tam jest brąz ;) ).

 

Z zmian u nas to tylko taras zadaszony na całej długości domu od strony ogrodu i przedłuzony dach garażu tworzący wiatę (na drzewo lub mały samochód). Też wyrzucamy ściankę między kuchnią i łazienką do tego chyba też między schodami a salonem, na dole przesuniemy ściankę pomniejszając WC na rzecz pomieszczenia gospodarczego (tam będzie kotłownia), góra ten sam manewr co wy powiększający łazienkę. Okno w kuchni również będzie usunięte.

 

pozdrawiam,

 

czekamy na nastepne zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dachowka czarno brązowa - prezentuje sie naprawde ladnie, dość elegancko rzekłabym :wink: , jezeli chodzi o odcien brązu - to widac go tylko i wylacznie za sprawa slonca:) Normalnie ma wręcz taki kolorek antracytowy i jezeli ktos nie wie, ze to czarny-brąz to ciezko się domyśleć. Co do kosztow dachu to wlasnie wyslalam to zapytanie mojej drugiej polowce w celu rozpisania kwoty na czesci skladowe:)

 

P.S. MAMY JUŻ WYLEWKI!!!Jak tylko wyschną - zrobie fotki:)

 

A! Co do zdjęć to życzycie sobie zdjęcia czegoś konkretnego? Dostosuje się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
Jak się już wprowadzili to mają lepsze zjęcia pewnie niż FORUM :p

 

Witam po dłuuuugiej przerwie!

Nie wklejaliśmy nowych fotek pnieważ mamy przerwe w budowie. Działania będą wzmożone od przyszłego tygodnia:)

Planujemy wprowadzic sie w kwietniu takze jeszcze zostalo pol roku...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 months później...
[wpis przeniesiony z "dziennika"]

 

Witam,

 

Pieknie wam to idzie... u nas dopiero koncza dach. Mam male pytanko: Z jakiej firmy macie brame garazowa?

 

Pozdrawiamy Piotrek i Kamila

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik69765.htm

 

Brama Wister Bram z Tarnowskich Gór, taniej od Wiśniowskiego 2000, standard ten sam :p

Niżej link do strony firmy:

 

http://www.bram.pl/strona/?strona=tekst&t=ofirmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się już wprowadzili to mają lepsze zjęcia pewnie niż FORUM :p

 

Witam po dłuuuugiej przerwie!

Nie wklejaliśmy nowych fotek pnieważ mamy przerwe w budowie. Działania będą wzmożone od przyszłego tygodnia:)

Planujemy wprowadzic sie w kwietniu takze jeszcze zostalo pol roku...

Pozdrawiam!

 

Zmiana...planujemy wprowadzic sie w lipcu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Gratuluję postępów na budowie :wink: a okolicę macie bardzo sielską, pięknie :D

Jeśli chodzi o kuchnię to mnie jak najbardziej podobają się takie klimaty... zastrzeżeń nie mam, ale ja sama nie mam jeszcze kuchni :oops: Najlepsza rada to taka, że to Twoja kuchnia i to Ty masz się czuć w niej dobrze, a wydaje mi się, że właśnie tak będziesz się czuła :wink: bardzo przestronna, a zarazem delikatna... i te inspiracje cudne, zwłaszcza te obrazki :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Gratuluję postępów na budowie :wink: a okolicę macie bardzo sielską, pięknie :D

Jeśli chodzi o kuchnię to mnie jak najbardziej podobają się takie klimaty... zastrzeżeń nie mam, ale ja sama nie mam jeszcze kuchni :oops: Najlepsza rada to taka, że to Twoja kuchnia i to Ty masz się czuć w niej dobrze, a wydaje mi się, że właśnie tak będziesz się czuła :wink: bardzo przestronna, a zarazem delikatna... i te inspiracje cudne, zwłaszcza te obrazki :wink:

Pozdrawiam

 

Oj, dziękuje bardzo :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

uuuuu wiórku! :) cudna kuchnia będzie! będę śledzić, bo to moje kllimaty, podobnie to sobie wymyśliłam u siebie :) i z niecierpliwością czekam na realizację !

 

Zapraszam do śledzenia dalszych losów TOŚKA :oops: Na kuchnie musimy się zdecydować w miarę szybko, czas wykonania podobno 1,5 miesiąca. Ale wcześniej mamy kupić sprzęty - choć nie wydaje mi się, że do końca tak ma być. Może zlew ale wszystkie sprzety...hmm... :roll:

 

Póki co trzeba zdecydować sie na drzwi - i tu neistety jest problem, bo te drzwi GERDY które nam sie podobają mają niekorzytsne opinie:(...i co tu robić skoro żadne inne nam się nie podobają :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...