Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik bardzo Serdeczny C30 - Komentrze.


Recommended Posts

Jestem na wezwanie. Zapraszam w moje skromne progi zaraz jak wrócę do Poznania czyli od środy.

Jeżeli chodzi o inspektora to 150 za każdy przyjazd to dużo i mało. Jak się buduje z ekipą z pod budki z piwem to chyba byś zbańczyła. A tak to zależy jak często i co chcecie kontrolować. Inspektor powinien odebrać zbrojenia, choć de facto to kierownik budowy jest za to prawnie odpowiedzialny. Myślę, ze jak masz inspektora. który kasuje za przyjazd to będziesz go wzywać, gdy coś będzie ci się wydawało nie tak + odbiór zbrojeń (fundamenty + strop), bo tego potem juz nie obejrzysz.

Zdjęć na razie nie ma bo nie umiem wkleić, chyba muszę poczekać aż syn podrośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

witam

w piatek tydzien temu bylismy na naszej dzialce z jednym z braci i potem wstapilismy na osiedle Polnocne by zobaczyc Twoj domek i musze przyznac ze bardzo ladny i ladnie zbudowany tak na oko. moze nastepnym razem bedzie okazja by sie spotkac w Kamionkach i wymienic doswiadczenia. nastepnym razem bedziemy w Poznaniu pod koniec lipca to moze wtedy pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet musi robić nadzory dla NASA, bo cena iście kosmiczna.

Mogę podać Ci namiary na mojego inspektora, jestem zadowolony - zawsze jak trzeba to jest na budowie, poza tym wpada jak gdzieś jest w pobliżu bez zapowiedzi, a w razie jak mnie co najdzie to po prostu dzwonię. Na pewno nie weźmie od Ciebie połowy tego co tamten. U mnie za stan surowy 1.500 złotych. Ja mam namiar na niego też od innego forumowicza, więc w sumie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 1 month później...
  • 2 months później...
  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...