Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik bardzo Serdeczny C30 - Komentrze.


Recommended Posts

  • 2 weeks później...

Witam,

każdy kibic się przyda.

Czytałem Twój dziennik, masz zacięcie literackie albo tak budowlańcy Cię od czasu do czasu natchnęli. Póki co, ja na razie nie mogę narzekać, bo wszystko idzie ekspresowo, a mój kierownik też się z wykonawcą dogaduje.

Cieszy mnie bardzo, że Ty jestes już tak daleko i nie psioczysz na nich, bo chciałbym z Investdom'em podpisać umowę na stan deweloperski. Zresztą jak sie powiedziało A to trzeba mówić B, bo teraz szukac kogoś do wykończeniówki, to byłoby chyba samobójstwo.

w każdym razie

pozdrawiam i życzę dosiego roku w nowym domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to Ci z Milczańskiej.

Miałem kilka ofert na budowę, co najmniej dwie były tańsze tylko, że ci co oferowali taniej byli beznadziejni już na pierwszy rzut oka. Oglądałem z jednym z nich (Panem Mirkiem:) niby zbudowany przez niego dom w stanie surowym w Kiekrzu i był naprawdę okazały. Chciałem potem żonie go pokazać, w jakiś weekend pojechaliśmy do Kiekrza, porozmawiałem akurat z sąsiadem i okazało się, że dom budowała zupełnie inna firma.

Stanęło na tym, że wybrałem ofertę najtańszą z tych wykonawców co w miarę się prezentowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja. Wziąłem synka na sanki w jedyny dzień w roku, w którym u nas w Poznaniu były do tego warunki. Wróciłem po 3 godzinach i nie mogłem juz nawet nogi podnieść, mały zresztą też sie nie kwapił do niczego. Opowiadał tylko, że zbudowaliśmy sniegowego potwora (za moich czasów to się nazywało bałwan, ale widać stary już jestem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...

Na razie nie zaobserwowałem niczego czego miałabyś się wystrzegać, firma bardzo poukładana, zupełnie jak nie budowlana. Budowa idzie szybko i pewnie dopiero w stanie deweloperskim zacznie się prawdziwa jazda.

Budowy pilnuje też wujek żony i on też twierdzi że jest wszystko OK, Oprócz tego, że z konta ubywa to nawet nie czuję za bardzo że buduję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz. mam pytanko, czy moglabym obejrzec Wasz domek? Gdzie budujesz? ja mam dzialke w Kamionkach, ale mieszkamy w Poznaniu. tylko ze obecnie nie ma nas w Polsce - pracujemy za granica, ale przylatujemy za poltora tygodnia by podpisac z nimi umowe i korzystajac z okazji bardzo bym nam zalezalo by obejrzec Wasza budowe i moze zamienic kilka slow osobiscie jesli to mozliwe. aha zastanawiam sie jeszcze co z umowa, chcialabym wprowadzic kilka zmian - czy Wy rowniez wprowadzaliscie jakies nowosci do umowy jesli tak to jakie. bede wdzieczna za odpowiedz dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wlasnie rozpoczynam niedlugo budowe z Investdomem. czytalam na forum wszystkie Wasze wypowiedzi i wydaje mi sie ze mozna im zaufac. moglabym prosic o jakies wskazowki dotyczace budowy z ta firma? to znaczy na co zwrocic uwage, czego sie wystrzegac. dzieki wielkie

 

To chyba Wasz Tata do mnie dzwonił, już zaprosiłem na budowę celem opowieści o czynach firmy na I ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to super dzieki wielkie- zastanawiam sie tylko skad mial do Cicebie numer telefonu - ale pewnie zbieg okolicznosci i Investdom podal wlasnie do ciebie. dzieki i tez czekam na jakies zdjatka z budowy. wyslijcie mi jakies jak posiadacie moj email : [email protected] dzieki

 

W Kamionkach budujecie? Jeśli tak, to własnie to był ten telefon.

Zdjęcia - patrz dziennik budowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...