Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Tomki budowania


Recommended Posts

Najserdeczniejsze życzenia:

 

Cudownych Świąt Bożego Narodzenia,

 

Rodzinnego ciepła i wielkiej radości,

 

Pod żywą choinką zaś dużo prezentów,

 

A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów.

 

Świąt dających radość i odpoczynek,

 

oraz nadzieję na Nowy Rok,

 

żeby był jeszcze lepszy niż ten,

 

co właśnie mija.

 

Tobie i całej Twojej rodzinie życzy daggulka :D

 

http://img155.imageshack.us/img155/6665/givjpjjsij3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

TomKa

 

Radosnych, pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia,

oraz samych szczęśliwych dni Ww Nowym Roku.

Niech dobry los pozwoli w zdrowiu i pomyślności spełnić marzenia

i zrealizować plany.

 

http://republika.pl/blog_nk_746602/1563228/tr/noel02.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam :

 

http://images29.fotosik.pl/130/4f8a36337417aad8.jpg

 

Piękna jest radość w Święta, ciepłe są myśli o bliskich, niech pokój, miłość i szczęście otoczy dzisiaj nas wszystkich.

 

P.S. O jak miło Cię widzieć - widzę żeś się skusiła na dziennik - super :D :D :D

 

Pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bertolo, justyna99 witam Was w moich komentarzach!

Justynko, a mogłabyś tu wkleić zdjęcie swojej kuchni albo przesłać mi na priv?

Piotrek i jak, zdecydowałeś się na Azalkę? Trzymam kciuki za koleżankę, za Was, jeszcze jest szansa, możecie zwyciężyć... nam się nie udało.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmuc napisał:

Hej?

wg mnie

lodówka w rogu obok drzwi do pom.gosp., potem zlew, ale jak najbardziej oddalony od lodowki, tak zebys miala tam fajny placyk na obrabianie jedzonka, spokojnie 100 cm masz miejsca (jesli dasz zlew 60), na scianie z drzwiami wejsciowymi płyta i okap.

Chcesz calkowicie oddzielic kuchnie od salonu?

 

Gosiu, wszystko dobrze zrozumiałam :wink: , całkiem jasno piszesz. Twoja wersja to wypisz wymaluj moja "pierworodna" ... tylko, gdzie ja mam umiescić grzejnik? Tu przy drzwiach do kotłowni? Zlew musiałby być chyba jak u Soniki, bo pod samym oknem nie chcę :roll: . Marudna jestem, ale chciałabym, żeby dobrze było :oops: :D :wink: .

 

I ... kuchnię chcę oddzielić od salonu na 200%, bo wiesz: ja oprócz niezdecydowania, ...nieporządna jestem :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Soniczko! Miło mi Cię gościć! :p :p

Kuchnia ma 12,8 m2. Byłaby ustawna i fajna gdyby nie dwoje drzwi. Nie wiem, może wkleję rzut domu, zobaczysz jej usytuowanie względem przedpokoju i kotłowni. Naniosłam też pierwszą wersję, tę z dziennika:

 

http://images23.fotosik.pl/132/f657bf5518b2a751.jpg

 

Patrząc tak na projekt stoisz przed domem, od północy. Wchodzisz do wiatrołapu 1.1 i z przedpokoju 1.2 skręcasz w lewo do kuchni. Zaraz przy drzwiach L- lodówka, za nią zlew dwukomorowy i kuchenka, pod oknem blat roboczy. Potem drzwi do kotłowni i... ten nieszczęsny grzejnik, zaznaczyłam go na zielono. Rozumiesz coś z tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jest tam tylko miejsce na szafkę 30-tkę, podobnie jak między zlewem a lodówką. Koleżanka ma połączone zlew-kuchenka i twierdzi, że dobrze, więc może to nie problem? Soniko, a bardzo złym rozwiązaniem jest postawienie stołu pod oknem a szafki i całą resztę umieścić na tej ścianie sąsiadującej z salonem? Drzwi oczywiście przesunęłąbym w lewo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żadnym ekspertem nie jestem, ale wydaje mi się, że potrzebny jest blat pomiędzy zlewem i kuchenką. 30 cm to tyle co nic.

 

A może ta koleżanka ma małą kuchnię i nie miała innego wyboru?

 

Wolałabym mieć dużo światła na blacie, a stół niekoniecznie. Częściej będziesz coś robić w kuchni niż siedzieć przy stole, tak myślę :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta racja :

Wolałabym mieć dużo światła na blacie, a stół niekoniecznie. Częściej będziesz coś robić w kuchni niż siedzieć...

 

stąd moje dylematy :( i problem grzejnika :( i ciasnoty jak wszystko bedzie na jednej ścianie :(

Czyli co, lepiej pozostawić tę pierwotną wersję, blaty pod oknem?

 

Hehe, a może na starość będę większość prac robiła siedząc, właśnie przy stole? :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałaś żeby zrobić w U?

Lodówkę trochę przesunąć, bo będzie się niewygodnie wchodzić, drzwi do kotłowni przesunąć trochę w stronę stołu (chyba jest za duży :roll: ) i do drzwi pociągnąć jeszcze szafki.

Zlew zrobić pod oknem, a kuchenkę za lodówką.

 

Ja ze swoją męczyłam się wieki całe i nic innego niż mam, nie dało się wymyśleć.

 

Gdzieś mam parę różnych projektów swojej, jak znajdę to Ci wkleję, albo wyślę i może Cię natchnie TomKo :wink: .

 

Na starość to możesz mieć inny dom :wink: :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...