Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TOSIEK - pytajcie, - spróbuje odpowiedzieć:)


Recommended Posts

Nie rozumiem, jak może się nie podobać taka podłoga! :o Przecież to najbardziej klasyczny wzór jaki może być i do tego piękny sielski klimat :D Sama myślę o czymś takim! Mnie tam się podoba, ale mam rację, nie trzeba nikogo słuchać!!! WAŻNE ŻE WAM SIĘ PODOBA!!! W końcu to Wasz dom :wink:

 

Myślę, że skoro coś nie jest beżowe lub brązowe to trzeba się liczyć z tym, że albo się komuś podoba - albo nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witamy serdecznie, tez chcielibyśmy pokazać Wam nasze postępy w budowaniu Toska. Od kilku miesięcy patrzymy na Wasz dziennik ale dopiero dziś zdecydowaliśmy się zalogować :) nie wiem tylko w jaki sposób dodaje się zdjęcia. liczę na pomoc:) my w Tosku ostatnio malowaliśmy ściany, robiliśmy kominek. pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam,

 

podobają mi się bardzo Wasze drzwi zewnętrzne. Są bardzo efektowne.

Podobnie balustrada na balkoniku (swoja drogą czy nie macie wrażenia, że ten balkonik to tylko taki, żeby był...my zwróciliśmy uwagęjaki on mały jak już był)

Pomysł z metalową balustrada w środku jest dla mnie zagadkowy, ponieważ nie często spotyka się takie balustrady wewnątrz domów, ale jestem ciekawa efektu końcowego-a jak obrabiacie schody? drewnem czy kaflami?

No i -ponieważ jestem teraz w trakcie wybierania - jakie macie ogrzewanie?gazowe czy CO, a jeśli CO to jaki piec i czy możecie polecić.

 

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Ania... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam,

 

podobają mi się bardzo Wasze drzwi zewnętrzne. Są bardzo efektowne.

Podobnie balustrada na balkoniku (swoja drogą czy nie macie wrażenia, że ten balkonik to tylko taki, żeby był...my zwróciliśmy uwagęjaki on mały jak już był)

Pomysł z metalową balustrada w środku jest dla mnie zagadkowy, ponieważ nie często spotyka się takie balustrady wewnątrz domów, ale jestem ciekawa efektu końcowego-a jak obrabiacie schody? drewnem czy kaflami?

No i -ponieważ jestem teraz w trakcie wybierania - jakie macie ogrzewanie?gazowe czy CO, a jeśli CO to jaki piec i czy możecie polecić.

 

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Ania... :)

 

Przepraszam za poślizg w odpowiedziach...ale teraz się tyle dzieje :x

Schody wykańczamy drewnem :wink:

Balkonik jest maciupki - ale ja zdawałam sobie z tego sprawę i chiałam taki mieć, po to by wywieszać pościele :lol: Prawda jest taka, że jak ktoś ma taras to nie przesiaduje na balkonie.

Ogrzewanie - ekogroszek - na dole podłogówka, u góry grzejniki + łazienka podłogówka.

Ciesze się, ze drzwi Wam się podobają :oops:

 

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

co tam z Waszą kuchnią, znaleźliście drania?

nie raz się słyszy takie historie, ale człowiek ma zawsze nadzieję, że to go nie dotyczy....

 

POWODZENIA :wink:

 

MEBLI W KUCHNI CIĄGLE NIE MA :o

Słuchajcie tego...na drugi dzień, kiedy to Pan od kuchni nie raczył się odezwać zadzwonił do mnie rano i powiedział, że przeprasza, ale jego żona miała wypadek i są w Warszawie. Powiedział więc , że zadzwoni i powie kiedy montaż. Powiedział, że za tydzień w sobotę czyli 25.07.2009, rano wstaje gotowa do ciężkiej roboty - a tu sms, od Pana od mebli, że jednak nie da rady przyjechać i napisał tak: Montaż we wtorek. -Dzwonie więc i się upewniam czy na 100% bedzie bo muszę wziać urlop i trzeba sprzęty przewiezc. On na to, że w poniedziałek zadzwoni i potwierdzi. Zadzwonił i powiedział, że jednak nie da rady!!!Wtedy to juz nie wytrzymałam i powiedziałam mu, że daje mu czas do soboty, jeśli nie przyjedzie w sobote (czyli jutro)- spotykamy się w sądzie. Powiedział, że będzie na 100%. Także czekajcie na jutrzejszą relację. Jeśli jej nie będzie to oznacza, że a) jestem padnięta, b)zwinęła mnie policja za próbę morderstwa :lol: ...oby to był pierwszy wariant :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
Wiórku Twoja kuchnia wygląda bombowo. Połączenie białych frontów i oliwkowej ściany a do tego ta podłoga w caro! ! ! Meble urocze.

Czy planujesz coś na okno?

Chleb wygląda smakowicie :)

 

A propos -> mamy nowego lokatora! A raczej mieliśmy - ale poleciał do Afryki :) Mieszkał u nas tydzień...

http://foto1.m.onet.pl/_m/c6fdf0cf0c73bedd467a81a29ffa4f85,10,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także pzryłączam się do zachwytów. Kuchnia przepiękna, w sumie wybralismy takie same fronty z drewna tylko inny kolor i ciekaw jestem czy nie za drogo mi wycenili. Czy mógłbym prosić o koszt wykonania mebli. Mi wycenił za podobną ilość szafek 12000 i sam nie wiem czy to dużo czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie chce mi się wierzyć, że tyle samo szafek, bo to bardzo niewiele :D A z jakiego drewna??? a i jeszcze zależy czy są przeszklenia, jakie rozwiązania technologiczne, np. szuflady? Trudno porównywać gdy nie zna się szczegółów... A kiedy będzie można zobaczyć Twoją kuchnię??? Parę lat temu była robiona kuchnia pewnej forumowiczki, też drewniana za 12tys. i to też było niebywale tanio, ale chyba jednak mniej było zabudowań...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...