Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Tomki budowania


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

vc, ... ale z ciebie jajcarz!! :wink: :wink: i od rana w świetnym humorze :lol: :lol: .

Masz może do odsprzedania/oddania Ackermany? albo wiesz u kogo leżą na budowie?

Rom, a fotki Twojego domu można gdzieś pooglądać?

 

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

może i śmieszne :cry: :cry: ale ja naprawdę nie wiem o co chodzi :lol: :lol:

domek wygląda mniej więcej tak:

http://img211.imageshack.us/img211/8774/111111ij2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baardzo mi się podoba!! Parterowy, zgrabniutki, nie za duży! Super! Podnosiłeś ściankę kolankową? a ten vc to zwykły wc, wiesz v jest obok c na klawiaturze, myślałam, że to bez różnicy? :oops:

 

hihi ja naprawdę się nie kapnąłem :oops: :oops: :oops: :lol: :lol:

 

a jeżeli chodzi o domek to on ma uzytkowe poddasze - tylko z przodu tak wygląda jakby był partrowy. Ściana kolankowa ma 75cm i na górze jest chyba z 60m powierzchni uzytkowej. Każdy kto widzi go z przodu dziwi sie że na górze tyle miejsca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście sporo jest miejsca na piętrze. Tak porównuję ze swoim projektem, bo nadal mam obawy co do tych schodów w wiatrołapie, ale chyba przy nich pozostanę! Mąż też będzie zadowolony jak będzie mógł tam swoje "zabawki" poustawiać.

Jak coś jeszcze znajdziesz, wklejaj, pomarzę sobie :wink: :p :p !

Mąż dzwonił w kolejnej hurtowni Ackermanów brak i pustaków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście sporo jest miejsca na piętrze. Tak porównuję ze swoim projektem, bo nadal mam obawy co do tych schodów w wiatrołapie, ale chyba przy nich pozostanę! Mąż też będzie zadowolony jak będzie mógł tam swoje "zabawki" poustawiać.

Jak coś jeszcze znajdziesz, wklejaj, pomarzę sobie :wink: :p :p !

Mąż dzwonił w kolejnej hurtowni Ackermanów brak i pustaków!

 

Tomka to Twoje komentarze więc to Ty zabieraj się za wklejanie :lol: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland, witaj dobra kobieto! Zdecydowanie lepiej ze mną,. Chyba dopiero ten antybiotyk zadziałał :roll: ? Na dwór jeszcze nie wychodzę, ledwo z łóżka nauczyłam się wstawać :roll: :oops: :lol: , ale będzie dobrze! Ten tydzień mam na ostateczny powrót do zdrowia, kolejny do społeczeństwa, a potem to już pustaki mam nosić :lol: :lol: :lol: :lol: .

Jeśli chodzi o schody, to rzeczywiście nie ma ich w projekcie, miała byc tylko opuszczana z sufitu drabina, między salonem a łazienką. Będą natomiast drewniane schody, w wiatrołapie, po prawej stronie od drzwi wejściowych. Chciałabym coś takiego jak u soniki, spójrz na poprzednia stronę komentarzy, podobne zamieszczam poniżej

 

http://images23.fotosik.pl/124/05770a4b937bf326.jpg

 

Troszkę mam za krótką ściankę, więc ostatnie dwa stopnie będą nad łazienką - wc, ale ponoć to wykonalne.

Mayland, może tak być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...