Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Tomki budowania


Recommended Posts

TomKa wzor Twojej podlogi podoba mi sie tylko kolor mi nie lezy :roll: , ona jest u mnie rozowa dlatego czekam na efekt koncowy.

A jaki planujesz kolor mebli i scian do tej podlogi?

 

Jesli ta zyczliwa osoba to ktos z rodziny to tymbardziej powinnas zrobic z tym porzadek zeby ta osoba nie trula Cie swoim jadem.

 

:roll: :roll: bo ona jest różowo- szaro- biało- jakaśtam. Meble ... cóż ja może jednak tę kuchnię zrobię i wtedy pokażę? albo lepiej nie :wink: ?

hihihi kuchnia będzie niepraktyczna, ale ja chyba niewyobrażam sobie jej inaczej?

Będzie utrzymana w tonacji biało-fioletowej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zagladam, zagladam, ale ja rzadko sie odzywam na Forum w ogóle. Ze mnie taki raczej podgladacz jest.

Właściwie wszystko mi się u Was podoba - szczególnie te poprawione kamyczki i panele, no i pokój moro :)

Mam mieszane uczucia co do marmurowej podłogi, ale nic nie mówię póki nie zobacze efektu końcowego - ostatnio moja przyjaciólka zamówiła u mojego męża gres - oboje z mężem próbowaliśmy ją przekonać, że jest po prostu ohydny - no paskudztwo jakich mało. Mężowi prawie się udało, bo zaczął jej mówić, że to się w ogóle nie sprzedaje, że krzywe i w ogóle. Jednak przyjaciólka postawiła na swoim i ma teraz jedną z najładniejszych podłóg jakie ostatnio widziałam. Wszyscy bylismy w szoku, że to paskudztwo tak pieknie wygląda po ułożeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak już dzisiaj pisałam, też różnie widzę tę podłogę, te płytki. Raz szalenie mi się podobają, innym wcale. Generalnie nie są złe. Kuchnia jest od północy, raczej ciemna. Odkąd ułożyłam ten marmur jakby jaśniej, weselej sie zrobiło. Fugę dałam jasną - ceresit jaśmin. Mąż chciał srebrną, pod kolor cokołów, uchwytów w szafkach, a i na płytkach są szarości, ale bałam się, że będzie zbyt ponuro. Teraz zgodnie twierdzimy, że ten jaśmin to dobry wybór.

 

kasia256 , dlaczego nie wiedziałam, że wy glazurę sprzedajecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fuga plytki wygladaja o wiele lepiej :p , dobrze ze wybraliscie jasminowa.

Warzywniak to Ty masz ogromny :o :p !

A za te prace na budowie to podziwiam, w mieszkaniu jestescie goscmi skoro spicie na budowie.

Kolor w przedpokoju podobny do mojego budyniowego, a u syna jest blekitny? (w sypialni mam blekit ze sniezki - spi sie super!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magpie101, też spać nie możesz? Ja to z radości siedzę dzisiaj tak długo. Niby zostałam w mieszkaniu na noc, żeby trochę spakować, posprzątać, poprasować, pranie zrobić, a tylko komp i tv :wink: :roll: . Dobrze, że mąż tego nie widzi :oops: . Biedak, sam z synem pilnuje budowy ...

 

Uff, kamień mi z serca spadł. Martwiłam się, że ten marmur taki nieładny...

Tak, u syna błękitny ... jak nie padnę, to zaraz wkleję maziaja, co go walnęłam na jednej ścianie :wink: :roll: :oops: :lol: :lol: .

magpie101, ja nie mam projektu kuchni, mam tylko taki odręczny, ale może w niedzielę bedę znów w mieszkaniu to coś wymyślę. Z góry dziekuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :D to Twoje dzieło TomKo :o .

Ale jak mogło być inaczej jak Ty płytki kładziesz lepiej od fachofców , to co dla Ciebie taki szlaczek czy moro na ścianie :roll: .

 

Podłoga wyszła superowo. Nieźle musiałaś się namęczyć, żeby dopasować je do siebie :roll: . Żyły się zgrały, że mucha nie siada.

 

Warzywniak imponujący! Czy Ty w Ogóle kiedyś sypiasz TomKo jak i prasowanie robisz o 1:30 w nocy :o ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kasia256 , dlaczego nie wiedziałam, że wy glazurę sprzedajecie?

 

A nie wiem :) w "ceramice" siedzi mąż, ja się kompletnie nie znam i może dlatego nie pisałam o tym. W sumie to szkoda, że nie wiedziałaś, masz do Łukowa blisko, a mąż zaopatruje sklepy w Siedlcach, wiec mozliwe, że miałby taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomka, no takbym sobie chetnie poogladala a nie tylko poczytala....

ale to chyba moj komp. ma problemy z obrazkami....

w takim razie musimy obejrzeć naocznie.... co zdziałaliście!

 

jezdzicie na kąpiele jak i my swego czasu, ale masz racje..szkoda poprostu czasu siedziec w bloku bo będąc na miejscu zawsze wiecej sie zrobi!

wiec..macie wode to pakuj torby i do dzieła .... (mozemy nawet pomoc przy przeprowadzce-dajcie znac jesli jej(no tej POMOCY ) potrzebujecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomka - położyłaś marmurowe płytki sama????? :o :o :o No sporo już widziałam na forum, ale taki wyczyn to pierwszy raz!!! Co to kobiety potrafią jak się zawezmą :D :D :D Trzymam kciuki za szybką całkowitą przeprowadzkę i życzę dużo siły i radości :D

 

O ogródku to się już nie będę powtarzać, że super :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :D to Twoje dzieło TomKo :o .

Ale jak mogło być inaczej jak Ty płytki kładziesz lepiej od fachofców , to co dla Ciebie taki szlaczek czy moro na ścianie :roll: .

 

Podłoga wyszła superowo. Nieźle musiałaś się namęczyć, żeby dopasować je do siebie :roll: . Żyły się zgrały, że mucha nie siada.

 

Warzywniak imponujący! Czy Ty w Ogóle kiedyś sypiasz TomKo jak i prasowanie robisz o 1:30 w nocy :o ?

 

Soniś, czy lepiej, to polemizowałabym, ale ogólnie jestem zadowolona z efektu finalnego. Zwłaszcza, że w tym był cały ambaras, jak baaaardzo sprytnie to zauważyłaś, że chciałam, żeby te żyłki zgrały się. Było z tym bardzo dużo zabawy. Na sucho w salonie ułożyłam to chyba za trzema podejściami. Zdarzało się, że kolejną płytkę znajdowałam nie w tym samym czy w kolejnym, ale -nastym kartonie. Wszystkie było pootwierane, a ja mierzyłam, kładłam, obracałam nimi, przymierzałam i przekładałam. Kolejnego dnia zamiast układać dalej poprawiałam te ułożone. Przenosząc do kuchni znów je przemieszałam, a przyklejając jeszcze inaczej je ułożyłam :roll: :wink: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Warzywnik przemilczę, bo boję się nawet zerkać w jego stronę :o . Jeszcze nie nastało "jutro", ale ... może jutro :wink: ?

Co do spania ... zdarza mi się to czasem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kasia256 , dlaczego nie wiedziałam, że wy glazurę sprzedajecie?

 

A nie wiem :) w "ceramice" siedzi mąż, ja się kompletnie nie znam i może dlatego nie pisałam o tym. W sumie to szkoda, że nie wiedziałaś, masz do Łukowa blisko, a mąż zaopatruje sklepy w Siedlcach, wiec mozliwe, że miałby taniej.

 

i dałabym zarobić znajomej z FM :wink:

kasia256, ale Wy gonicie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomka, no takbym sobie chetnie poogladala a nie tylko poczytala....

ale to chyba moj komp. ma problemy z obrazkami....

w takim razie musimy obejrzeć naocznie.... co zdziałaliście!

 

jezdzicie na kąpiele jak i my swego czasu, ale masz racje..szkoda poprostu czasu siedziec w bloku bo będąc na miejscu zawsze wiecej sie zrobi!

wiec..macie wode to pakuj torby i do dzieła .... (mozemy nawet pomoc przy przeprowadzce-dajcie znac jesli jej(no tej POMOCY ) potrzebujecie...

 

ANNNJA, nie wiem czemu nie widzisz fotek. Może w pracy je oglądasz i masz je poblokowane?? hihihi u mnie tak jest :roll: , ale w domu widzę dobrze. Pozostali chyba też, stąd komentarze :wink: . Na oglądanie w realu oczywiście zapraszam :D . Codziennie popołudniami tam jestem i całą, calutką noc :D :lol: . Dla pewności wyślij sms, że jedziesz.

Aniu, a przeprowadzkę robię tak, jak kiedyś Tobie radziłam :D . Za każdym razem, gdy jesteśmy w domu szykuję każdemu pakunek na miarę jego możliwości i powoli przewozimy cały nasz majątek. Nie mamy jeszcze za bardzo gdzie to układać, ale byle do przodu :wink:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomka :o A jak Ty ten marmur przycinałaś????!!!!! :o :o Rany, my weircić sie w nim boimy a Ty przecież musiałaś go docinać :o

Szacun za taki wyczyn! No i kuchniw tej kolorystyce jestem ciekawa :lol: Widziałam juz taką jedna w fiolecie i fajna była :lol:

 

Maylandziu, cieszę się, że zajrzałaś. Ja o Tobie myślę nieustannie od kilku dni. Porady szukam w kwestii wyboru chłodziarko-zamrażarki, płyty i piekarnika. Wiem, że o tym było nie raz i nie dwa u Ciebie w komentarzach, tylko kiedy ja znajdę czas, żeby tam zajrzeć i przejrzeć te dziesiątki stron :( ? Za sekundkę muszę wracać na budowę, kiedy znów zajrzę do netu nie wiem?

 

Jeśli chodzi o marmur, to ja go tylko ułozyłam we wzór i potem przykleiłam. Hihi kuchnię wybudowałam pod wymiar płytek :lol: :lol: i trzeba je było dociąć tylko z jednej strony kuchni. Cięcia tego podjął się mój mąż, zwykłą szlifierką :roll:

Co do mebli kuchennych w pierwotnej wersji dolne szafki miały być w takim ciemnym, ale ciepłym fiolecie, a szafki górne białe w połysku. Kuchnię mam od północy i lubię zmiany, więc ostatecznie zdecydowałam się na kuchnię białą. Miała być w macie, gość ze studia namawia mnie na połysk, ale magpie101 sprowadza mnie na ziemię i kto wie na czym stanie :wink:

Buziaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...